Zakładanie i rejestracja spółek oraz firm Rzeszów 

W przypadku, gdy jest Ci potrzebna rejestracja spółki Rzeszów to idealne miejsce na jej siedzibę. Załóż spółkę lub firmę w naszym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku lub zdalnie przez Internet w s24 za jedyne 400 zł i otrzymaj pełną księgowość  z aplikacją od 299 miesięcznie. Zakładanie i rejestracja spółek zoo oraz firm w 24h oraz stowarzyszeń i fundacji

Zakładamy także firmy w Rzeszowie i prowadzimy ich księgowość już od 150 zł miesięcznie. Załóż firmę w Rzeszowie z pomocą Conventia i ciesz się prowadzeniem  własnego biznesu bez formalności i zbędnych obowiązków.
Załatwimy sprawy związane z CEIDG, US oraz ZUS.

Przy rejestracja spółek w Rzeszowie  warto skorzystać z pomocy biura rachunkowego, które załatwi wszystkie formalności związane z tym procesem i poprowadzi księgi rachunkowe nowej spółki. 

Obsługujemy zarówno system s24, jak Portal Rejestrów Sądowych. Przygotowujemy potrzebne dokumenty i wprowadzamy je do systemy, odpowiadamy także za aspekty techniczne. Oferujemy również gotowe spółki z. o. o.

Zadzwoń:
724 046 783 lub 726 066 462 albo
napisz:
kontakt@24wirtualne-biuro.pl

Zakładanie spółek Rzeszów

Zakładamy i rejestrujemy spółki, stowarzyszenia i fundacje w systemie s-24 oraz rejestrujemy działalności w CEIDG (czas realizacji 24 godziny). Oferujemy także rejestrację spółek w sposób tradycyjny. Możesz prowadzić spółkę w Polsce bez ZUS z księgowością za 299 zł miesięcznie. Dodatkowo zaproponujemy Ci ubezpieczenie w najkorzystniejszej cenie. Zaufało nam już blisko tysiąc podmiotów gospodarczych. Zakładamy również popularne ostatnio spółki komandytowo-akcyjnej. 

Gotowa spółka Rzeszów

Zajmujemy się nie tylko zakładaniem i rejestracją spółek w Rzeszowie, ale mamy też w ofercie gotowe spółki zarejestrowane do VAT, które możesz zakupić, w celu rozpoczęcia działalności gospodarczej. 

Dodatkowe formalności związane z rejestracją spółki

Dodatkowo z Nami wypełnisz wszelkie obowiązki względem Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych. Działamy na terenie województwa podkarpackiego, a nasze biura znajdują się w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. 

Zakładanie firm Rzeszów

Założymy dla Ciebie również indywidualną działalność gospodarczą zapewniając księgowość od 150 zł miesięcznie. Uzyskanie wpisu w Centralnej Ewidencji Działalności Gospodarczej nie jest trudne, gdyż wystarczy profil zaufany. Możemy jednak za Ciebie wykonać formalności związane z wpisem w CEIDG

Rejestracja spółki zoo w Rzeszowie:

 1. doradztwo w zakresie formy prowadzenia działalności gospodarczej,
 2. wyrobienie profilu zaufanego lub kwalifikowanego podpisu elektronicznego,
 3. sporządzenie umowy spółki w systemie s-24 lub przez notariusza,
 4. przygotowanie formularzy i dokumentów,
 5. podpisanie umowy, oświadczeń i formularzy urzędowych,
 6. zlożenie wniosku o rejestrację spółki do Sądu,
 7. zgłoszenie spółki do Centralnego Rejestru Beneficjentów Rzeczywistych.

Jak założyć spółkę zoo w Rzeszowie - krok po kroku

Doradztwo w zakresie formy działalności

Uzyskasz i informację na temat optymalnej formy prowadzenia działalności gospodarczej i wszystkich kosztów.

Przygotowanie umowy spółki

Przygotujemy dla Ciebie umowę spółki w formie elektronicznej w systemie s-24 lub umówimy spotkanie z notariuszem. Wystarczy, że podasz nam dane wspólników, siedzibę i przedmiot działalności spółki, resztą się zajmiemy. Wyślemy Ci na maila gotowy projekt umowy spółki, po jego zaakceptowaniu działamy dalej.

Podpisanie umowy spółki

Jeżeli posiadasz numer PESEL umowę możesz podpisać uprzednio wyrobionym profilem zaufanym lub tymczasowym profilem zaufanym. Profil zaufany to bezpłatny podpis elektryczny, który wyrobimy dla Ciebie w jeden dzień w urzędzie lub zdalnie bez wizyty w urzędzie. W przypadku, gdy chcesz zawrzeć umowę w formie aktu notarialnego umówimy spotkanie u notariusza. Jeżeli nie posiadasz numeru PESEL możesz u nas zakupić kwalifikowany podpis elektroniczny.

Sporządzenia dokumentów i oświadczeń

Na tym etapie uzupełnimy dla Ciebie formularze urzędowe wymagane do uzyskania wpisu w Krajowym Rejestrze Sądowym oraz sporządzimy pozostałe wymagane dokumenty. Dokumenty te będziesz musiał podpisać podpisem zwykłym, kwalifikowanym podpisem elektronicznym, profilem zaufanym lub tymczasowym profilem zaufanym.

Uiszczenie opłaty sądowej

Należy wnieść opłatę sądowa z tytułu rejestracji spółki oraz z tytułu ogłoszenia postanowienie o wpisie w Monitorze Sądowym i Gospodarczym.

Wysłanie dokumentów do Sądu

Wyślemy dokumenty rejestracyjne do Sądu Gospodarczego Wydziału Krajowego Rejestru Sądowego elektronicznie korzystając z platformy s-24 lub listowanie.

Wpis w rejestrze podmiotów uprawnionych do usługowego zakładania spółek

Jako jedni z nielicznych jesteśmy wpisani na listę podmiotów uprawnionych do świadczenia usług polegających na zakładaniu spółek prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach, który prowadzi rejestr na całą Polskę co potwierdza spełnienie wysokich standardów i wymagań koniecznych do prowadzenia tego rodzaju działalności. Tylko współpraca z podmiotami posiadającymi stosowane uprawnienia umożliwia zgodne z prawem i sprawne założenie spółki. Poniżej aktualne zaświadczenie o wpisie.

Cennik:

 

Spółka zoo

500 zł

Prosta spółka akcyjna

500 zł

Spółka komandytowo- akcyjna

1 000 zł

 

Spółka komandytowa

500 zł

Spółka jawna

500 zł

Spółka partnerska

500 zł

 

Stowarzyszenie rejestrowe

500 zł

Stowarzyszenie zwykłe

500 zł

Fundacja

500 zł

 

Indywidualna działalność gospodarcza

200 zł

Spółka cywilna

400 zł

Spółka akcyjna

2 500 zł

Zakres usługi obejmuje:

 • sporządzenie umowy spółki w formie elektronicznej 

 • doradztwo w zakresie planowanej formy prowadzenia działalności

 • doradztwo w zakresie optymalnych czynności korporacyjnych 

 • sporządzenie niezbędnych dokumentów do rejestracji spółki 

 • uzupełnienie wymaganych formularzy sądowych 

 • umówienie spotkania o notariusza w przypadku, gdy nie jest możliwe założenie spółki przez Internet

 • założenie profilu zaufanego

 • dostarczenie podpisu elektronicznego (300 zł)

 • zgłoszenie do CRBR (50 zł)

FORMULARZ KONTAKTOWY 

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutajPodane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Skontaktuj się z nami

Zalety spółki z ograniczoną odpowiedzialnością w Rzeszowie 

 

Brak ZUS

Jako wspólnik spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, która nie jest jednoosobowa nie będziesz podlegał obowiązkowemu ubezpieczenie w ZUS, ani w zakresie ubezpieczenia społecznego, ani zdrowotnego. Ponadto, z tytułu powtarzających się świadczeń pieniężnych na rzecz spółki będziesz mógł otrzymywać wynagrodzenie, które nie będzie podlegało składowaniu

Ochrona majątku wspólnika

Jako wspólnik spółki z o. o. nie będziesz odpowiadał zobowiązania spółki, nawet gdy stanie się ona niewypłacalna, dlatego nie musisz się obawiać, że w przypadku niepowodzenia projektu biznesowego do Twoim drzwi zapuka komornik. Ryzykujesz tylko kapitałem zainwestowanym w spółkę, a nie całym swoim majątkiem. W przypadku natomiast jednoosobowej działalności gospodarczej odpowiadasz bez ograniczeń.

Możliwość zatrudnienia w spółce

Wspólnik może pracować w spółce na dowolną część etatu. Co ważne nawet okres zatrudnienie na ułamek etatu, nawet 1/36 na potrzeby ustalenia prawa do emerytury liczony jest jako pełen etat. W spółce sam decydujesz kogo zatrudniasz i jak, oczywiście nie może być to umowa fikcyjna, musisz rzeczywiście świadczyć pracę na rzecz spółki. 

Możliwość sprzedaży

Jednoosobowej działalności gospodarczej nie możesz sprzedać, a jedynie przedsiębiorstwo (zorganizowany zespół składników służących do prowadzenia działalności gospodarczej), które prowadzi. Spółka z o. o. jest natomiast przedmiotem normalnego obrotu. Spółka ta kontynuuje działalności także po śmierci jej wspólników, nie są potrzebne dodatkowe czynności, czy realizacja procedury sukcesyjnej. Jeżeli kiedyś będziesz chciał sprzedać swój biznes albo przekazać go spadkobiercom spółka z o. o. jest najlepszym rozwiązaniem. Ponadto możesz sprzedać spółkę także, gdy jest zadłużona i skupić się na innym projekcie.  Możesz sprzedać spółkę w celu jej wykreślenia lub likwidacji albo dalszego prowadzenia przez już nowego właściciela. 

Inne nasze usługi

BIURO RACHUNKOWE

Prowadzimy księgowość spółek od 299 zł miesięcznie. Zapraszamy do Cennika Naszego Biura Rachunkowego. 

WIRTUALNE BIURO

Szukasz biura dla Twojej firmy?  Zapoznaj się z cennikiem wirtualnego biura już od 49 zł miesięcznie.

UBEZPIECZENIA

Z Nami ubezpieczysz mienie swojej firmy, w tym pojazdy i nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie również polisę w życiu prywatnym. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

Telefon i Internet

Nie chcesz przepłacać za telefon i Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Premium Mobile, otrzymasz nielimitowane rozmowy i internet za 10 zł netto miesięcznie.

 

Wystawiamy fakturę VAT za usługę. Zakładamy również spółki w sposób tradycyjny bez użycia systemu s-24.

Założenie spółki jest zadaniem skomplikowanym dlatego warto tę czynność powierzyć Profesjonalistom.

Możemy wyróżnić spółki prawa handlowego oraz spółkę cywilną. Spółka cywilna jak twierdzą prawnicy nie jest w istocie spółką, lecz umową pomiędzy stronami.

Spółki handlowe mogą mieć charakter osobowy lub kapitałowy.

Do osobowych spółek prawa handlowego zaliczamy:

 1. spółkę jawną (najpopularniejszy rodzaj spółki),
 2. spółkę partnerską (służy do wykonywania wolnego zawodu),
 3. spółkę komandytową (w której niektórzy wspólnicy ponoszą nieograniczoną odpowiedzialność za zobowiązania, a odpowiedzialność niektórych jest ograniczona do pewnej kwoty),
 4. spółkę komandytowo-akcyjną (połączone elementy spółki osobowej i kapitałowej).

Do kapitałowych spółek prawa handlowego zaliczamy:

 1. spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością - sp. z o. o. (bardzo popularna w obrocie),
 2. spółka akcyjna - S.A. (zasadniczo zastrzeżona dla większych przedsiębiorców).
 3. prostą spółkę akcyjną, która dopiero niedawno została wprowadza do obrotu.

Spółki te podlegają rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. 

Przykładowe pytania 

Jaki jest całkowity koszt usługi założenia spółki w Rzeszowie?

Koszt założenia spółki w Rzeszowie wynosi 400 zł netto. Koszt rejestracji spółki w systemie s24 to wydatek w kwocie 350 zł. Całkowy koszt założenia i rejestracji spółki w  Rzeszowie wynosi zatem 750 zł.W przypadku zawarcia umowy spółki w formie aktu notarialnego  opłata sądowa jest wyższa i wynosi 600 zł, ponadto dochodzi taksa notarialna w kwocie 160 zł  + VAT

Czy mogę założyć spółkę w jeden dzień?

Tak. Załatwimy wszystkie  formalności w ciągu 24 godzin. Na nadanie numeru KRS oczekuje się zwykle 2 dni robocze.

Czy mogę założyć spółkę bez wychodzenia z domu?

Tak, cały proces można załatwić w naszym biurze, albo przez Internet w sposób całkowicie zdalny. 

Jakich informacji będziemy potrzebować?

W celu założenie i rejestracji spółki w Rzeszowie będziemy potrzebować danych wspólników, kodów PKD i kilku innych informacji, które możesz nam podać mailem lub telefonicznie. Napisz do nas to wyślemy Ci listę potrzebnych informacji. 

PO KONTAKCIE DOWIESZ SIĘ:

DLACZEGO WARTO ZAŁOŻYĆ SPÓŁKĘ?

JAKIE KORZYŚCI WYNIKAJĄ Z PROWADZENIA DZIAŁALNOŚCI W FORMIE SPÓŁKI?

JAKIE SĄ RÓŻNICE POMIĘDZY SPÓŁKA KAPITAŁOWĄ, A OSOBOWĄ?

W JAKIM SPOSÓB SPÓŁKA BĘDZIE OPODATKOWANA?

JAKA JEST CAŁKOWITA WYSOKOŚĆ KOSZTÓW ZWIĄZANYCH Z ZAŁOŻENIEM I PROWADZENIEM SPÓŁKI?

CZY BĘDZIESZ PODLEGAĆ ZUS, JEŻELI ZAŁOŻYSZ SPÓŁKĘ? 

CZY MOŻESZ PRACOWAĆ W SWOJEJ SPÓŁCE? 

JAKA SPÓŁKA BĘDZIE NAJODPOWIEDNIEJSZĄ FORMĄ PROWADZENIA FIRMY?

Dane firmy:

Conventia sp. z o. o.

ul. Piłsudskiego 17/4, 35-074 Rzeszów

KRS: 0000742128
NIP: 7941825239
REGON: 380865620