Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro jako serwerownia

Zasady działania firm informatycznych 

W wirtualnym biurze w Rzeszowie mogą działać również firmy informatyczne. Firmy informatyczne zwykle muszą posiadać przestrzeń do przechowywania sprzętu informatycznego, w tym różnego rodzaju serwerów. To właśnie położenie serwera jest dla takich firm wyznacznikiem miejsca prowadzonej działalności gospodarczej. W naszym wirtualnym biurze w Rzeszowie jak najbardziej można przechowywać tego rodzaju sprzęty i mieć do nich cały czas dostęp.

Oferta dla firm zajmujących się hostingiem

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie jest skierowana także do firm, które zajmują się hostingiem. Hosting polega na wynajmowaniu przestrzeni na nośnikach informatycznych służących do zapisu informacji. Firma zajmująca się hostingiem utrzymuje serwery, które są podłączone do Internetu oddając użytkownikom określoną cześć znajdującej się na nich przestrzeni dyskowej. Istnieją podmioty, które oferują bezpłatne dostarczanie powierzchni dyskowej oraz takie za których przestrzeń dyskową trzeba płacić.  Zwykle w przypadku gdy hosting jest bezpłatny jego dostawcy zarabiają na reklamach emitowanych użytkownika. Bezpłatny hosting co do zasady oferuje również niższą jakość świadczonych  usług. Hostingiem zajmują się również operatorzy dostarczający systemy CMS. Na dostawcy serwera ciąży obowiązek w zakresie dbania o wysoką jakość świadczonych usług. Sektor usług informatycznych zwany inaczej branżą IT dynamicznie się rozwija dlatego chętnie wspieramy firmy działające w tej dziedzinie naszym doświadczeniem zawodowym w zakresie kanałów pozyskiwania Klientów oraz innych działań marketingowych.

Tworzenie stron internetowych 

Nasza firma zajmuje się także tworzeniem, stron WWW jednak nie posiadamy własnych serwerów. W celu zapewnienia Klientom najwyższego poziomy usług w zakresie przechowywania ich danych korzystamy z usług najpopularniejszych i gwarantujących bezawaryjność dostawców serwerów. Jednocześnie obsługujemy jako wirtualne biuro dostawców serwerów.  Dla firmy informatycznych zajmujących się programowaniem, czy też działających w branży internetowej korzystania z usług wirtualnego biura w Rzeszowie jest optymalne i pozwala na ograniczenie bezcelowych kosztów na wynajem powierzchni biurowej.

Więcej informacji na temat oferty wirtualnego biura   

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o naszej ofercie zapraszamy do zapoznania się z naszymi danymi kontaktowymi, które znajdziesz tutaj. Zapraszamy także do zapoznania z innymi artykułami znajdującymi się na naszym blogu które dotyczą rachunkowości, pozycjonowanie stron internetowych oraz różnego rodzaju porad z zakresu prowadzenia działalności gospodarczej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas