Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla sprzedawcy

Rynek sprzedaży w Polsce

W formie wirtualnego biura nie może być prowadzony tradycyjny sklep, który zajmuje się sprzedażą artykułów detalicznych o małej wartości. W przypadku jednak gdy osoba prowadzi działalność gospodarczą zajmując się sprzedażą towarów o dużej wartości i w miesiącu dokonuje tylko kilku transakcji możliwe jest skorzystanie z usług wirtualnego biura. Dotyczy to także sytuacji gdy przedsiębiorca wytwarza towary na zamówienie. W takich przypadkach nie jest konieczne prowadzenia tak zwanej wystawy sklepowej, a jedynie umawianie szczegółów i prezentacja towarów Konsumentom lub Kontrahentom zainteresowanym zakupem towarów. W takim przypadku podmiot gospodarczy może korzystać z wynajmowanych powierzchni magazynowych, a w wirtualnym biurze prowadzić wyłącznie czynności administracyjne związane z administracyjną obsługą biura.

Reklama produktów

Nasza firma zajmuje się także reklamą produktów google ad words. Dotyczy to zarówno typowych sklepów internetowych nie posiadających fizycznej siedziby lub posiadających siedzibę w formie wirtualnego biura jak i tradycyjnych sklepów. Reklama taka nie jest opłacalna w przypadku oferowania produktów spożywczych. Wynika to z faktu, że ludzie nie są przyzwyczajeni do robienia tego typu zakupów przez Internet. Konsumenci nie są także przekonani do tego, aby sprawdzać ofertę produktową w tym zakresie. Jest to zrozumiałe, bowiem zakupu najczęściej robi się w sprawdzonych sklepach, a decyzję o zakupie podejmuje się na miejscu zapoznając z wyglądem towarów.

Czynności w wirtualnym biurze

W wirtualnym biurze może natomiast bez żadnych przeszkód znajdować się biuro sklepu, gdzie będą wykonywane czynności związane z administracją oraz księgowością. Dotyczy to również możliwości otworzenia przedstawicielstwa sieci sklepów spożywczych. W przedstawicielstwie takim nie będzie prowadzona sprzedaż tylko przyjmowane duże zamówienia od Kontrahentów oraz negocjowane warunki zawieranych umów z dostawcami. Na rynku usług spożywczych panuje ogromna konkurencja, a rynek jest zdominowany przez duże podmioty gospodarcze niejednokrotnie posiadające pozycję dominujące. Nie mniej jednak rynek ten dynamicznie się rozwija z uwagi na bardzo wysoki wzrost konsumpcji.

Oferta wirtualnego biura w samym centrum Rzeszowa

Jeżeli prowadzić firmę w formie spółki akcyjnej lub spółki zoo i potrzebujesz przedstawicielstwa w różnych miejscach Polski serdecznie zapraszamy do współpracy z wirtualnym biurem w Przeworsku, w Jarosławiu oraz Rzeszowie. Nasi konsultacji są cały czas dostępni i udzielą Ci szczegółowej informacji na temat naszej oferty. Pomogliśmy już wielu przedsiębiorcą w budowaniu korzystnego wizerunku oraz sprawnym wykonywaniu zadań z zakresu administracji biurowej oraz planistyki.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas