Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Ile kosztuje biuro rachunkowe?

Koszty usług księgowych 

Koszt obsługi księgowej to kwestia indywidualna ustalana z biurem rachunkowym. Cena takich usług jest uzależniona od zakresu prowadzonej przez Klienta działalności gospodarczej. Oczywistym jest, że małe czy średnie firmy zapłacą mniej za usługi rachunkowe niż wielkie przedsiębiorstwa. Znaczenie ma też forma prowadzonej działalności gospodarczej. Indywidualne działalności gospodarcze zewidencjonowane w CEIDG mają znacznie mniej obowiązków podatkowych niż spółki. Istotnym jest tutaj również wartość obrotu przedsiębiorcy bowiem w przypadku niektórych form prowadzonej działalności gospodarczej od tego aspektu jest uzależniony obowiązek prowadzenia rachunkowości kontowej (pełnej księgowości).

Standardowe ceny biura rachunkowego

Standardowa cena za obsługę działalności gospodarczej osoby zarejestrowanej jako czynny podatnik VAT, który jest zobowiązany do prowadzenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji sprzedaży oraz ewidencji VAT wynosi 200 zł. Cena ta jest powiększona o wartość podatku VAT. W przypadku spółek cywilnych koszt obsługi księgowej dwóch wspólników to przeważnie około 300 zł netto. Podobnie w przypadku osobowych spółek prawa handlowego. Nieco droższa jest obsługa rachunkowa spółki zoo, w związku z tym, że jest ona zobowiązana do prowadzenia pełnej rachunkowości niezależnie od wysokości obrotów. W takim przypadku cena za obsługę księgową zaczyna się już od 400 zł netto. Natomiast w przypadku spółki akcyjnej koszt prowadzenia księgowości powinien zostać ustalony indywidualnie. Spółki akcyjne zatrudniają też księgowych In-house co wynika z faktu, że ta firma osoby prawnej jest przeznaczona do prowadzenia działalności gospodarczych o większym zakresie i rozmiarze. Niezależnie od tego zawsze znaczenie ma rozmiar prowadzonej działalności gospodarczej, gdyż najczęściej związana jest z nim ilość dokumentów księgowych. Nie jest tak jednak zawsze, a tylko wówczas gdy rozmiar działalności gospodarczej powoduje, że przedsiębiorca bierze udział w wielu zdarzeniach gospodarczych. Dodatkowo przedsiębiorca musi doliczyć opłatę za obsługę kadrowo-płacową każdego pracownika. Zwykle jest to kwota rzędu 50 zł miesięcznie. Fakturę za obsługę księgową przedsiębiorca może wliczyć w koszy uzyskania przychodu. Biuro rachunkowe zajmie się również obsługą z zakresu ZUS samego przedsiębiorcy.

Specyfikacja oferty

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat warunków współpracy z biurem rachunkowym w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie umówić się na spotkanie z właścicielem biura lub skontaktuj się drogą mailową. Zaproponujemy Ci ofertę uzależnioną od nakładu pracy potrzebnego do prowadzenia Twojej księgowości.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas