Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla dostawcy telewizji

Telewizja kontra Internet 

 W dzisiejszych czasach telewizja bardzo często ustępuje popularności na rzecz Internetu. Nie mniej jednak to medium nadal jest bardzo popularne zwłaszcza jeżeli chodzi o osoby starsze. Internet stwarza jednak znacznie więcej możliwości, aniżeli telewizja, a przede wszystkim umożliwia oglądanie ulubionych programów w dowolnie wybranym czasie. Telewizja nadal dominuje natomiast w zakresie transmisji na żywo. Na żywo transmitowane są głównie wydarzenia sportowe, gdyż oglądanie powtórek takich wydarzeń najczęściej jest bezcelowe, gdyż to właśnie wynik określonej rozrywki generuje największe emocje. Na rynku funkcjonuje wiele form dostawy telewizji. W obecnym, czasie operatorzy nie oferują już jednak telewizji analogowej, gdyż jest to przestarzała technologia zapewniająca bardzo niską jakość obrazu oraz dźwięku. Obecnie podstawową technologią w tym zakresie jest jakość cyfrowa, która umożliwia przesył bardzo dużej ilości danych. Ta technologia również nie jest wolna od zakłóceń. Telewizacja cyfrowa jest dostarczana drogą kablową, naziemną lub satelitarną. Telewizja kablowa jest odpłatna, oznacza to, że za podłączenie do źródła sygnału należy uiszczać comiesięczne opłaty. Podobnie jest w przypadku telewizji satelitarnej. Co prawda istnieje pewna grupa kanałów, których odbiór jest bezpłatny jednak są to przede wszystkim kanały zagraniczne. Polskie kanały są prawie zawsze kodowane, a odblokowanie ich jest możliwe po uiszczeniu opłaty abonamentowej. Inaczej jest w przypadku telewizji naziemnej, gdyż tutaj co do zasady odbiór jest darmowy. Niezależnie od tego każdy posiadacz odbiornika radiowego lub telewizyjnego musi uiszczać opłatę abonamentową. Opłata ta jest przeznaczana na utrzymanie publicznych mediów. Najczęściej umowy z dostawcami telewizji są bardzo skomplikowane dlatego warto przed ich podpisaniem odbyć konsultację z prawnikiem, adwokatem lub radcą prawnym.

Formy dostarczania telewizji 

  Dostawcy telewizji zwykle oferują też dostęp do Internetu. Sygnał telewizyjny może być również przesyłany przez Internet, z tym zastrzeżeniem, ze wówczas może to prowadzić do zmiejszenia prędkości danych przesyłanych na innych urządzeniach. Oglądanie telewizji powoduje zużycie dużej ilości transferu zwłaszcza w przypadku wyboru jakości hd. Korzystanie z telewizji Internetowej jest możliwe wyłącznie przy wykorzystaniu wyższych prędkości transmisji danych. Operatorzy oferują także różne promocję, które polegają na tym, ze udzielają oni rabatu przez pierwsze miesiące trwania umowy lub też w sytuacji gdy Klient zamówi kilka usług u tego samego operatora, np. telefon oraz Internet.

Wirtualne biuro dla firm z branży telekomunikacyjnej 

  Nasze wirtualne biuro znajduje się w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Wspieramy także przedsiębiorców działających w branży telekomunikacyjnej

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas