Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Firma na wsi

Mieszkańcy wsi zakładają firmy

Coraz częściej osoby mieszkających na wsi decyduje się na założenie firmy. Wynika to między innymi z faktu, że na terenach wiejskich panuje stosunkowo wysokie bezrobocie dlatego osoby mieszkające na wsi muszą szukać alternatywnych w stosunku do umowę o prace źródeł dochodów. Jednocześnie populacja wiejska jest coraz lepiej wykształcona, co wpływa korzystnie na powstawanie nowych pomysłów w zakresie prowadzenia własnego biznesu. Dodatkowo działalność gospodarcza na terenie wsi jest wspierana przez państwo oraz programy finansowane ze środków Unii Europejskiej. Trzeba również zaznaczyć, że na terenach wiejskich jest mniejsza konkurencja w przeciwieństwie do miast, w których duża liczba podmiotów na rynku nie pozwala na niego wejść bez dużych wydatków na reklamę. Jednocześnie nie jest prawdą, że na wsi w sposób automatyczny ubywa mieszańców. Wręcz przeciwnie, dużo ludzi, chcąc oderwać się od miejskiego zgiełku, pomimo że pracuje w mieście swoje domu buduje domy na wsi. Związane jest to również z faktem, że w dzisiejszych czasach samochód osobowy jest czymś powszechnie dostępnym dlatego dojazd do pracy ze wsi do miasta nie jest problemem. Dawniej niestety było inaczej, dlatego osoby, których siedziba zawodowa znajdowała się na terenach zurbanizowanych niechętnie osiedlały się w małych miejscowościach.

Zalety wirtualnego biura na wsi

Osoby, które potrzebują wirtualnego biura na wsi zapewniamy niezbędne usługi. Natomiast wirtualne biura w Jarosławiu, Przeworsku oraz Rzeszowie skierowane jest również do osób, które mieszkają na wsi i dojeżdżają do miasta. Osoby takie chcą posiadać swoją siedzibę zawodową w mieście, a jednoczenie mieszkać na wsi. Jednocześnie wynajem biura w mieście to spory wydatek, dlatego warto w takich przypadkach skorzystać z usług wirtualnego biura, które ponadto świadczy usługi księgowe jako biuro rachunkowe. Ponadto w dzisiejszych czasach co oczywiste Internet jest dostępny zarówno w miastach jak i na terenach o mniejszym stopniu urbanizacji tj. małych miejscowościach. Zawdzięczamy to między innymi Internetowi bezprzewodowemu, którego zasięg obejmuje niemal całą Polskę. Dla wiejskich firm zapewniamy profesjonalne tworzenie stron Internetowych, a także ich pozycjonowanie, które z uwagi na małą konkurencje nie jest zadaniem trudnym.

Jak założyć firmę na wsi? 

Jeżeli chcesz założyć biznes na wsi, pierwszym Twoim krokiem powinien być kontakt z nami. Pomożemy Ci załatwić wszelkie formalności i zapewnimy, że koszty prowadzenia Twojej działalności gospodarczej będą naprawdę niskie, a jednocześnie pozyskasz liczbę Klientów pozwalającą Ci na wypracowanie satysfakcjonującego Cię zysku. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub osobistej wizyty w naszych biurach.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas