Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla hurtowni rolniczej

Działalność rolnicza w Polsce

W dzisiejszych czasach wielu rolników prowadzi działalność gospodarczą na dużą skalę. Działalność taka jest prowadzona nie tylko w oparciu o siłę pracy ludzkiej, ale także o siłę skomplikowanych maszyn. Maszyny takie są bardzo drogie. W tym zakresie istnieje jednak możliwość skorzystania z bardzo szerokiej oferty dotacji unijnych. W takiej sytuacji rolnik musi sfinansować cześć inwestycji, zaś pozostałą cześć finansowana jest ze środków unijnych. Fundusze unijne służą modernizacji obszarów wiejskich. Najpopularniejszymi maszynami rolniczymi są wszelkiego rodzaju ciągniki, kombajny oraz inny sprzęt. Skomplikowane maszyny rolnicze są objęte stosunkowo długim okresem gwarancji. W przypadku gdy taki sprzęt ulegnie usterce powinien być do niego wezwany serwisant. Nie należy natomiast naprawiać takiego sprzętu samodzielnie, ani korzystać z usług lokalnego mechanika. Tego rodzaju sprzęt jest bardzo specyficzny dlatego wymaga to udziału fachowca.

Zasady prowadzenia działalności rolniczej  

W związku z rozwojem technologii w pracach rolniczych istnieje coraz mniejsze zapotrzebowanie na pracę rąk ludzkich. Jest to korzystne bowiem bezrobocie jest stosunkowo niskie w naszym kraju i nie ma chętnych do świadczenia pracy w rolnictwie. W starożytnym Rzymie np. do pracy w rolnictwie byli wykorzystywani niewolnicy. Wynikało to z faktu, że maszyny rolnicze były bardzo prymitywne. W dzisiejszych czasach panuje równość społeczna. Dodatkowo pracodawcy są zobowiązani należycie wynagradzać pracowników gdyż obowiązuje minimalna stawka godzinowa za pracę.

Zastosowanie maszyn w rolnictwie

Niektóre prace rolnicze nie mogą być jednak wykonywane przez maszyny tylko wymagają udziału pracy ludzkiej. Z biegiem czasu takich prac jest coraz mniej. Jednocześnie eksploatacja maszyn jest coraz droższa, a co za tym idzie korzystanie z pracy ludzkiej mało opłacalne. Dzięki temu ceny żywności są stosunkowo niskie. W innym przypadku żywności byłaby stosunkowo droga. Hurtownie rolnicze mogą zajmować się zarówno sprzedażą sprzętu rolniczego jak i ze środków ochrony roślin. Najczęściej ze względu na objętość sprzedawanych towarów hurtownie takie korzystają z dużych przestrzeni magazynowych. W wirtualnym biurze w Rzeszowie, Jarosławiu lub Przeworsku może być natomiast prowadzono obsługa księgowa oraz administracyjna takich firm.

Wsparcie że strony wirtualnego biura w Rzeszowie

Nasza firma wspiera przedsiębiorców działających w branży rolniczej, gdyż uważamy ten sektor bardzo ważny. Rolnicy mogą korzystać zarówno z wirtualnego biura w mieście lub też skorzystać z oferty wirtualnego biura na wsi. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą zapraszamy do skorzystania z naszych usług, a w tym celu skontaktowanie się z pracownikiem wirtualnego biura.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas