Google AdWords

Płatne wyniki wyszukiwania 

Reklama google AdWords to bez wątpienia najskuteczniejszy kanał pozyskiwania nowych Klientów w niektórych branżach. Przede wszystkim reklama ta dociera tylko i wyłącznie do osób, które szukają określonych usług. Nie jest w żaden sposób nachalna, wręcz przeciwnie pomaga użytkownika Internetu w znalezieniu tego, czego szukają. Dzięki temu program linków sponsorowanych jest tak skuteczny. Nie budzi również wątpliwości, że to wyszukiwarka google zdobyła największą popularność wśród wyszukiwarek na całym świecie. Zawdzięcza to wysokiej jakości prezentowanych wyników oraz obiektywizmu.

Google Ads dla Twojej firmy

Nasza firma zajmuje się prowadzeniem kampanii AdWords. Co to oznacza? Oznacza to, że w ciągu 24 godzin Twoja firma może znaleźć się na dokładnie 1 wyniku wyszukiwania. Oznacza to, że jeżeli ktoś wpisze w wyszukiwarce google nazwę twojej usługi i nazwę miejscowości pojawi się jako pierwsza Twoja strona internetowa.  Dla przykładu po wpisaniu frazy „wymiana opon jaroslaw” pojawi się Twoja strona. Właśnie pierwsza strona ma największy współczynnik klikalności. Ty jednak nie zapłacisz za wyświetlenie strony, ani złotówki, zapłacisz tylko wówczas gdy potencjalny Klient wejdzie na Twoją stronę internetową.  Posiadamy doświadczenie w prowadzeniu kampanii linków sponsorowanych różnych branż. Dzięki czemu dobierzemy adekwatne słowa kluczowe i stworzymy katalog wykluczeń ograniczających wydatki na kampanię. 

Bezpłatny kupon od Google

Dodatkowo otrzymasz kupon na 250 zł na reklamę w programie ad words. Te dodatkowe pieniądze pozwolą wybić się Twojemu biznesowi na starcie. Jeżeli chcesz pozyskać szybko Klientów i zarobić na koszty reklama adwords jest doskonałym rozwiązaniem. Nie ważne jest to czy zakładasz bar szybkiej obsługi, czy zakład fryzjerski ta reklama jest dla Ciebie. Ty sam ustalisz jaki budżet chcesz przeznaczyć na pozycjonowanie strony w Internecie, może to być nawet 40 zł na kilka miesięcy. Wydatki są w pełni elastyczne, ale należy pamiętać, że liczba kliknięć wprost proporcjonalnie przekłada się na liczbę nowych zamówień.

Umowa na okres próbny 

Jeżeli masz wątpliwości podpisz umowę na próbę. Możesz podpisać umowę na ile chcesz bo i tak wiemy, że z niej nie zrezygnujesz, z uwagi na fakt, iż będzie Ci ona przynosić zyski. Dlatego w każdej chwili możesz zrezygnować, nie musisz nawet podpisywać umowy (chyba, że takie jest Twoje życzenie), z naszą firma możesz rozliczać się na podstawie wystawionych faktur. Jesteśmy bowiem świadomi, że ta reklama jest najskuteczniejszą formą promocji w Internecie. Dzięki współpracy z nami rozwiniesz swój biznes bardzo szybko, jednocześnie nie będzie Cię to kosztować fortuny (ceny większości agencji są bardzo duże). My jesteśmy nastawieni na mały, lokalny biznes, dlatego nasze stawki są adekwatnie niskie.