Przeworsk

Wirtualne Biuro w Przeworsku
(WOJEWÓDZTWO PODKARPACKIE)
Biuro rachunkowe w Przeworsku

ul. Piłsudskiego
(Dom Rzemiosła, II piętro, pokój nr 17)
tel. 724 046 783 lub 726 066 462 albo 726 407 926

FORMULARZ KONTAKTOWY

Wyślij zapytanie, zadzwonimy do Ciebie lub odpiszemy według Twojego życzenia najszybciej jak to będzie możliwe, możesz również zadzwonić na numer 724-046-783 lub 726 066 462. 

Zakres usługi:

  • udostępnienie adresu do rejestracji jako siedziby firmy, w szczególności spółki
  • udostępnienie adresu do korespondencji
  • udostępnienie lokalu do projektów unijnych
  • skany korespondencji za darmo / odbiór osobisty za darmo / wysyłka korespondencji na wskazany adres
  • możliwość umieszczenia adresu na stronach internetowych i materiałach reklamowych firmy (zwiększenie wiarygodności Twojej firmy)
  • udostępnienie lokalu do spotkań biznesowych
  • dostęp do Internetu bezprzewodowego
  • przechowywanie korespondencji

Cena 100 zł netto/ msc (wystawiamy fakturę vat)
okres trwania umowy: według życzenia Klienta

przy płatności z góry za rok 2 miesiące gratis, przy płatności z góry za 6 miesięcy 1 miesiąc gratis.

Procedura zawarcia umowy

Możesz przyjechać do jednego z Naszych biur w celu zawarcia umowy lub możemy też wysłać Ci podpisaną umowę pocztą. Czas zawarcia umowy jest bardzo krótki i ogranicza się do minimum formalności dlatego będziesz mógł używać jednego z naszych adresów niemal natychmiast.

ZAKŁADANIE SPÓŁEK

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie zakładania spółek i innych podmiotów oraz dokonywania zmian w Krajowym Rejestrze Sądowym znajdziesz tutaj. Czas realizacji to nawet 24 h. Cena za założenie spółki to 400 zł. Zajmujemy się również zmianami w KRS.

CENNIK BIURA RACHUNKOWEGO

Szczegółowe informację na temat cennika usług w zakresie prowadzenia księgowości przedsiębiorców, w tym ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań oraz deklaracji znajdziesz tutaj. Oferta od 299 zł miesięcznie za pełną księgowość. Zajmujemy się także kadrami i płacami.  

FORMULARZ KONTAKTOWY

Podanie danych osobowych w treści formularza jest dobrowolne i oznacza zapoznanie się, a także akceptację klauzuli informacyjnej o przetwarzaniu danych osobowych Klientów Wirtualnego Biura dostępnej tutaj. Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie.

Przeworsk to niewielkie miasteczko na Podkarpaciu pełne nowych możliwości biznesowych. W Powiecie Przeworskim funkcjonuje wiele firm korzystających z dotacji unijnych.

Ta strona używa plików cookies.
Polityka Prywatności    Jak wyłączyć cookies? OK