Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla recepcji hotelu

Jak działa rynek hoteli?

W dzisiejszych na rynku funkcjonuje wiele hoteli. Miejsca noclegowe różnią się pod względem standardu świadczonych usług dla gości hotelowych oraz cenę za świadczenie tych usług. Na rynku funkcjonują zarówno hotele o bardzo wysokim standardzie, jak i hotele które są ekonomiczne i przeznaczone między innymi dla robotników wykonujących sezonowe prace w rolnictwie. W takim przypadku zwykle hotele oferują pokoje wieloosobowe z dostępem do wspólnej łazienki dla wielu pokoju na korytarzu. W przypadku pokoi jednoosobowych zazwyczaj łazienka znajduje się w każdym pokoju. W akademikach popularne są także segmenty, w których znajduje się dwa lub więcej pokoi. W niektórych sytuacjach w pokojach znajdują się aneksy kuchenne. W aneksach tych znajduje się umywalka, gdzie można umyć ręce lub naczynia.

Recepcja w hotelu

W każdym hotelu powinna znajdować się recepcja lub portiernia. Osoba pracująca na recepcji udziela wszelkich niezbędnych informacji. Osoba taka zajmuje się również wydawaniem kluczy oraz koordynuje pracę osób zatrudnionych w hotelu. Najczęściej jest tak, że na recepcji pracuje osoba posiadająca wykształcenie hotelarskie. Co oczywiste nie jest to wymagane. Osoba taka powinna obligatoryjnie znać języki obce, a przynajmniej biegłe posługiwać się językiem angielskim. Jest tak dlatego, że bardzo często Klientami hotelów, zwłaszcza tych o podwyższonym standardzie świadczenia usług są obcokrajowcy. W takiej sytuacji należy im udzielić wszelkich niezbędnych informacji w ich języku ojczystym.

Gdzie znajdują się hotele?

Co do zasady hotel znajduje się w fizycznie wynajmowanym lub kupionym przez właściciela budynku. Nie ma możliwości, aby wykonywać działalność hotelową w wirtualnym biurze. Nie wyklucza to jednak możliwości, aby w wirtualnym biurze znajdowało się przedstawicielstwo hotelu. W takim oddziale Klienci mogą zarezerwować miejsce  hotelowe i dokonywać płatności z tego tytułu. Pracownik wirtualnego biura jest również uprawniony do udzielania wszelkich niezbędnych informacji o działalności hotelowej. Wirtualne biuro w Rzeszowie może prowadzić również działalność reklamową dla hotelu.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie dla hoteli

Nasza firma współpracuje zarówno z podmiotami prowadzącymi działalności hotelową na terenie naszego kraju jak i za granica. Wirtualne biuro współpracuje również z biurami podróży które zajmują się organizacją wycieczek zagranicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi wirtualnymi biurami w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Istnieje możliwość kontaktu mailowego lub telefonicznego z pracownikiem lub kierownikiem wirtualnego biura. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji, których potrzebujesz.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas