Jarosław

Wirtualne biuro w Jarosławiu
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)
Biuro rachunkowe w Jarosławiu

ul. Jana Pawła II 
(Dom Towarowy "Globus", III piętro, wejście od tyłu)
tel. 724 046 783 lub 726 066 462 albo 726 407 926

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 726 066 462 

Zakres usługi:

  • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki (wiejski adres rejestracji firmy)
  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
  • skany korespondencji za darmo / odbiór osobisty za darmo w dowolnym biurze / wysyłka korespondencji na wskazany adres
  • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy (zwiększenie wiarygodności Twojej firmy)
  • udostępnienie lokalu do spotkań biznesowych
  • dostęp do Internetu bezprzewodowego
  • przechowywanie korespondencji

Cena 100 zł netto/ msc (wystawiamy fakturę vat)
okres trwania umowy: według życzenia Klienta

Przy płatności z góry za rok 2 miesiące gratis, przy płatności z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis.

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast. Możesz też podpisać umowę podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym pod adresem:

https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

OFERTA ZAKŁADANIA SPÓŁEK

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie zakładania spółek i innych podmiotów oraz dokonywania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym znajdziesz tutaj. Czas realizacji to nawet 24 h. Cena za założenie spółki to 400 zł. Zajmujemy się również zmianami w KRS.

OFERTA BIURA ARCHUNKOWEGO

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorców, w tym ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań oraz deklaracji znajdziesz tutaj. Oferta od 299 zł miesięcznie za pełną księgowość. Zajmujemy się także kadrami i płacami.  

UBEZPIECZENIA

Z Nami ubezpieczysz mienie swojej firmy, w tym pojazdy i nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie również polisę w życiu prywatnym. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

Telefon i Internet

Nie chcesz przepłacać za telefon i Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Premium Mobile, otrzymasz nielimitowane rozmowy i internet za 10 zł netto miesięcznie.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

DLACZEGO JAROSŁAW?

 Jarosław to miasto położone niedaleko granicy z Ukrainą, między innymi dlatego dynamicznie się rozwija. Do miasta napływa wielu Cudzoziemców, wielu również tutaj inwestuje i zakłada firmy. Po względem wizualnym miasto może pochwalić się dobrze zachowaną architekturą z dawnych czasów. 

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK