Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Reklama dla biura rachunkowego

Na czym polega usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych? 

Usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, a także prowadzenie ewidencji dla celów podatkowych to domena biur rachunkowych. Biura rachunkowe od lat funkcjonujące na rynku posiadają stałych Klientów oraz Klientów z polecenia. Jeżeli natomiast chodzi o nowo powstające firmy potrzebują one reklamy. Najlepszym sposobem na reklamę jest w tym przypadku pozycjonowanie w wyszukiwarce google na frazę biuro rachunkowe. Nie mniej jednak ważne są również inne kanały reklamy takie jak ulotki, czy sprzedaż bezpośrednia. Nie jest opłacalnym w tym przypadku przedstawicielstwo telefoniczne bowiem firmy, które funkcjonują już na rynku korzystają już z usług biura rachunkowego.

Cechy naszej firmy 

Nasza firma posiada gotowe standardy pozycjonowania dla biur rachunkowych, dzięki czemu reklama jest w sposób należyty skonfigurowana co pozwala na ograniczenie kosztów jej prowadzenia. Reklama ta przełoży się bezpośrednio na wzrost przychodów firmy poprzez zwiększenie liczby Klientów. Przy reklamie tego rodzaju trzeba się również liczyć z tym, że do biura rachunkowe będą zgłaszać się również osoby, które nie prowadzą działalności gospodarczej, a potrzebują jedynie pomocy w uzupełnieniu deklaracji podatkowych. Nie mniej jednak każde biuro rachunkowe, które co do zasady prowadzi obsługę rachunkową podmiotów gospodarczych powinno pomagać również Klientom indywidualnym. Znamy zasady funkcjonowania rynku usług w zakresie prowadzenia usługowej obsługi księgowej dlatego możemy zapewnić reklamę na najwyższym poziomie dostosowaną do rodzaju działalności. Wielu przedsiębiorców bagatelizuje reklamę co łączy się często z wyjątkowo ciężkimi skutkami w postaci braku Klientów.

Nasza oferta 

Jeżeli chcesz pozyskać podmioty gospodarcze do obsługi księgowej zgłoś się do nas przygotujemy dla Ciebie ofertę pozycjonowania Twojej strony, która na pewno Cię zainteresuje. Dzięki nam Twoja firma się rozwinie już na samy starcie prowadzonej działalności gospodarczej. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą oferta wystarczy skontaktować się z naszą firmą, nie musisz podpisywać umowy, możemy rozliczać się na podstawie faktur dzięki czemu będziesz mógł w każdej chwili i bez żadnych konsekwencji zrezygnować z naszych usług. Jest to spowodowane tym, że nasze działania są skierowanie na budowanie dobrych kontaktów opartych na zaufania z naszymi kontrahentami. Nasze działania są również zgodne z zasadami etycznymi zależy nam bowiem na prestiżu firmy.

Chcesz uzyskać więcej informacji? 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej po prostu zadzwoń do naszej agencji w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Chętnie wysłuchamy Twoich oczekiwań i zaproponujemy bardzo korzystne warunki współpracy. Nasze usługi kosztują niewiele, a przynoszą naprawdę wymierne korzyści.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas