Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Sztuka sprzedaży

Atrakcyjność produktu 

Produkując towary, świadcząc usługi lub zajmując się sprzedażą musimy zapewnić, aby nasz produkt był atrakcyjny dla potencjalnych Klientów. Wiele osób zajmujących się sprzedażą oferuje usługi, których wartość jest znikoma, nie skupiają się bowiem na tym, aby wartość usługi czy produktu się zwiększała, a jedynie aby nakłonić Klientów do zakupu. Natarczywe działanie firm, które kierują swoją ofertę do osób, które nie są nią zainteresowane jest nagannym zjawiskiem, niestety w dzisiejszych czasach nader częstym. Nasza firma stoi na stanowisko, że chociaż każdy produkt czy usługa potrzebuje odpowiedniej kampanii informacyjnej, to decyzje o jego zakupie Klient podejmuje po ocenie jego jakości. Jednak nawet produkt o bardzo wysokiej jakości może nie zostać wybrany przez potencjalnego usługobiorcę, czy też kupującego z uwagi na fakt, iż w danym konkretnym momencie jest on dla niego zupełnie nieprzydatny. Zajmujemy się również reklamą w Internecie. O jakości świadczonych usług stanowi także pozycja w sieci. Prestiżowe firmy inwestują w stronę WWW, która jest wizytówką działalności gospodarczej. Natomiast obecność w nieorganicznych wynikach wyszukiwania świadczy o tym, że Twoja firma generuje przychód i ma środki na reklamę. Zapraszamy do kontaktu z oddziałami w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Nasi pracownicy przygotują dla państwa ofertę adekwatną do potrzeb waszej firmy. Kompleksowa paleta usług zapewni koncentracje działań skierowanych na rozwoju firmy.

Wartościowe usługi 

Warto oferować towary o najwyższej jakości w korzystnej cenie, a tym samym zasłużyć na zaufanie Klientów. Przede wszystkim należy sprzedawać usługi wartościowe. Nie powinno się też wiązać Klientów długimi umowami, z uwagi na fakt, iż nasze usługi powinny obronić się same. Trwanie umów wobec niechęci Klientów jest czymś nagannym, dlatego należy tego unikać. Oferowanie usług czy towarów spełniających wymagania Klientów i zaspokajających ich potrzeby biznesowe daje wielką satysfakcje. Staramy się działać w sektorze którym się zajmujemy jak najlepiej jak to tylko możliwe.

Okresy wypowiedzenia 

Stosujemy bardzo krótkie okresy wypowiedzenia, z uwagi na ten fakt umowę można rozwiązać kiedy tylko zainteresowany przestanie potrzebować wirtualnego biura, czy też biura rachunkowego. Dzięki temu nasi współpracownicy darzą nas zaufaniem i wiedzą, że zawsze można liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Nasi Klienci są zadowoleni z usług, które świadczymy, gdyż pomagają one rozwijać im ich działalności gospodarcze. Obsługujemy firmy między innymi z terenu miast takich jak: Przeworsk, Przemyśl, Jarosław oraz Rzeszów. Jesteśmy również otwarci na współpracę z podmiotami gospodarczymi z całej Polski, a także z zagranicy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas