Kontakt z wirtualnym biurem Podkarpackie w Rzeszowie 

Możesz skontaktować się z Nami:
 1. Telefonicznie pod numerem +48 724 046 783 lub +48 726 066 462
 2. Mailowo pod adresem: kontakt@24wirtualne-biuro.pl 
 3. Wysyłając formularz kontaktowy znajdujący się w dolnej części strony

Adresy naszych biur:

 1. Wirtualne biuro Rzeszów
  ul. Piłsudskiego 17/4, 35-074 Rzeszów
  tel. +48 724 046 783
 2. Wirtualne biuro Kraków spółka z o. o.
  ul. Dajwór 14/19, 31-052 Kraków
  tel. + 48 661 745 418
 3. Wirtualne biuro i biuro rachunkowe w Przeworsku
  ul. Piłsudskiego 1/17, 37-200 Przeworsk
 4. Wirtualne biuro i biuro rachunkowe w Jarosławiu
  ul. Jana Pawła II 3a, 37-500 Jarosław

Zajmujemy się także zakładaniem spółek w Rzeszowie,  księgowością i  ubezpieczeniami

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast. Możesz też podpisać umowę podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym pod adresem:

https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

OFERTA ZAKŁADANIA SPÓŁEK

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie zakładania spółek i innych podmiotów oraz dokonywania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym znajdziesz tutaj. Czas realizacji to nawet 24 h. Cena za założenie spółki to 400 zł. Zajmujemy się również zmianami w KRS.

OFERTA BIURA ARCHUNKOWEGO

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorców, w tym ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań oraz deklaracji znajdziesz tutaj. Oferta od 299 zł miesięcznie za pełną księgowość. Zajmujemy się także kadrami i płacami.  

UBEZPIECZENIA

Z Nami ubezpieczysz mienie swojej firmy, w tym pojazdy i nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie również polisę w życiu prywatnym. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

Telefon i Internet

Nie chcesz przepłacać za telefon i Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Premium Mobile, otrzymasz nielimitowane rozmowy i internet za 10 zł netto miesięcznie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Skontaktuj się z nami