Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Tworzenie stron WWW

Oferta naszej firmy w zakresie pozycjonowania 

Oprócz usług związanych z ofertą wirtualnego biura Podkarpaciu  (w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie) zajmujemy się również tworzeniem oraz pozycjonowaniem stron WWW. w wyszukiwarce Google. Przedsiębiorcy często bagatelizują reklamę w Internecie co łączy się ze spadkiem ilości Klientów. W dzisiejszych czasach to właśnie Internet jest podstawowym narzędziem informacyjnym, a tym samym polem, do pozyskania nowych Klientów. Jednocześnie strona internetowa z własną domeną świadczy o wiarygodności firmy. Nie jest również wskazane z korzystania z poczty przypiętej do ogólnie dostępnych domen, jest to działanie nieprofesjonalne. Ważne jest również to, aby strona WWW była responsywna, czyli przystosowana zarówno do komputerów (stacjonarnych i laptopów) jak i urządzeń z mniejszym ekranem takich jak tablet, czy też telefon komórkowy.  W dzisiejszych czasach to Internet, a zwłaszcza wyszukiwarka google stanowi największy kanał pozyskiwania nowych Klientów. Reklama w Internecie jest znacznie skuteczniejsza, niż ta tradycyjna, czyli ta wykorzystująca źródła papierowe takie jak ulotki, plakaty, ogłoszenia w prasie.

Czynniki wpływające na pozycję strony w wyszukiwarce 

Na pozycję strony w wynikach w ma wpływ wiele czynników. Na niektóre mamy wpływ. Przede wszystkim strona powinna być zoptymalizowana pod względem seo, w ramach wykonanej usługi zapewniamy pełną optymalizację pod względem słów kluczowych oraz budowy strony. Kolejnym ważnym czynnikiem związanym również z kwestią, o której mowa powyżej jest responsywaność strony. Tworzone przez nas strony są w pełni dopasowane do urządzeń mobilnych, jak i komputerów stacjonarnych. Równie ważnym czynnikiem jest ilość i jakość linków przychodzących. W ramach usługi pozycjonowania zapewniamy wyłącznie linki wysokiej jakości tworząc zaplecze tematyczne przydatne dla osób szukających informacji w zakresie branży, którą zajmuje się nasz Klient. Jednak najważniejszym elementem Twojej strony jest bogata, wysokowartościowa treść, którą tworzymy i zamieszczamy na Twojej stronie. Treść ta ma być przydatna dla użytkownika Internetu i dostarczać mu wartościowej wiedzy.

Kompleksowa usługa

Najlepiej jest skorzystać z usługi kompleksowej, którą zapewniamy właśnie my. Oprócz wirtualnego biura oferujemy bowiem prowadzenie księgowości oraz czynności z zakresu obsługi kadrowo płacowej, a także tworzenie i pozycjonowanie stron internetowych. Jesteśmy firmą konsultingową, którą w sposób pełny wspiera lokalny biznes. Jeżeli chcesz rozwijać swoją działalność gospodarczą i odnieść sukces, zacznij współpracę z nami, pomożemy Ci w spełnieniu Twoich marzeń.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas