Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

AdWords czy pozycjonowanie organiczne

Jakie rozwiązanie jest najskuteczniejsze? 

Zagadnienie tego, czy skuteczniejszą metodą zapewniającą wzrost liczby wejść, a tym samym ilość Klientów oraz odpowiednich konwersji tworzących przychód w firmie jest szeroko omawiane na forum specjalistów z zakresu pozycjonowania. Obie metody mają swoje zalety i wady. Przede wszystkim należy rozróżnić obie formy wyników wyszukiwania.  Google AdWords to wyniki linków sponsorowanych, pojawiają się one zaraz pod paskiem wyszukiwania. Wyników tych zwykle jest trzy, rzadziej pięć. Czasami w ogóle wyniki te nie pojawiają się jeżeli frazy te nie są używane przez żadnego z reklamodawców. Niektóre osoby stosują również aplikacje blokującą reklamy, która blokują również bardzo skuteczne i przydatne wyniki nieorganiczne. Niezależnie od tego niektórzy użytkownicy Internetu intuicyjnie je pomijają. Należy jednak zaznaczyć, że pomimo tego to właśnie pierwszy wynik wyszukiwania  nieorganicznego ma największy współczynnik klikalności, bowiem dużą liczba internautów właśnie na pierwszym wyniki wyszukiwania poprzestaje. Poniżej wyników nieorganicznych znajdują się wizytówki Google map, których klikalności  jest spora, zaliczają się one już do wyników organicznych bowiem nie można sobie już tam wykupić pozycji, nie dotyczy to bezpośredniego wyszukiwania w Google Mapach, gdzie pojawiają się wizytówki z linków sponsorowanych.

Od czego zależy pozycja w wynikach organicznych? 

W przypadku wyników organicznych  pozycja witryn  jest uzależniona od rzeczywistej wartości witryny, brane są tutaj takie czynniki jak budowa strony przyjazną dla robotów Google oraz samych użytkowników Internetu, w szczególności mobilność. Pozycji strony nie można z góry przewidzieć, a zabiegi pozycjonujące przynoszą efekty dopiero po wielu miesiącach. Nie mamy również gwarancji, że nasze pozycje spadną i że zawsze będą wyświetlały się na 1 pozycji na daną frazę kluczową. Możemy monitorować pozycję za pomocą narzędzia Google Analitics , nie możemy jednak jej kontrolować, a nasza pozycja jest uzależniona również od czynników, na które nie mamy wpływu, np. wiek domeny (możemy oczywiście kupić starszą, ale nie gwarantuje do przejęcie jej siły). Jako osoba nie zajmująca się pozycjonowaniem mamy również ograniczoną możliwość weryfikacji wyników pracy firmy pozycjonującej, bowiem niekiedy efekty jej działań nie mają wpływu na pozycję, a wpływ ten mają czynniki zewnętrzne.

Podsumowanie obu form pozycjonowania 

Reasumując należy pozycjonować się zarówno w wynikach organicznych jak i nieorganicznych, z tym zastrzeżeniem, że to właśnie wyniki AdWords powinny wszystko stanowić priorytet. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego, możesz również osobiście odwiedzić nasze biura w Jarosławiu, Przeworsku, bądź Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas