Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro – Warszawa Wawer

Dzielnica Warszawa Wawer  składa się z następujących obszarów administracyjnych:

 1. Aleksandrów
 2. Anin
 3. Falenica
 4. Las
 5. Marysin Wawerski
 6. Miedzeszyn
 7. Międzylesie
 8. Nadwiśle
 9. Radość
 10. Sadul
 11. Wawer
 12. Zerzeń

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Wawer oraz ZUS II Oddział w Warszawie

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.


Dzielnica Wawer jest jedną z największych i najbardziej zielonych dzielnic Warszawy, oferując mieszkańcom spokojne i malownicze otoczenie, a jednocześnie dobre połączenie z centrum miasta. Charakteryzuje się przede wszystkim niską zabudową i dużą ilością terenów zielonych, co czyni ją atrakcyjną dla osób szukających odpoczynku od miejskiego zgiełku.

Powierzchnia Wawra wynosi około 79,71 km², co sprawia, że jest największą dzielnicą Warszawy pod względem powierzchni. Dzięki temu oferuje ona dużo przestrzeni na rozwój i inwestycje, zarówno mieszkaniowe, jak i biznesowe.

Liczba ludności w dzielnicy przekracza 70 000 mieszkańców. Mimo swoich rozmiarów, Wawer zachowuje charakter spokojnej, podmiejskiej dzielnicy, co przyciąga osoby poszukujące miejsca do życia z dala od centrum miejskiego hałasu.

Wśród ciekawych miejsc w Wawrze warto wymienić:

Rezerwat Przyrody Las Kabacki – obszar chroniony, oferujący malownicze ścieżki spacerowe i rowerowe, idealny dla osób ceniących kontakt z naturą.

Fort Wawer – jeden z fortów Twierdzy Warszawa, który jest świadectwem bogatej historii militarnej tego regionu.

Zalew Zegrzyński – popularne miejsce wypoczynku, oferujące szerokie możliwości rekreacji wodnej i plażowej.

Gospodarka Wawra opiera się głównie na sektorze usług, małej i średniej przedsiębiorczości oraz działalności agroturystycznej. Rozwój infrastruktury mieszkaniowej przyciąga nowych mieszkańców, co z kolei stymuluje lokalny rynek usług i handlu. Ponadto, bliskość terenów zielonych i rekreacyjnych sprzyja rozwojowi turystyki i rekreacji.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas