Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Jak rozliczać się z pozycjonowania?

Najskuteczniejsza metoda rozliczenia 

Najlepszym rozwiązaniem w zakresie czynności pozycjonerskich jest rozliczanie za efekt lub za wykonanie określonych wymiernych prac z zakresu pozycjonowania. Wiele firm oferuje płatność za efekt, jednak należy pamiętać, że wysoka pozycja w wynikach wyszukiwania nie zawsze jest spowodowana ich działaniem, a wynika po prostu z naturalnych mechanizmów wyszukiwarki. Inaczej jest w przypadku Google AdWords, gdzie usługobiorca dysponuje stałym dostępem do miarodajnych danych, wie za co płaci, a jego wydatki na kampanie mogą być bezpośrednio adekwatne do osiąganych konwersji, najczęściej sprzedaży produktów. Pozycjonowanie nieorganiczne pozwala na pełną mierzalność opłacalność kampanii i planowanie budżetu. W większości branż jest to najskuteczniejsza reklama internetowa pozwalająca na dotarcie wyłącznie do Klientów zainteresowanych usługami Zleceniodawcy, dokonując i spośród nich selekcji polegającej na wyłączeniu z kręgu osób, do których ma trafić reklama osób którym reklama się wyświetliła, ale nie została kliknięta,  a tym samym nie doszło do wejścia na stronę i nie było szans na dokonanie konwersji.

Rozliczenie na podstawie faktury 

W przypadku pozycjonowania nieorganicznego popularne jest również rozliczanie się na podstawie faktury. Jest to wygodne i bezpieczne dla Zleceniodawców bowiem nie są oni związani umową i mogą w każdej chwili zrezygnować. Również dla uczciwym firm pozycjonerskich jest to dobre rozwiązanie nie muszą bowiem kontynuować współpracy z Klientami, których ich reklama nie pomaga w zdobyciu Klientów, a tym samym mogą się skupić na osobach dla których AdWords jest rzeczywiście skuteczny i generuje przychód. Satysfakcje daje oferowanie wartościowych usług i rozwijanie firmy Klienta, co powoduje wzrost wydatków na kampanie AdWords, a tym samym przychodów Agencji Internetowej czy Interaktywnej.

Reklama nowych firm

Przy starcie firmy trzeba minimalizować koszty, dlatego nie warto wiązać się długimi umowami, my oferujemy rozliczenie na podstawie faktury, możesz zrezygnować kiedy chcesz, jeżeli np. zakończysz działalność. Wiemy jednak, że reklama w Internecie jest skuteczna dlatego mało prawdopodobne, że to zrobisz z powodu braku wejść na Twoją stronę internetową.

Nasza oferta

Jeżeli nie masz jeszcze strony internetowej, a tym bardziej nie jest ona wypozycjonowana zgłoś się do nas. Nasze ceny  są bardzo niskie, gdyż liczymy na długofalową współpracę i rozwój Twojej firmy, który również dla nas jest korzystny. Zapraszamy do Jarosławia, Przeworska, Rzeszowa oraz Przemyśla.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas