Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro – Warszawa Targówek

Dzielnica Warszawa Targówek składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Targówek Mieszkaniowy
  2. Targówek Fabryczny
  3. Bródno
  4. Bródno-Podgrodzie
  5. Zacisze
  6. Elsnerów
  7. Utrata.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Targówek oraz ZUS Inspektorat Warszawa- Praga Północ

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

 
Warszawa Targówek jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy Polski. Charakteryzująca się bogatą historią oraz nowoczesną infrastrukturą, Targówek przyciąga zarówno mieszkańców, jak i inwestorów. Poniżej przedstawiamy kluczowe informacje dotyczące tej fascynującej dzielnicy.

Powierzchnia i liczba ludności

Targówek zajmuje obszar 24,37 km², co czyni go jednym z większych obszarów Warszawy. Dzielnica jest domem dla około 123 000 mieszkańców, co świadczy o jej dużej gęstości zaludnienia. Ludność Targówka stanowi różnorodną społeczność, łączącą w sobie zarówno długoterminowych mieszkańców, jak i nowoprzybyłych.

Ciekawe miejsca

Dzielnica oferuje wiele atrakcji i ciekawych miejsc, które przyciągają zarówno mieszkańców, jak i turystów. Do najbardziej znanych należą:

Park Bródnowski - zielone płuca dzielnicy, idealne miejsce na spacery i aktywny wypoczynek.

Muzeum Targówek - prezentujące historię dzielnicy oraz jej kulturowe dziedzictwo.

Centrum Handlowe Targówek - jedno z największych centrów handlowych w Warszawie, oferujące szeroki wybór sklepów i rozrywek.

Gospodarka

Targówek jest ważnym ośrodkiem gospodarczym stolicy. Dzielnica słynie z dobrze rozwiniętego sektora usługowego, handlowego oraz przemysłowego. Na jej terenie znajduje się wiele małych i średnich przedsiębiorstw, a także kilka dużych zakładów przemysłowych. Dzięki temu Targówek przyciąga inwestorów i przedsiębiorców, co przekłada się na rozwój lokalnej gospodarki i tworzenie nowych miejsc pracy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas