Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Prawnik dla Firm

Obsługa prawna firm 

Podobnie jak obsługę księgową dobrze jest powierzyć obsługę prawną zewnętrznej firmie. Nasza firma poleca usługi Kancelarii Radcy Prawnego w Jarosławiu (tutaj znajdziesz jej stronę WWW). Prawnik może zająć się zarówno pomocą w zakresie zarejestrowania Twojej firmy, odpowiednio w CEIDG lub w KRS (spółki i inne osoby prawne), a także doradzać Ci w przypadku powstania sporu cywilno-prawnego. Najlepiej korzystać z usług prawników z pełnymi uprawnieniami, tj. adwokatów lub radców prawnych (inny prawnicy nie mają prawa do reprezentowania stron przed Sądem we wszystkich sprawach). Wielu prawników korzysta też z usług wirtualnych biur, w takim biurze może również być pozostawiona dokumentacja na przechowanie. W lokalu można również umówić spotkanie z wybranym przez siebie prawnikiem w celu omówienia nurtujących przedsiębiorcę zagadnień prawnych. Zaletą jest również to, że nasze biura są w centrum miasta, dlatego łatwo je znaleźć, w przeciwieństwie do lokali znajdujących się poza centrum, do których prowadzą boczne, wąskie uliczki.

Strony internetowe dla prawników 

Tworzymy także strony WWW dla prawników. Dobrze zbudowana witryna internetowa, na której znajdują się odpowiedni treści stanowi wspaniałą wizytówkę mecenasa, o którym informuje. Co prawda adwokatów i radców prawnych obowiązuje zakaz reklamy w związku z przyjętymi kodeksami etyki, ale nie dotyczy to informowania o swojej działalności, w przypadku gdy ktoś jej szuka. Strona internetowa jest w dzisiejszych czasach jak szyld, z uwagi na to, iż wiele ludzi szuka informacji właśnie w Internecie. Każda działalność w dzisiejszych czasach wymaga zamieszczenia informacji w Internecie, i defakto w każdym przypadku reklama ta nie powinna być nachalna lub skierowania do osób, które nie są nią zainteresowani.

Jak wybrać prawnika? 

Jeżeli szukasz adwokata lub radcy prawnego powinieneś przede wszystkim brać pod uwagę wiedzę prawniczą tych osób jak i dostępność. Istotne jest czy Kancelaria zatrudnia personel pomocniczy taki jak pracowników administracyjnych wykonujących obowiązki sekretarskie, czy też studentów prawa wykonujących w pewnym, ograniczonym zakresie czynności pod nadzorem adwokata lub radcy prawnego. Warto zwrócić uwagę, także na to czy firma zatrudnia aplikantów, tj. prawników przygotowujących się do wykonywania zawodu adwokata lub radcy prawnego, które mają często najaktualniejszą wiedzę (z uwagi na fakt, że są w trakcje szkolenia i ich wiedza jest aktualna). Jeżeli nie wiesz jaką Kancelarię wybrać, chętnie Ci pomożemy i polecimy kancelarię, która naszym zdaniem najlepiej spełni Twoje oczekiwania. Pomoc prawnika jest między innymi potrzebna w przypadku wątpliwości co do treści przepisów prawa podatkowego, czy też prawa pracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas