Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro – Warszawa Targówek

Dzielnica Warszawa Targówek składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Targówek Mieszkaniowy
  2. Targówek Fabryczny
  3. Bródno
  4. Bródno-Podgrodzie
  5. Zacisze
  6. Elsnerów
  7. Utrata.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek oraz ZUS Inspektorat Warszawa- Praga Północ

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

 
Warszawa Targówek jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy Polski. Charakteryzująca się bogatą historią oraz nowoczesną infrastrukturą, Targówek przyciąga zarówno mieszkańców, jak i inwestorów. Poniżej przedstawiamy kluczowe informacje dotyczące tej fascynującej dzielnicy.

Powierzchnia i liczba ludności

Targówek zajmuje obszar 24,37 km², co czyni go jednym z większych obszarów Warszawy. Dzielnica jest domem dla około 123 000 mieszkańców, co świadczy o jej dużej gęstości zaludnienia. Ludność Targówka stanowi różnorodną społeczność, łączącą w sobie zarówno długoterminowych mieszkańców, jak i nowoprzybyłych.

Ciekawe miejsca

Dzielnica oferuje wiele atrakcji i ciekawych miejsc, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Do najbardziej znanych należą:

Park Bródnowski - zielone płuca dzielnicy, idealne miejsce na spacery i aktywny wypoczynek.

Muzeum Targówek - prezentujące historię dzielnicy oraz jej kulturowe dziedzictwo.

Centrum Handlowe Targówek - jedno z największych centrów handlowych w Warszawie, oferujące szeroki wybór sklepów i rozrywek.

Gospodarka

Targówek jest ważnym ośrodkiem gospodarczym stolicy. Dzielnica słynie z dobrze rozwiniętego sektora usługowego, handlowego oraz przemysłowego. Na jej terenie znajduje się wiele małych i średnich przedsiębiorstw, a także kilka dużych zakładów przemysłowych. Dzięki temu Targówek przyciąga inwestorów i przedsiębiorców, co przekłada się na rozwój lokalnej gospodarki i tworzenie nowych miejsc pracy.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas