Wirtualne Biuro w Przeworsku
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)
Biuro rachunkowe w Przeworsku

ul. Piłsudskiego
(Dom Rzemiosła, II piętro, pokój nr 17)
tel. 724 046 783 lub 726 066 462 albo 726 407 926

Zyskaj adres do rejestracji firmy lub spółki w Przeworsku oraz przestrzeń co-workingową.

adres e-mail:

kontakt@24wirtualne-biuro.pl

Zakres usługi:

  • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki
  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
  • skany korespondencji za darmo / odbiór osobisty za darmo / wysyłka korespondencji na wskazany adres
  • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy (zwiększenie wiarygodności Twojej firmy)
  • udostępnienie lokalu do spotkań biznesowych
  • dostęp do Internetu bezprzewodowego
  • przechowywanie korespondencji

Cena 100 zł netto/ msc (wystawiamy fakturę vat)
okres trwania umowy: według życzenia Klienta

Przy płatności z góry za rok 2 miesiące gratis, przy płatności z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis.

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast. Możesz też podpisać umowę podpisem elektronicznym lub profilem zaufanym pod adresem:

https://www.gov.pl/web/gov/podpisz-dokument-elektronicznie-wykorzystaj-podpis-zaufany

CENNIK ZAKŁADANIA SPÓŁEK

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie zakładania spółek i innych podmiotów oraz dokonywania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym znajdziesz tutaj. Czas realizacji to nawet 24 h. Cena za założenie spółki to 400 zł. Zajmujemy się również zmianami w KRS.

BIURO RACHUNKOWE

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorców, w tym ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań oraz deklaracji znajdziesz tutaj. Oferta od 299 zł miesięcznie za pełną księgowość. Zajmujemy się także kadrami i płacami. 

UBEZPIECZENIA

Z Nami ubezpieczysz mienie swojej firmy, w tym pojazdy i nieruchomości. Przygotujemy dla Ciebie również polisę w życiu prywatnym. Zadbaj o swoją przyszłość już dziś.

Telefon i Internet

Nie chcesz przepłacać za telefon i Internet. Jesteśmy autoryzowanym partnerem Premium Mobile, otrzymasz nielimitowane rozmowy i internet za 10 zł netto miesięcznie.

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 726 066 462

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas

DLACZEGO PRZEWORSK?

Przeworsk to niewielkie miasteczko na Podkarpaciu pełne nowych możliwości biznesowych. W Powiecie Przeworskim funkcjonuje wiele firm korzystających z dotacji unijnych.