Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Tworzenie stron WWW

Oferta naszej firmy w zakresie pozycjonowania 

Oprócz usług związanych z ofertą wirtualnego biura Podkarpaciu  (w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie) zajmujemy się również tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron WWW. w wyszukiwarce Google. Przedsiębiorcy często bagatelizują reklamę w Internecie co łączy się ze spadkiem ilości Klientów. W dzisiejszych czasach to właśnie Internet jest podstawowym narzędziem informacyjnym, a tym samym polem, do pozyskania nowych Klientów. Jednocześnie strona internetowa z własną domeną świadczy o wiarygodności firmy. Nie jest również wskazane z korzystania z poczty przypiętej do ogólnie dostępnych domen, jest to działanie nieprofesjonalne. Ważne jest również to, aby strona WWW była responsywna, czyli przystosowana zarówno do komputerów (stacjonarnych i laptopów) jak i urządzeń z mniejszym ekranem takich jak tablet, czy też telefon komórkowy.  W dzisiejszych czasach to Internet, a zwłaszcza wyszukiwarka google stanowi największy kanał pozyskiwania nowych Klientów. Reklama w Internecie jest znacznie skuteczniejsza, niż ta tradycyjna, czyli ta wykorzystująca źródła papierowe takie jak ulotki, plakaty, ogłoszenia w prasie.

Czynniki wpływające na pozycję strony w wyszukiwarce 

Na pozycję strony w wynikach w ma wpływ wiele czynników. Na niektóre mamy wpływ. Przede wszystkim strona powinna być zoptymalizowana pod względem seo, w ramach wykonanej usługi zapewniamy pełną optymalizację pod względem słów kluczowych oraz budowy strony. Kolejnym ważnym czynnikiem związanym również z kwestią, o której mowa powyżej jest responsywaność strony. Tworzone przez nas strony są w pełni dopasowane do urządzeń mobilnych, jak i komputerów stacjonarnych. Równie ważnym czynnikiem jest ilość i jakość linków przychodzących. W ramach usługi pozycjonowania zapewniamy wyłącznie linki wysokiej jakości tworząc zaplecze tematyczne przydatne dla osób szukających informacji w zakresie branży, którą zajmuje się nasz Klient. Jednak najważniejszym elementem Twojej strony jest bogata, wysokowartościowa treść, którą tworzymy i zamieszczamy na Twojej stronie. Treść ta ma być przydatna dla użytkownika Internetu i dostarczać mu wartościowej wiedzy.

Kompleksowa usługa

Najlepiej jest skorzystać z usługi kompleksowej, którą zapewniamy właśnie my. Oprócz wirtualnego biura oferujemy bowiem prowadzenie księgowości oraz czynności z zakresu obsługi kadrowo płacowej, a także tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych. Jesteśmy firmą konsultingową, którą w sposób pełny wspiera lokalny biznes. Jeżeli chcesz rozwijać swoją działalność gospodarczą i odnieść sukces, zacznij współpracę z nami, pomożemy Ci w spełnieniu Twoich marzeń.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas