Rzeszów

Wirtualne biuro w Rzeszowie
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)
Biuro wirtualne w Rzeszowie

Al. Piłsudskiego 17

tel. 724 046 783 lub 726 066 462

Dodatkowo zakładamy spółki i prowadzimy księgowość. Zyskaj adres do rejestracji firmy lub spółki w Rzeszowie oraz przestrzeń co-workingową. Załóż spółkę przez Internet w s24.
Napisz:
kontakt@24wirtualne-biuro.pl 

Szukasz adresu do rejestracji firmy lub spółki albo wirtualnego biura w Rzeszowie? 

Adres: ul. Piłsudskiego, 35-074 Rzeszów doskonale spełni Twoje oczekiwania. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa, przy głównej ulicy miasta

Wskazówki dojazdu

Nasze biuro znajduje się w budynku Cechu Rzemiosła na II piętrze, budynek jest usytuowany na przeciwko Oddziału ZUS. Jest to ściśle centrum Rzeszowa. Ulica Piłsudskiego to główna ulica miasta.
Właściwi Urząd Skarbowy: II Urząd Skarbowy w Rzeszowie (uważany za przyjazny dla podatników)

Oferujemy również rejestrację spółek oraz indywidualnych działalności gospodarczych - zobacz szczegóły, oraz pełną księgowość (np. spółki z o.o.) od 299 zł i uproszoną od 149 zł (np. indywidualnej działalności, fundacji nieprowadząca działalności gospodarczej) miesięcznie - zobacz szczegóły.

Pakiet Standard (najczęściej wybierany) 

od 39 zł za miesiąc 
   • Oferta specjalna:  przy płatności z góry za 24 miesiące cena obniżona do 39 zł miesięcznie 
   • umowa na ile chcesz
   • siedziba tylko w Rzeszowie
   • adres do rejestracji
   • adres do korespondencji
   • odbiór osobisty bezpłatnie
   • przechowywanie korespondencji
   • adres prowadzenia działalności gospodarczej
   • odbiór korespondencji
   • wysyłka korespondencji na wskazany adres raz w miesiącu

  Pakiet PREMIUM

  84 zł/ msc

   • skanowanie korespondencji za darmo
   • umowa na ile chcesz
   • siedziba w Rzeszowie, Przeworsku lub Jarosławiu
   • adres do rejestracji
   • adres do korespondencji
   • odbiór osobisty bezpłatnie
   • przechowywanie korespondencji
   • adres prowadzenia działalności gospodarczej
   • odbiór korespondencji
   • wysyłka korespondencji na wskazany adres raz w miesiącu

  Procedura zawarcia umowy

  Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Wystarczy, że wyślesz nam na maila lub smsem numer KRS spółki w przypadku, gdy posiadasz spółkę lub imię i nazwisko jeżeli jesteś osobą fizyczną. Jeżeli dopiero zamierzasz założyć spółkę wystarczy, że podasz nam jej nazwę oraz imiona i nazwiska wspólników. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast, tego samego dnia, w którym się z Nami skontaktujesz. Możesz też podpisać umowę podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym pod adresem:

  https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

  Jako jedni z nielicznych jesteśmy wpisani na listę podmiotów uprawnionych do świadczenia usług wirtualnego biura prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach, który prowadzi rejestr na całą Polskę co potwierdza spełnienie wysokich standardów i wymagań koniecznych do prowadzenia tego rodzaju działalności. Tylko współpraca z podmiotami posiadającymi stosowane uprawnienia umożliwia legalne korzystanie z adresu oraz biura. Poniżej aktualne zaświadczenie o wpisie.

  Cennik wirtualnego biura w Rzeszowie 

  umowa na dwa lata - 39 zł miesięcznie (przy płatności z góry)
  umowa na rok-  49 zł miesięczne  (przy płatności z góry)
  umowa na pół roku- 49 zł miesięcznie (przy płatności z góry)
  umowa na ile chcesz- 59 zł miesięcznie (płatność z dołu)

  Zadzwoń lub napisz 

  Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 726-066-462.

  FORMULARZ KONTAKTOWY

  Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutajPodane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

  CENNIK ZAKŁADANIA SPÓŁEK

  Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie zakładania spółek i innych podmiotów oraz dokonywania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym znajdziesz tutaj. Czas realizacji to nawet 24 h.

  CENNIK BIURA RACHUNKOWEGO

  Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorców, w tym ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań oraz deklaracji znajdziesz tutaj.

  UBEZPIECZENIA

  Z Nami ubezpieczysz mienie swojej firmy, w tym pojazdy i nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie również polisę w życiu prywatnym. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

  Telefon i Internet

  Nie chcesz przepłacać za telefon i Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Premium Mobile, otrzymasz nielimitowane rozmowy i internet za 10 zł netto miesięcznie.

  Zakres usługi:

  • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki
  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
  • odbiór osobisty za darmo, wysyłka korespondencji na wskazany adres za darmo raz w miesiącu,  
  • skany korespondencji  za darmo (w pakiecie premium)
  • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy - zwiększenie wiarygodności Twojej firmy
  • przechowywanie korespondencji

  Cena 49 zł netto/ msc przy płatności z góry za 6 miesięcy, 59 zł netto/msc przy płatności miesięcznej (wystawiamy fakturę vat) - pakiet standard

  Cena 85 zł netto/msc  przy płatności z góry za 6 miesięcy, 100 zł netto/msc przy płatności miesięcznej (wystawiamy fakturę vat)- pakiet premium
  okres trwania umowy: według życzenia Klienta 

  Znajdź Nas

  DLACZEGO RZESZÓW?

  Usługa wirtualne biuro Rzeszów jest idealna dla przedsiębiorców dla których ważny jest prestiż i dostępność biura. Rzeszów jest w samym centrum Podkarpacia, bardzo blisko zewnętrznej granicy Unii Europejskiej. Wirtualne Biuro w stolicy Podkarpacia zapewnia firmie prestiż. Biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa, obok słynnej okrągłej kładki rzeszowskiej, która stanowi wizytówkę miasta, symbol dzięki któremu miasto jest rozpoznawane. Dzięki tej lokalizacji łatwo znaleźć fizyczne biuro w którym mieści się wirtualne biuro. Bardzo łatwo i wygodnie można również przygotować spotkanie biznesowe. Jeżeli mają państwo do wyboru wb na obrzeżach miasta, zawsze lepiej wybrać centrum, aby nie utrudniać sobie dojazdu, lokalizacja wpływa również na prestiż.

  PO KONTAKCIE DOWIESZ SIĘ

  DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z WIRTUALNEGO BIURA?

  CZY MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO VAT KORZYSTAJĄC Z WIRTUALNEGO BIURA?

  CZY MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO NIP Z WIRTUALNEGO BIURA?

  W JAKIM ZAKRESIE BĘDZIESZ MÓGŁ KORZYSTAĆ Z BIURA?

  JAKIE POSTANOWIENIA SĄ ZAWARTE W UMOWIE O WIRTUALNE BIURO?

  W JAKIM PRZYPADKU I NA JAKICH ZASADACH BĘDZIESZ MÓGŁ WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ?

  JAK ZAWRZEĆ UMOWĘ O WIRTUALNE BIURO?

  CZY PRZEWIDUJEMY SPECJALNE, INDYWIDUALNE RABATY?