Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla recepcji hotelu

Jak działa rynek hoteli?

W dzisiejszych na rynku funkcjonuje wiele hoteli. Miejsca noclegowe różnią się pod względem standardu świadczonych usług dla gości hotelowych oraz cenę za świadczenie tych usług. Na rynku funkcjonują zarówno hotele o bardzo wysokim standardzie, jak i hotele które są ekonomiczne i przeznaczone między innymi dla robotników wykonujących sezonowe prace w rolnictwie. W takim przypadku zwykle hotele oferują pokoje wieloosobowe z dostępem do wspólnej łazienki dla wielu pokoju na korytarzu. W przypadku pokoi jednoosobowych zazwyczaj łazienka znajduje się w każdym pokoju. W akademikach popularne są także segmenty, w których znajduje się dwa lub więcej pokoi. W niektórych sytuacjach w pokojach znajdują się aneksy kuchenne. W aneksach tych znajduje się umywalka, gdzie można umyć ręce lub naczynia.

Recepcja w hotelu

W każdym hotelu powinna znajdować się recepcja lub portiernia. Osoba pracująca na recepcji udziela wszelkich niezbędnych informacji. Osoba taka zajmuje się również wydawaniem kluczy oraz koordynuje pracę osób zatrudnionych w hotelu. Najczęściej jest tak, że na recepcji pracuje osoba posiadająca wykształcenie hotelarskie. Co oczywiste nie jest to wymagane. Osoba taka powinna obligatoryjnie znać języki obce, a przynajmniej biegłe posługiwać się językiem angielskim. Jest tak dlatego, że bardzo często Klientami hotelów, zwłaszcza tych o podwyższonym standardzie świadczenia usług są obcokrajowcy. W takiej sytuacji należy im udzielić wszelkich niezbędnych informacji w ich języku ojczystym.

Gdzie znajdują się hotele?

Co do zasady hotel znajduje się w fizycznie wynajmowanym lub kupionym przez właściciela budynku. Nie ma możliwości, aby wykonywać działalność hotelową w wirtualnym biurze. Nie wyklucza to jednak możliwości, aby w wirtualnym biurze znajdowało się przedstawicielstwo hotelu. W takim oddziale Klienci mogą zarezerwować miejsce  hotelowe i dokonywać płatności z tego tytułu. Pracownik wirtualnego biura jest również uprawniony do udzielania wszelkich niezbędnych informacji o działalności hotelowej. Wirtualne biuro w Rzeszowie może prowadzić również działalność reklamową dla hotelu.

Oferta wirtualnego biura w Rzeszowie dla hoteli

Nasza firma współpracuje zarówno z podmiotami prowadzącymi działalności hotelową na terenie naszego kraju jak i za granica. Wirtualne biuro współpracuje również z biurami podróży które zajmują się organizacją wycieczek zagranicznych. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do kontaktu z naszymi wirtualnymi biurami w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Istnieje możliwość kontaktu mailowego lub telefonicznego z pracownikiem lub kierownikiem wirtualnego biura. Udzielimy Ci wszystkich niezbędnych informacji, których potrzebujesz.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas