Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Adres na stronie internetowej

Udostępnienie adresu wirtualnego biura na stronie internetowej 

 W ramach usługi wirtualnego biura oferujemy również udostępnienie adresu. Adres ten może być zamieszczony na stronach internetowych Klienta z adnotacją, że jest to jego siedziba. Ta usługa nie jest dodatkowo płatna. Umieszczenie dodatkowego adresu na stronie internetowej świadczy o prestiżu firmy. Oczywiście adres ten nie może wprowadzać w błąd. Oznacza to, że pod tym adresem przedsiębiorca powinien świadczyć jakieś usługi, chociażby w zakresie przedstawicielstwa. Podanie określonego adresu firmy umożliwia także pozycjonowanie strony internetowej na określone frazy lokalne. Takie rozwiązanie stosowane jest zwłaszcza przez firmy prowadzące działalność w małych miejscowościach, które chciałby również być widoczne na rynku dużych miast. Oczywiście należy określić, czy pozycjonowanie na dane frazy w obrębie lokalizacji inna niż ta, gdzie prowadzi się działalność gospodarczą jest opłacalne.

Zalety posiadania własnej strony www

  Podanie adresu firmy na stronie internetowej jest bardzo ważne, gdyż umożliwia osobisty kontakt z przedsiębiorcą. Na stronie internetowej powinna znaleźć się również mapka z dokładnie określoną trasą dojazdu. Takie rozwiązanie zapewni, że potencjalni Klienci nie będą mieli problemu ze znalezieniem firmy co może wpłynąć na wzrost przychodów. Adres powinien być również uwidoczniony w mapach google. Z jednej strony umożliwia to dopływ Klientów z Internetu, a z drugiej strony umożliwia dokładną lokalizacje obiektu w nawigacji samochodowej. W dzisiejszych czasach samochody są coraz bardziej nowoczesne dlatego nawigacja jest standardem, bez którego większość kierowców nie byłoby w stanie sobie poradzić. Taka nawigacja w niektórych sytuacjach może jednak wprowadzić w błąd. Dotyczy to jednak przeważnie starszych urządzeń, gdyż te nowsze są coraz bardziej niezawodne i zaawansowane technologicznie.

Adres strony Internetowej 

  Adres na stronie internetowej musi być dokładny i czytelny. W przypadku gdy lokal zlokalizowany jest w trudno dostępnym, czy niewidocznym miejscu warto dodatkowo zamieścić informację koło jakiego obiektu się znajduje czy jak do niego wejść. Jest to ważne, gdyż bardzo często Klient, który nie może trafić do przedsiębiorcy, z którym był umówiony wybiera konkurencyjną firmę. Przedsiębiorca powinien zawsze być dostępny pod telefonem, gdyż czasami może dojść do sytuacji, że Klient nie może trafić do firmy i w tym celu dzwoni do przedsiębiorcy w celu uzyskania dodatkowych wskazówek.

Kontakt z Nami 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jeżeli jesteś zainteresowany oferta współpracy z naszą firmą serdecznie zapraszamy. Na stronie internetowej znajdują się dokładne adresy biur, które udostępniamy w ramach realizacji umowy o wirtualne biuro.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas