Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Targi pracy

Jak znaleźć ciekawą pracę? 

 Targi pracy jest to wydarzenie, którego celem jest zapoznanie się przez pracowników z wymaganiami i oczekiwaniami pracodawców. Co prawda sytuacja na rynku pracy znacznie się poprawiła co przejawia się w spadku bezrobocia jednak należy wskazać, że nadal wiele osób nie może znaleźć pracy. Wynika to z faktu, ż pomimo tego, iż na rynku pracy istnieje duża podaż na pracowników to dotyczy to przede wszystkim pracowników posiadających ściśle określone kwalifikację, które są niezbędne do wykonywania określonej pracy na danym stanowisku. Przyszli pracownicy powinni znać podstawowe zasady jakie funkcjonują na rynku pracy zanim dokonają wyboru ścieżki kariery zawodowej. Jest to szczególnie ważne dla osób, które rozpoczynają pracę po raz pierwszy. Na targach pracy swoje oferty przedstawiają zwykle również uczelnie wyższe. W tym zakresie omawiają proces rekrutacji oraz wskazują na możliwości absolwentów uczelni.

Jakie zawody są cenione?

  Ostatnimi czasy renesans przezywają szkoły zawodowe. Szkolnictwo zawodowe niegdyś było zapomnianym elementem systemu edukacji narodowej. Doprowadziło to do sytuacji, iż na rynki zaczęło brakować osób z wykształceniem zawodowym. Osoby takie wykonują proste pracę o charakterze technicznym, jednak ich zawody kwalifikują te osoby jako  robotników wykwalifikowanych. Wynagrodzenie takich osób może być pokaźne zwłaszcza wówczas, gdy pracują one za granicą. W związku z wyjazdami pracowników fizycznych za granice niedobór na rynku pracy się pogłębia. Na szczęście wzrost gospodarczy doprowadził do sytuacji, że coraz więcej pracowników z Polski wraca do kraju. Wynika to między innymi z podwyższenia kwoty minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz ze wzrostu wysokości różnego rodzaju świadczeń socjalnych. Tutaj można wymienić, w szczególności świadczenie wychowawcze.  W pewnym zakresie poprawa sytuacji na rynku pracy jest również efektem działań nowego rządu. Nowe władzę stawiają właśnie na rozwój gospodarczy, dlatego też efekty jej pracy są tak bardzo widoczne. Oczywiście minie jeszcze dużo czasu zanim zarobki Polaków zbliżą się do średniej europejskiej, gdyż ten proces jest długotrwały i ewolucyjny. Dodatkowo należy wskazać, że kraje zachodnie rozwijały się przez wiele lat, a rozwój naszego kraju nastąpił dopiero po transformacji ustrojowej.

Wirtualne biuro na targi pracy 

  Wirtualne biuro w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie to doskonałe miejsce na zorganizowanie targów pracy. Z jednej strony zapewniam niezbędną bazę lokalową, z drugiej natomiast gwarantujemy obsługę administracyjną i techniczną na najwyższym poziomie  Nasze działania są skierowane na pomoc w znalezieniu zatrudnienia oraz pracowników. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas