Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założenie firmy przez telefon

Nowe możliwości dla przyszłych przedsiębiorców 

Od nowego roku istnieje możliwość zarejestrowania przedsiębiorcy w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej przez telefon. Czynności tej można skorzystać za pomocą infolinii punktu kontaktowego pod numerem 801-055-055. Nie jest to infolinia bezpłatna, ale też połączenie nie wiąże się ze zwiększonymi kosztami bowiem zapłacimy za nie jak za zwykłe połączenie lokalne. Infolinia ta jest czynna w godzinach pracy tj. od 8 rano do czwartej popołudniu. Dodatkowo konsultant udzieli przyszłemu przedsiębiorcy wszelkich informacji związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. W celu założenia firmy musimy podać konsultantowi przez telefon wszelkie informację potrzebne do wypełnienia wniosku rejestracyjnego. Po zakończeniu rozmowy z konsultantem otrzymasz wiadomość tekstową na numer, z którego dzwoniłeś, w której treści będzie się znajdować numer wniosku. Należy słusznie zauważyć, że niestety procedura ta nie jest zupełnie telefoniczna, bowiem po rozmowie z konsulatem i otrzymaniu numeru wypełnionego wniosku do CEIDG musisz wysłać wniosek korzystając z dostępu do profilu zaufanego, podpisu elektronicznego lub bankowości elektronicznej. Jeżeli takich możliwości nie posiadasz musisz udać się do dowolnie wybranego Urzędu Gminy (nie musi, ale może to być Gmina twojego zamieszkania). Wówczas podajesz numer wniosku oraz legitymujesz się dowodem osobistym, po czym pracownik Gminy wysyła Twój wniosek do systemu.

Zlecenie założenia firmy prawnikowi

Dobrym rozwiązaniem jest również skorzystanie z usług prawnika, np. radcy prawnego bądź adwokata, który przygotuje za nas wniosek o wpis w CEIDG. Będzie wiązać się to z kosztami, ale zapewni najwyższy standard usług oraz brak oczekiwania na kontakt. Adres Kancelaria Radcy Prawnego, z której usług my korzystamy znajduje się na tej stronie. Trzeba bowiem powiedzieć, że bardzo często za połączenie z konsultantem musimy czekać w kolejce przez co tracimy tak cenny czas. Pomimo tego rozwiązanie pozwalające na uzyskaniu pomocy z agendy rządowej podczas tworzenia firmy należy ocenić bardzo pozytywnie. Jeszcze kilka lat temu formalności związane z prowadzeniem działalności gospodarczej na ternie Polski były znacznie bardziej rygorystyczne, a dzisiaj Polska przoduje w rankingach oceniających łatwość założenia działalności gospodarczej pod względem aspektów formalno-prawnych. Niestety póki co w zakresie rozliczeń podatkowych nie uzyskamy tak kompleksowej pomocy, dlatego powinniśmy zatrudnić księgowego lub zaangażować biuro rachunkowe jeżeli nie jesteśmy w stanie samodzielnie prowadzić rachunkowości. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej chętnie udzielimy Ci informacji w naszych biurach w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie. Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Tutaj znajdziesz cennik naszych usług.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas