Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Biuro rachunkowe w Przeworsku

  Miasto Przeworsk jest położone niedaleko Jarosławia. Przeworsk jest zlokalizowany również niedaleko stolicy województwa podkarpackiego, tj. Rzeszowa, w związku z tym wielu mieszkańców Przeworska dojeżdża do pracy w Rzeszowie. Nasze biuro rachunkowe obsługuje podmioty gospodarcze między innymi, które prowadzą działalności gospodarczą w mieście Przeworsku oraz okolicach, w szczególności mieście Kańczuga. Nasze biuro w Przeworsku zlokalizowane jest w samym centrum miasta, przy ulicy Piłsudskiego. Jest to jedna z centralnych ulic miasta położona obok rynku. Ulicę tę można nazwać sercem miasta, gdyż to właśnie tam znajduje się znakomita część świadczących usługi dla ludności.

  W ramach świadczonych usług zapewniamy w szczególności prowadzenie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ewidencji VAT, ewidencji środków trwałych, ewidencji przebiegu pojazdów, czy też ewidencji wyposażenia. Nasza oferta jest skierowana również do małych przedsiębiorców, zwłaszcza tych którzy dotychczas nie korzystali z usług biura księgowego i prowadzili samodzielnie rachunkowość swojej firmy dla celów podatkowych w formie papierowej. Od 2018 r. prowadzenie księgowości w takiej formie nie jest już możliwe, a przedsiębiorcom, którzy nie mają wiedzy na temat oprogramowania komputerowego służącego do prowadzenia księgowości zapisanej na nośnikach informatycznych może to sprawić trudności. Dodatkowo od 2018 r. wszyscy przedsiębiorcy będą zobowiązani do generowanie i wysyłki jednolitego pliku kontrolnego do czego niezbędny jest kwalifikowany podpis elektroniczny. Posiadanie takiego podpisu łączy się z kosztami, bowiem z podpisem tym nie jest równoważny podpis potwierdzony profilem zaufanym, dlatego lepszym rozwiązaniem jest upoważnienie biura rachunkowego do wysyłania takiego pliku do właściwego US. Biuro rachunkowe dysponuje niezbędnym oprogramowaniem oraz podpisem elektronicznym, dzięki temu podmiot gospodarczy nie musi się martwić zarówno o aspekty stricte księgowe jak i techniczne operacji związanych z rozliczaniem podatnika z urzędem skarbowym. 

 W ramach świadczonych usług zajmujemy się także w bierze w Przeworsku obsługą kadrową i płacową naszych Klientów. Zatrudnianie pracowników czy osoby na podstawie  cywilnoprawnych łączy się obowiązkiem uczynienia zadość wielu formalności, głównie przed Zakładem Ubezpieczeń Społecznych. Zajmujemy się także rozliczaniem dotacji z UP. Szczegółowe informacje dotyczące lokalizacji naszego biura w Przeworsku znajdziesz w tym miejscu. Serdecznie zapraszamy do współpracy przedsiębiorców z całej Polski, a zwłaszcza z terenu miasta Przeworsk. Oferujemy także wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas