Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Programy do księgowości

Kogo dotyczy obowiązek przesyłania JPK?

W związku z faktem, że od 2018 r. każdy przedsiębiorca, w tym micro będzie musiał generować i przesyłać do właściwego Urzędu Skarbowego zapisane na nośniku informatycznym dane tworzące jednolity plik kontrolny niezbędne będzie posługiwaniem się programem do księgowości. Nie wystarczy tutaj korzystanie z programu kalkulacyjnego gdyż nie umożliwia on generowanie jpk. Koniecznie jest wykupienie licencji na stosowany program komputerowy lub skorzystanie z bezpłatnego programu do księgowości. Wykupienie programu do księgowości dla micro, małych, a nawet średnich przedsiębiorców może być nieopłacalne, bowiem lepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z usług biura rachunkowego, które posiada już licencję na zaawansowane wersję programów księgowych co zapewniania najwyższy standard usług. Pomimo rozwoju informatycznego i powstania nowych, szybkich kanałów komunikacji nie zalecamy korzystania z mobilnej księgowości. Rozwiązanie pomimo, iż wydaje się wygodne, nie zapewnia kompleksowego zakresu usług jak w przypadku tradycyjnej księgowości, gdzie Klient ma stały dostęp do dokumentacji księgowej swojej firmy znajdującej się w zamkniętej szafce w biurze rachunkowym, np. w Rzeszowie.

Obsługa programów księgowych 

Obsługiwanie programu księgowego dla osoby niemającej styczności z księgowością nie jest takie proste. Dotyczy to zwłaszcza prowadzenia ksiąg rachunkowych. Co prawda program dokonuje obliczeń za użytkownika programu, jednak użytkownik musi posiadać wiedzę jak posługiwać się programem. W programie prowadzi się księgowość i rachunkowość na takich samych zasadach jak w wersji papierowej. Należy dokładnie sprawdzać kilkukrotnie wpisywane dane, gdyż ewentualna pomyłka nawet nieistotna może prowadzić do sporego zamieszania. Wskazane jest, aby dane były weryfikowane przez kilka osób, co pozwala na wyeliminowaniu pomyłek. Dane Klienta i jego kontrahentów znajdujące się w programie komputerowych, jak i znajdujące się w zamkniętej szafce (faktury kosztowe) powinny być zabezpieczone przed dostępem dla osób niepowołanych. Jeżeli chodzi o program komputerowy to może on być zainstalowany wyłącznie na komputerze zabezpieczonym hasłem zmieniającym się automatycznie co 30 dni. Wszelka dokumentacja księgowa powinna być natomiast przesyłana przez bezpieczne połączenia najlepiej nie korzystając z darmowych skrzynek e-mail.

Kontakt z Naszą firmą 

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej w celu nawiązania współpracy w zakresie biura rachunkowego lub wirtualnego biura w Rzeszowie. Zapraszamy do kontaktu drogą elektroniczną lub mailową. Nasza oferta jest skierowana zarówno do przedsiębiorców indywidualnych, jak i spółek.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas