Wirtualne biuro w Rzeszowie
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)
Biuro wirtualne w Rzeszowie

al. Piłsudskiego 17

tel. 724 046 783 lub 726 066 462

Jeżeli interesuje Cię wirtualne biuro Rzeszów to odpowiednie miasto.  

Dodatkowo zakładamy spółki i prowadzimy księgowość. Zyskaj adres do rejestracji firmy lub spółki w Rzeszowie oraz przestrzeń co-workingową. 

Ponadto zakładamy spółki i prowadzimy księgowość.
Zadzwoń lub napisz:
kontakt@24wirtualne-biuro.pl

Szukasz adresu do rejestracji firmy lub spółki albo wirtualnego biura w Rzeszowie?

Adres: ul. Piłsudskiego, 35-074 Rzeszów doskonale spełni Twoje oczekiwania. Nasze biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa, przy głównej ulicy miasta.

Wskazówki dojazdu

Nasze biuro znajduje się w budynku Cechu Rzemiosła na II piętrze, budynek jest usytuowany na przeciwko Oddziału ZUS. Jest to ściśle centrum Rzeszowa. Ulica Piłsudskiego to główna ulica miasta.
Właściwi Urząd Skarbowy: II Urząd Skarbowy w Rzeszowie (uważany za przyjazny dla podatników)

Oferujemy również rejestrację spółek oraz indywidualnych działalności gospodarczych - zobacz szczegóły, oraz pełną księgowość (np. spółki z o.o.) od 299 zł i uproszoną od 149 zł (np. indywidualnej działalności, fundacji nieprowadząca działalności gospodarczej) miesięcznie - zobacz szczegóły.
Wirtualne biuro Rzeszów w samym centrum miasta to usługa zapewniająca adres do rejestracji oraz korespondencji, a także usługi  co-workingową w niskiej cenie.

Wirtualne Biuro Podkarpackie

W obecnych czasach wiele firm decyduje się na założenie wirtualnego biura w województwie podkarpackim. Taki wybór jest zrozumiały, biorąc pod uwagę liczne korzyści, które płyną z posiadania adresu siedziby firmy w tej dynamicznie rozwijającej się części Polski. Jednym z głównych atutów jest dostęp do licznych programów dofinansowań unijnych, które są szansą na rozwój i innowacje.

Dlaczego Warto Wybrać Wirtualne Biuro na Podkarpaciu?

Podkarpackie, z jego rozwijającą się infrastrukturą i wsparciem dla biznesu, oferuje unikalne możliwości dla przedsiębiorstw różnej wielkości. Wirtualne biuro to nie tylko ekonomiczne rozwiązanie dla firm chcących zminimalizować koszty operacyjne, ale także sposób na zwiększenie wiarygodności i prestiżu marki.

Pakiet Standard (najczęściej wybierany)

od 60 zł za miesiąc

  • oferta specjalna - przy płatności z góry za 24 miesiące cena obniżona do 60 zł miesięcznie
   • umowa na ile chcesz
   • siedziba tylko w Rzeszowie
   • adres do rejestracji
   • adres do korespondencji
   • odbiór osobisty bezpłatnie
   • przechowywanie korespondencji
   • adres prowadzenia działalności gospodarczej
   • odbiór korespondencji
   • wysyłka korespondencji na wskazany adres raz w miesiącu

Pakiet PREMIUM

100 zł/ msc

  • skanowanie korespondencji za darmo
  • umowa na ile chcesz
  • siedziba w Rzeszowie, Przeworsku lub Jarosławiu
  • adres do rejestracji
  • adres do korespondencji
  • odbiór osobisty bezpłatnie
  • przechowywanie korespondencji
  • adres prowadzenia działalności gospodarczej
  • odbiór korespondencji
  • wysyłka korespondencji na wskazany adres raz w miesiącu

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Wystarczy, że wyślesz nam na maila lub smsem numer KRS spółki w przypadku, gdy posiadasz spółkę lub imię i nazwisko jeżeli jesteś osobą fizyczną. Jeżeli dopiero zamierzasz założyć spółkę wystarczy, że podasz nam jej nazwę oraz imiona i nazwiska wspólników. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast, tego samego dnia, w którym się z Nami skontaktujesz. Możesz też podpisać umowę podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym pod adresem:

https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

Jako jedni z nielicznych jesteśmy wpisani na listę podmiotów uprawnionych do świadczenia usług wirtualnego biura prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej w Katowicach, który prowadzi rejestr na całą Polskę co potwierdza spełnienie wysokich standardów i wymagań koniecznych do prowadzenia tego rodzaju działalności. Tylko współpraca z podmiotami posiadającymi stosowane uprawnienia umożliwia legalne korzystanie z adresu oraz biura. Poniżej aktualne zaświadczenie o wpisie.

Cennik wirtualnego biura w Rzeszowie

 • umowa na dwa lata - 60 zł miesięcznie (przy płatności z góry)
 • umowa na rok- 80 zł miesięczne (przy płatności z góry)
 • umowa na pół roku- 80 zł miesięcznie (przy płatności z góry)
 • umowa na ile chcesz- 100 zł miesięcznie (płatność z dołu)
 • pakiet mini: 39 zł miesięcznie przy płatności za 24 miesiące z góry (wyłącznie prywatny adres)

Zadzwoń lub napisz

Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 726-066-462.

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Skontaktuj się z nami

Jak podpisać umowę o wirtualne biuro Rzeszów-
krok po kroku

Wybór pakietu

Wystarczy, że wybierzesz pakiet oraz podasz nam numer NIP podmiotu, dzięki czemu będziemy mogli przygotować umowę. Jeżeli nie masz jeszcze numeru NIP, gdyż np. dopiera zakładasz spółkę wystarczy nam nazwa spółki oraz dane jej wspólników i gotowe, projekt umowy ląduje w Twojej skrzynce mailowej i będzie gotowy do podpisu.

Podpisanie umowy

Prześlemy do Ciebie link, pod którym będziesz mógł w łatwy sposób podpisać umowę profilem zaufanymChciałbyś podpisać umowę osobiście? Nie ma problemu możesz to zrobić w jednym z naszych biur. Dokumenty już tam będą czekać. Podpisanie dokumentów zajmie nie dłużej niż 5 minut, gdyż szanujemy Twój czas.

Możesz już korzystać 

Jak widzisz wszystkie formalności można załatwić w kwadrans zdalnie lub osobiście. Możesz korzystać z biura wirtualnego w Rzeszowie jeszcze w tym samym dniu, w którym zdecydowałeś się zakupić usługę, a jednocześnie zostaną spełnione wszystkie procedury, w tym wymagane zgodnie z przepisami AML oraz RODO.

Zalety wirtualnego biura w Rzeszowie

Niskie koszty

Koszty wirtualnego biuro w Rzeszowie są naprawdę niskie, gdyż zaczynają się od 39 zł netto miesięcznie przy 24-miesięcznym okresie rozliczeniowym. Wynajęcie tradycyjnego lokalu w tej cenie jest nierealne, tym bardziej w samym centrum Rzeszowa i do tego doskonale wyposażonego.  jeżeli dopiero zaczynasz biznes lub chcesz ograniczyć koszty operacyjne swojej firmy warto zdecydować się właśnie na wirtualne biur, które daje gwarancję oszczędności.

Szybka procedura

Zawarcie umowy o wirtualne biuro Rzeszów jest szybkie i proste. Wiemy, że nasi Klienci są zapracowani.  Nie musisz spełniać szeregu formalności. Wystarczy podpisać umowę oraz oświadczenie AML profilem zaufanym lub własnoręcznie i możesz już korzystać z biura bez zbędnych formalności i konieczności odczekania kilku dni. Najczęściej przedsiębiorcom zależy na czasie, dlatego chcą zawrzeć umowę niemal natychmiast,a nie czekać na telefon od Wynajmującego. Zawarcie umowy z wirtualnym biurem to minimum formalności. Wystarczy, że podasz nam wymagane dane, a w ciągu kilku minut umowa znajdzie się na Twojej poczcie elektronicznej. 

Elastyczny okres umowy

Umowa o wirtualne biuro obowiązuje tak długo jak tego chcesz, gdyż obowiązuje jednomiesięczny okres wypowiedzenia. Ponadto wypowiedzenie nie musi mieć formy pisemnej, wystarczy wiadomości mailowa lub nawet sms, w którym poinformujesz nas, ze nie chcesz już korzystać z usługi. Podanie powodu rezygnacji jest całkowicie dobrowolne. Nie chcesz wiązać się długimi umowami terminowymi z brakiem możliwości rozwiązania albo tłumaczyć powodu wypowiedzenia?  z Nami to możliwe

Brak kaucji

Podpisując umowę o wirtualne biuro Rzeszów nie musisz wnosić kaucji. Przy tradycyjnym najmie nieruchomości użytkowej musisz się liczyć z obowiązkiem wniesienia kaucji. Jest to oczywiście zrozumiałe z punktu widzenia Wynajmującego, lecz stanowi dodatkowy wydatek dla Najemcy. Co prawda kaucja jest zwrotna, jednak gdy zamierzamy używać lokalu przez dłuższy czas będziemy musieli czekać na odzyskanie kaucji. 

Uporządkowana poczta

Już nigdy więcej nie będziesz szukał listów albo martwił się o odebranie awizo z poczty Wszelka korespondencja trafi prosto na Twoją szynkę mailową w wersji elektronicznej, dzięki czemu będziesz miał do niej dostęp wszędzie tam, gdzie się aktualnie znajdujesz. Nie będziesz musiał się też martwić zgubionymi listami.

Organizacja spotkań

Potrzebujesz zorganizować posiedzenie zarządu lub zgromadzenie wspólników? Zajmiemy się organizacją spotkania i zawiadomimy jego uczestników o terminie i porządku obrad. Spotkanie organów zarządzających Twoją spółką mogą się zawsze odbywać w jednej z naszych sal konferencyjnych.  Już nie będziesz musiał szukać sali konferencyjnej, która spełni Twoje oczekiwania zarówno pod względem finansowym jak i funkcjonalnym. Korzystając w wirtualnego biura będziesz mógł zarezerwować salę konferencyjną już od 25 zł netto za godzinę bez dodatkowych opłat. Ten koszt zostanie doliczony do twojej najbliższej faktury.  Dzięki naszej pomocy oszczędzisz czas na formalnościach.

Wirtualna sekretarka

Wirtualne biuro w Rzeszowie to także profesjonalna obsługa administracyjna. Jeżeli nie możesz sobie pozwolić na zatrudnienie pracownika do obsługi biura to wirtualne biuro jest właśnie dla Ciebie. Otrzymasz kompleksową obsługę administracyjną za ułamek ceny jaki musiałbyś zapłacić za zatrudnienie sekretarki/ sekretarza. Jeżeli nie masz czasu odbierać telefonów i umawiać spotkania z Klientami, a jednocześnie nie ma ich aż tylu, aby była potrzeba zatrudnienia dodatkowego pracownika skorzystaj z naszych usług.

Sprawdź także inne nasze usługi 

 

CENNIK ZAKŁADANIA SPÓŁEK

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie zakładania spółek i innych podmiotów oraz dokonywania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym znajdziesz tutaj. Czas realizacji to nawet 24 h.

BIURO RACHUNKOWE

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorców, w tym ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań oraz deklaracji znajdziesz tutaj.

UBEZPIECZENIA

Z Nami ubezpieczysz mienie swojej firmy, w tym pojazdy i nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie również polisę w życiu prywatnym. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

Telefon i Internet

Nie chcesz przepłacać za telefon i Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Premium Mobile, otrzymasz nielimitowane rozmowy i internet za 10 zł netto miesięcznie.

Zakres usługi wirtualnego biura w Rzeszowie:

 • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki
 • udostępnienie adresu do korespondencji
 • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
 • odbiór osobisty za darmo, wysyłka korespondencji na wskazany adres za darmo raz w miesiącu,  
 • skany korespondencji  za darmo (w pakiecie premium)
 • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy - zwiększenie wiarygodności Twojej firmy
 • przechowywanie korespondencji

Cena 49 zł netto/ msc przy płatności z góry za 6 miesięcy, 59 zł netto/msc przy płatności miesięcznej (wystawiamy fakturę vat) - pakiet standard

Cena 85 zł netto/msc przy płatności z góry za 6 miesięcy, 100 zł netto/msc przy płatności miesięcznej (wystawiamy fakturę vat)- pakiet premium
okres trwania umowy: według życzenia Klienta

Znajdź Nas w Google

DLACZEGO RZESZÓW?

Usługa wirtualne biuro Rzeszów jest idealna dla przedsiębiorców dla których ważny jest prestiż i dostępność biura. Rzeszów jest w samym centrum Podkarpacia, bardzo blisko zewnętrznej granicy Unii Europejskiej. Wirtualne Biuro w stolicy Podkarpacia zapewnia firmie prestiż. Biuro znajduje się w samym centrum Rzeszowa, obok słynnej okrągłej kładki rzeszowskiej, która stanowi wizytówkę miasta, symbol dzięki któremu miasto jest rozpoznawane. Dzięki tej lokalizacji łatwo znaleźć fizyczne biuro w którym mieści się wirtualne biuro. Bardzo łatwo i wygodnie można również przygotować spotkanie biznesowe. Jeżeli mają państwo do wyboru wb na obrzeżach miasta, zawsze lepiej wybrać centrum, aby nie utrudniać sobie dojazdu, lokalizacja wpływa również na prestiż.

Najczęściej zadawane pytania

Ile kosztuje wirtualne biuro w Rzeszowie?

Cena wirtualnego biura w Rzeszowie jest zależna od wybranego pakietu usług oraz okresu rozliczeniowego. W najtańszym pakiecie koszt wirtualnego biura zamyka się w kwocie 39 zł netto miesięcznie. Cennik wirtualnego biura zawarty jest również w umowie. 

Czy mogą zawrzeć umowę o wirtualne biuro w Rzeszowie online w pełni zdalnie?

Tak. Umowę możesz zawrzeć w naszym biurze lub też online. Nie będziesz musiał nawet przesyłać umowy pocztą, wystarczy, że podpiszesz ją profilem zaufany. To bardzo proste wystarczy kliknąć w podany w mailu link, lub wejść bezpośrednio na stronę profilu zaufanego i podpisać dokumenty.

Czy posiadacie wpis do rejestru wirtualnych biur?

Tak. Jesteśmy przedsiębiorcom uprawnionym do świadczenia usług wirtualnego biura dla spółek, osób fizycznych i trustów, a także fundacji i stowarzyszeń. jesteśmy wpisani do rejestru wirtualnych biur prowadzone przez Dyrektora Izby Skarbowej.

Czy będę mógł zrezygnować z wirtualnego biura?

Tak, w każdej chwili możesz zrezygnować z usługi. Nie musisz tracić czasu i pieniędzy na wysyłanie papierowego wypowiedzenia, gdyż w zupełności wystarczy informacja mailowa.

Czy zarejestruje spółkę lub firmę do VAT?

Tak, w naszym wirtualnym biurem nie ma problemu z wpisem do VAT, między innymi dlatego, że jesteśmy oficjalnie wpisani do rejestru wirtualnych biur prowadzonych przez Dyrektora Izby Skarbowej. 

Czy mogą spotkać się w biurze z Klientami?

Tak. Mamy do dyspozycję salę konferencyjną do spotkań oraz organizacji posiedzeń władz spółek. Oczywiście musisz wcześniej  zarezerwować salę. Obsługę administracyjnio-organizacyjną spotkań zapewniają nasi pracownicy.

PO KONTAKCIE DOWIESZ SIĘ

DLACZEGO WARTO SKORZYSTAĆ Z WIRTUALNEGO BIURA?

CZY MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO VAT KORZYSTAJĄC Z WIRTUALNEGO BIURA?

CZY MOŻESZ ZAREJESTROWAĆ SIĘ DO NIP Z WIRTUALNEGO BIURA?

W JAKIM ZAKRESIE BĘDZIESZ MÓGŁ KORZYSTAĆ Z BIURA?

JAKIE POSTANOWIENIA SĄ ZAWARTE W UMOWIE O WIRTUALNE BIURO?

W JAKIM PRZYPADKU I NA JAKICH ZASADACH BĘDZIESZ MÓGŁ WYPOWIEDZIEĆ UMOWĘ?

JAK ZAWRZEĆ UMOWĘ O WIRTUALNE BIURO?

CZY PRZEWIDUJEMY SPECJALNE, INDYWIDUALNE RABATY?