Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Obsługa płacowa

Na czym polega obsługa płacowa? 

Obsługa płacowa pracowników polega na wyliczaniu ich wynagrodzenia oraz wpłaceniu na rachunek bankowy. W przypadku gdy wynagrodzenie pracownika jest stałe nie stwarza to większych problemów nie generując dodatkowych formalności. Jednak w przypadku gdy pracownik jest uprawniony do dodatków, między innymi za pracę w godzinach nadliczbowych, w tym za pracę w niedziele, soboty oraz święta wolne od pracy zgodnie postanowieniami ustawowymi konieczne jest uwzględnienie tego w rozliczeniach. Ważne jest również uwzględnienie kosztów związanych z obsługą płacową pracownika na karcie przychodów pracownika, która jest prowadzono odrębnie dla każdego pracownika. Dodatkowo w przypadku księgowości kontowej wymagane jest uwzględnienie kosztów zatrudnienia w po odpowiednich stronach kont aktywnych oraz pasywnych. Najczęściej obowiązki z tym związane przedsiębiorcy powierzają biuru rachunkowemu. Oczywiście istnieje możliwość zatrudnienia kadrowego, ale wiąże się to z bardzo dużymi wydatkami, dlatego stosowane jest to zazwyczaj wyłącznie przez duże firmy generujące przychody o znacznej wysokości i zatrudniające też dużą liczbę pracowników. Ważne jest również odpowiednie uwzględnianie wypłacanych pracownikowi przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych zasiłków z tytułu choroby lub też macierzyństwa. Obsługa kadrowa to także naliczanie pracownikom wymiaru urlopu wypoczynkowego oraz nadzór nad jego wykorzystaniem oraz obsługa innych niż płatne urlopów pracowników.

Oprogramowanie kadrowe 

Przy obsłudze placowej pracowników biuro rachunkowe oraz sama zainteresowana firma często korzysta z funkcji i modułów oferowanych przez specjalne do tego przystosowane programy kadrowo-płacowe. Dodatkowo e-płatnik oferuje automatyczne wygenerowanie przelewu do ZUS, dzięki czemu przedsiębiorca, ale też biuro rachunkowe nie musi wprowadzać danych do przelewu co znacznie skraca czas przygotowania tych dokumentów i uzyskania potwierdzenia wysłania przelewu. Obsługa płacowa to również rozliczenia z podmiotami które pomagają pracodawcy poprzez dofinansowania,  takimi jak Urząd Pracy, czy Państwowy Fundusz Pomocy Osobą Niepełnosprawnym. Biuro rachunkowe może się także zajmować kompleksowym rozliczeniem pracownika również w zakresie jakim nie jest do tego zobowiązany pracodawca, w szczególności sporządzać dla pracowników roczne zeznania w zakresie podatku PIT.

Kontakt z Nami 

Jeżeli chcesz podjąć z nami współpracę zapraszamy do kontaktu z naszym biurem rachunkowym za pośrednictwem formularza kontaktowego znajdującego się na stronie internetowej lub do kontaktu online dzięki zainstalowanemu na stronie modułowi czatu. Nasze biura znajdują się w Jarosławiu, Przeworsku, a także Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas