Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Punkt odbioru korespondencji

Rynek gazet i czasopism

Gazety i czasopisma są najczęściej odpłatne. Cena gazety jest uzależniona od prestiżu czasopisma oraz jego objętości. Niektóre gazety i czasopisma są natomiast rozdawane bezpłatnie. W takim przypadku wydawcy finansują wydania wyłącznie na podstawie zamieszczonych w gazecie reklam oraz ogłoszeń. Niezależnie od tego praktycznie każda gazeta zamieszcza w swojej treści reklamy oraz tak zwane artykuły sponsorowane. Reklamy służą informowaniu o działalności gospodarczej określonych podmiotów. Ogłoszenia natomiast w niektórych przypadkach służą reklamowaniu firm, natomiast w innych są to ogłoszenia osób indywidualnych. Ogłoszenia zamieszczane w gazecie dotyczą różnych zagadnień. Ludzie zamieszczają ogłoszenia, w szczególności dotyczące sprzedaży różnych przedmiotów, w tym używanych. Bardzo popularną jest również rubryka rzeczy zagubionych oraz znalezionych.

Ogłoszenia sądowe 

W prasie zamieszczane są także ogłoszenia sądowe. Sytuacja ta dotyczy między innymi przypadku gdy nieznani są uczestnicy postępowania, np. o zasiedzenie, a dla rozstrzygnięcia sprawy konieczny jest ich udział. Sąd ogłasza również stosowną informację o poszukiwaniu spadkobierców jeżeli nie można ich ustalić w inny sposób. W celu dotarcia do potencjalnych kupców w prasie zamieszczane są również ogłoszenia dotyczące licytacji komorniczych. W ogłoszeniu takim podane są warunki licytacji oraz cena wywoławcza. Podobne do tych ogłoszeń są ogłoszenia o przetargach, które w niektórych sytuacjach są obligatoryjnie zamieszczane w prasie (dotyczy to przetargów z zakresu zamówień publicznych). Jest tak po to, aby zachowana została zasada obiektywizmu przy wyborze najkorzystniejszej oferty. Nie może być tak, ze niektóre firmy posiadają informację o planowanym zamówieniu publicznym, a inne nie.

Ogłoszenia w prasie

W dzisiejszych czasach ogłoszenia najczęściej zgłaszane są drogą elektroniczną. Nie mniej jednak w przypadku osób starszych lepszym rozwiązaniem jest osobiste zgłaszanie ogłoszeń. W tym celu redakcja gazety powinna posiadać punkty odbioru korespondencji. Punkty takie mogą znajdować się zarówno w fizyczne wynajmowanym lokalu jak i w wirtualnym biurze. To drugie rozwiązanie jest korzystne z punktu widzenia ekonomicznego. Nie ma konieczności wynajmowania biura tylko wyłącznie w celu odbioru ogłoszeń i treści reklamowych. W takim przypadku wirtualne biuro przekazuje wszelkie informację oraz opłaty do redakcji gazety. Za te usługi nie pobieramy dodatkowych opłat. Pozwala to na korzystną dla Klientów lokalizację punktów odbioru korespondencji. Z uwagi na naszą ofertę zapraszamy do zakładania punktów odbioru ogłoszeń w naszym wirtualnym biurze w Rzeszowie.

Kontakt z Nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym wirtualnym biurem w Rzeszowie, gdzie może mieścić się punkt odbioru korespondencji. Posiadamy także wirtualne biura na terenie innych miast Podkarpacia.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas