Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro – Warszawa Bemowo

Dzielnica Warszawa Bemowo składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Lotnisko
  2. Fort Radiowo
  3. Boernerowo
  4. Bemowo-Lotnisko
  5. Fort Bema
  6. Groty
  7. Górce
  8. Chrzanów
  9. Jelonki Północne
  10. Jelonki Południowe.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Bemowo oraz ZUS Inspektorat Warszawa- Wola

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.


Warszawa Bemowo to jedna z najbardziej dynamicznie rozwijających się dzielnic stolicy Polski, która łączy w sobie nowoczesne rozwiązania urbanistyczne z bogatą historią i tradycją. Jest to obszar, który z roku na rok przyciąga coraz więcej mieszkańców, dzięki swojej atrakcyjności mieszkalnej oraz inwestycyjnej.

Powierzchnia Bemowa to około 23,08 km², co czyni ją jedną z większych dzielnic Warszawy. Na tym stosunkowo dużym obszarze zamieszkuje ponad 120 000 osób, co świadczy o wysokiej gęstości zaludnienia oraz popularności dzielnicy wśród mieszkańców miasta.

Dzielnica ta może pochwalić się licznymi interesującymi miejscami i atrakcjami. Do najbardziej znaczących należy Fort Bema – zabytek i teren rekreacyjny, który jest popularnym miejscem spacerów i odpoczynku dla mieszkańców i turystów. Innym ciekawym miejscem jest Park Górczewska, oferujący zielone przestrzenie idealne do rekreacji oraz liczne ścieżki rowerowe. Bemowo jest również znane z organizacji różnorodnych wydarzeń kulturalnych, takich jak festiwale muzyczne i kino plenerowe, które odbywają się na terenie lotniska Bemowo.

Gospodarka Bemowa charakteryzuje się dynamicznym rozwojem. Dzielnica przyciąga inwestorów z sektora nieruchomości, co jest widoczne poprzez liczne nowe osiedla mieszkaniowe oraz projekty biurowe. Bemowo stało się również atrakcyjnym miejscem dla przedsiębiorców, co przyczynia się do rozwoju lokalnego biznesu oraz zwiększenia liczby miejsc pracy.

Podsumowując, Warszawa Bemowo jest dzielnicą o wysokim potencjale mieszkalnym i gospodarczym, która oferuje mieszkańcom szeroki zakres usług, zielonych terenów do rekreacji oraz bogate życie kulturalne. Dzięki ciągłym inwestycjom i rozwojowi, Bemowo ugruntowało swoją pozycję jako jedna z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy, atrakcyjna zarówno dla mieszkańców, jak i dla biznesu. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas