Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Programy do fakturowania

Jak działa program do fakturowania?

Program do fakturowania umożliwia wystawianie faktur w sposób automatyczny oraz ich przechowywanie w bazie danych.

Jakie są korzyści z programu do fakturowania dla Klienta?

Klient, dzięki korzystaniu z takiego programu może szybko i sprawnie wystawiać faktury i korzystać z dodatkowych funkcji, które usprawniają prowadzenie finansów firmy.

Jakie są korzyści z programu do fakturowania dla księgowych?

Jeżeli księgowy posiada dostęp do programu do fakturowania Klienta może eksportować faktury do programu rachunkowego, co pozwala na oszczędność czasu i eliminuje ryzyko pomyłki.

Wystawianie faktur cyklicznych

Moduł pozwalający na wystawienie faktur cyklicznych jest bardzo ważny, zwłaszcza dla przedsiębiorców świadczących usługi abonamentowe. Funkcja ta polega na tym, że po ustawieniu okresu rozliczeniowego faktury sporządzane są automatycznie bez konieczności aktywności ze strony użytkownika.

Wysyłka faktur na adres e-mail

Dzięki automatycznej wysyłce faktur na adres e-mail przedsiębiorca oszczędza czas. Kontrahent w takim przypadku otrzyma fakturę zaraz po jej wystawienie. Dotyczy to również faktur cyklicznych.

Sporządzanie deklaracji podatkowych

Większość programów do fakturowania oferuje automatyczne sporządzanie deklaracji podatkowej. Jeżeli korzystamy jednak pomocy księgowego deklarację takie będą również tworzone w programie do księgowości.

Przypomnienia i wezwania do zapłaty

W przypadku gdy kontrahent nie ureguluje płatności wynikającej z faktury możesz wysłać mu, w sposób automatyczny przypomnienie o płatności lub wezwanie do zapłaty, które zostaną doręczone na adres e-mail Kontrahenta.

Możliwość eksportu danych do programu księgowego

Jest to funkcja, która pozwala na automatyczne lub ręczne eksportowanie danych zawartych w programie do aplikacji służącej do prowadzenia rachunkowości w sposób ręczny lub automatyczny.

Komunikacja z księgowym

Bardzo ciekawym rozwiązaniem jest możliwość komunikacji Klienta z księgowym na poziomie programu programu do fakturowania.

Powiązane faktur z przelewami

Dzięki powiązaniu faktur z przelewami przedsiębiorca otrzymuje automatycznie informacje czy faktura została zapłacona. System analizuje w tym celu otrzymane przelewy. Płatności przychodzącą przypisywana jest do faktury na podstawie danych przelewu, w tym kwoty płatności oraz nazwy i numeru rachunku bankowego nadawcy przelewu. Synchronizacja programu z kontem bankowy może nastąpić automatycznie lub za pomocą importu wyciągu z rachunku bankowego. Operacje te są w pełni bezpieczne.

Automatyczne płatności faktur zakupowych

Systemy do fakturowania umożliwiają dokonywanie automatycznych płatności za faktury zakupowe. W takim przypadku nie jest konieczne ręczne wpisywanie danych przelewu.

Skanowanie faktur zakupowych za pomocą OCR

Moduł ten umożliwia automatyczne wprowadzanie do systemu faktur zakupowych na podstawie dokonanego zdjęcia lub skanu faktury.

Potrzebujesz księgowości?

Napisz lub zadzwoń do nas na numer 724-046-783. Dane kontaktowe znajdziesz tutaj. Nasz wirtualne biuro w Rzeszowie chętnie Ci pomoże.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas