Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Punkt odbioru korespondencji

Rynek gazet i czasopism

Gazety i czasopisma są najczęściej odpłatne. Cena gazety jest uzależniona od prestiżu czasopisma oraz jego objętości. Niektóre gazety i czasopisma są natomiast rozdawane bezpłatnie. W takim przypadku wydawcy finansują wydania wyłącznie na podstawie zamieszczonych w gazecie reklam oraz ogłoszeń. Niezależnie od tego praktycznie każda gazeta zamieszcza w swojej treści reklamy oraz tak zwane artykuły sponsorowane. Reklamy służą informowaniu o działalności gospodarczej określonych podmiotów. Ogłoszenia natomiast w niektórych przypadkach służą reklamowaniu firm, natomiast w innych są to ogłoszenia osób indywidualnych. Ogłoszenia zamieszczane w gazecie dotyczą różnych zagadnień. Ludzie zamieszczają ogłoszenia, w szczególności dotyczące sprzedaży różnych przedmiotów, w tym używanych. Bardzo popularną jest również rubryka rzeczy zagubionych oraz znalezionych.

Ogłoszenia sądowe 

W prasie zamieszczane są także ogłoszenia sądowe. Sytuacja ta dotyczy między innymi przypadku gdy nieznani są uczestnicy postępowania, np. o zasiedzenie, a dla rozstrzygnięcia sprawy konieczny jest ich udział. Sąd ogłasza również stosowną informację o poszukiwaniu spadkobierców jeżeli nie można ich ustalić w inny sposób. W celu dotarcia do potencjalnych kupców w prasie zamieszczane są również ogłoszenia dotyczące licytacji komorniczych. W ogłoszeniu takim podane są warunki licytacji oraz cena wywoławcza. Podobne do tych ogłoszeń są ogłoszenia o przetargach, które w niektórych sytuacjach są obligatoryjnie zamieszczane w prasie (dotyczy to przetargów z zakresu zamówień publicznych). Jest tak po to, aby zachowana została zasada obiektywizmu przy wyborze najkorzystniejszej oferty. Nie może być tak, ze niektóre firmy posiadają informację o planowanym zamówieniu publicznym, a inne nie.

Ogłoszenia w prasie

W dzisiejszych czasach ogłoszenia najczęściej zgłaszane są drogą elektroniczną. Nie mniej jednak w przypadku osób starszych lepszym rozwiązaniem jest osobiste zgłaszanie ogłoszeń. W tym celu redakcja gazety powinna posiadać punkty odbioru korespondencji. Punkty takie mogą znajdować się zarówno w fizyczne wynajmowanym lokalu jak i w wirtualnym biurze. To drugie rozwiązanie jest korzystne z punktu widzenia ekonomicznego. Nie ma konieczności wynajmowania biura tylko wyłącznie w celu odbioru ogłoszeń i treści reklamowych. W takim przypadku wirtualne biuro przekazuje wszelkie informację oraz opłaty do redakcji gazety. Za te usługi nie pobieramy dodatkowych opłat. Pozwala to na korzystną dla Klientów lokalizację punktów odbioru korespondencji. Z uwagi na naszą ofertę zapraszamy do zakładania punktów odbioru ogłoszeń w naszym wirtualnym biurze w Rzeszowie.

Kontakt z Nami

Zapraszamy do kontaktu z naszym wirtualnym biurem w Rzeszowie, gdzie może mieścić się punkt odbioru korespondencji. Posiadamy także wirtualne biura na terenie innych miast Podkarpacia.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas