Rzeszów

Wirtualne biuro w Rzeszowie
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)
Biuro wirtualne w Rzeszowie

ul. Piłsudskiego
(Cech Rzemiosła, II piętro)
tel. 724 046 783 lub 726 066 462 albo 726 407 926

Oferujemy również rejestrację spółek oraz indywidualnych działalności gospodarczych - zobacz szczegóły.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 725-490-161.

Zakres usługi:

  • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki
  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
  • skany korespondencji za darmo / odbiór osobisty za darmo / wysyłka korespondencji na wskazany adres (w pakiecie premium)
  • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy - zwiększenie wiarygodności Twojej firmy
  • przechowywanie korespondencji

Cena 50 zł netto/ msc przy płatności z góry za 6 miesięcy, 59 zł netto/msc przy płatności miesięcznej (wystawiamy fakturę vat) - pakiet standard

Cena 85 zł netto/msc  przy płatności z góry za 6 miesięcy, 100 zł netto/msc przy płatności miesięcznej (wystawiamy fakturę vat)- pakiet premium
okres trwania umowy: według życzenia Klienta 

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast. 

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Usługa wirtualne biuro Rzeszów jest idealna dla przedsiębiorców dla których ważny jest prestiż i dostępność biura. Rzeszów jest w samym centrum Podkarpacia, bardzo blisko zewnętrznej granicy Unii Europejskiej. Wirtualne Biuro w stolicy Podkarpacia zapewnia firmie prestiż. Biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa, obok słynnej okrągłej kładki rzeszowskiej, która stanowi wizytówkę miasta, symbol dzięki któremu miasto jest rozpoznawane. Dzięki tej lokalizacji łatwo znaleźć fizyczne biuro w którym mieści się wirtualne biuro. Bardzo łatwo i wygodnie można również przygotować spotkanie biznesowe. Jeżeli mają państwo do wyboru wb na obrzeżach miasta, zawsze lepiej wybrać centrum, aby nie utrudniać sobie dojazdu, lokalizacja wpływa również na prestiż.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nullam porttitor augue a turpis porttitor maximus. Nulla luctus elementum felis, sit amet condimentum lectus rutrum eget.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK