Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Cennik wirtualnego biura w Rzeszowie

Zalety usług co-workingowych

Usługi co-workingowe są z pewnością znacznie tańsze niż tradycyjny wynajem lokalu. Warto jednak zwrócić uwagę czy firma oferująca wirtualne biuro pobiera dodatkowe opłaty za niektóre usługi. Podstawowa opłata obejmuje zwykle udostępnienie adresu do rejestracji i odbiór korespondencji. Jej skanowanie i wysyłka jest zwykle dodatkowo płatne, jednak nie w przypadku naszego wirtualnego biura w Rzeszowie. My nie pobieramy opłat za skanowanie korespondencji i jej wysyłkę drogą elektroniczną na adres e-mail wskazany przez Klienta. Nie pobieramy również opłat za usługę wysyłki korespondencji na adres fizyczny Klienta na jego żądanie. W takim przypadku Klient pokrywa wyłącznie opłaty pocztowe, a za nadanie przesyłki nie są pobierane opłaty. W związku z tym osoba korzystająca z wirtualnego biura 24 Conventia w Rzeszowie od samego początku wie ile zapłaci za tę usługę, gdyż wysokość faktury jest niezmienna przez cały okres trwania umowy. Dodatkowym atutem jest to, że Klient w związku z niezmiennością wysokości faktury może ustawić sobie zlecenie stałe na koncie dzięki czemu nie musi się on martwić o jej opłacenie.

Warunki płatności za wirtualne biuro

Oprócz ceny ważnym z punktu widzenia kosztowego jest to, czy za usługę wirtualnego biura w Rzeszowie należy zapłacić wynagrodzenie z góry na okres roku. W przypadku naszej oferty nie jest to konieczne opłacanie faktury na rok z góry, czy nawet nieco krótszy okres. Jednak w takim przypadku obowiązują szczególnego rodzaju rabaty. Wynika to z faktu, że umowę o wirtualne biuro w Rzeszowie z naszą firmą można w każdym momencie wypowiedzieć. Wypowiedzenie może nastąpić np. z powodu zakończenia działalności gospodarczej czy przeniesienia jej prowadzenia na inny obszar. Istnieje również możliwość przeniesienia wirtualnego biura do miasta, w którym także oferujemy wirtualne biuro, w takim przypadku podpisujemy stosowny aneks do umowy umowę i nie ma konieczności jej wypowiedzenia. Dodatkowo nasze wirtualne biuro jest położone w najlepszej z możliwych lokalizacji w samym centrum Rzeszowa.

Zakres usługi wirtualnego biura 

W cenie naszych usług zawiera się pełen pakiet, nie ma konieczności wykupywania dodatkowych usług, nie naliczamy też opłat dodatkowych. Co ważne w ramach ceny istnieje też możliwość odbywania spotkań biznesowych w lokalu wirtualnego biura w Rzeszowie. Jest to znacznie lepsze rozwiązania dla małych przedsiębiorców niż wynajem biura nie tylko ze względów finansowych, ale także organizacyjnych i czasowych. Zapraszamy do kontaktu z wirtualnym biurem w Rzeszowie, o którym informację znajdziesz klikając w to miejsce. Pracujemy na Twój sukces co daje nam satysfakcję ze świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas