Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro – Warszawa Ochota

Dzielnica Warszawa Ochota składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Stara Ochota
  2. Filtry
  3. Rakowiec
  4. Szczęśliwice

Dla dzielnicy tej właściwy jest Trzeci Urząd Skarbowy Warszawa-Śródmieście oraz ZUS Warszawa Inspektorat Ochota

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.
Dzielnica Ochota w Warszawie jest jednym z centralnych obszarów miasta, który łączy w sobie cechy miejskiego zgiełku z zacisznymi enklawami zielonych terenów. Stanowi ona zarówno ważny węzeł komunikacyjny, jak i centrum naukowo-badawcze, dzięki obecności licznych uczelni wyższych i instytutów badawczych.

Powierzchnia Ochoty wynosi około 9,7 km², co czyni ją jedną z mniejszych dzielnic Warszawy. Mimo swojego stosunkowo niewielkiego rozmiaru, Ochota oferuje mieszkańcom i odwiedzającym bogaty wybór atrakcji i usług.

Liczba ludności w dzielnicy Ochota przekracza 80 000 mieszkańców. Gęstość zaludnienia jest jedną z wyższych w Warszawie, co świadczy o jej popularności zarówno jako miejsca do życia, jak i pracy.

Wśród ciekawych miejsc w Ochocie na uwagę zasługują: Park Szczęśliwicki, największy teren zieleni w dzielnicy, oferujący szerokie możliwości rekreacyjne, w tym stok narciarski dostępny przez cały rok; Ogród Botaniczny Uniwersytetu Warszawskiego, który jest oazą spokoju i miejsce naukowych badań nad różnorodnością flory; oraz Pomnik Lotnika, symbolizujący bogatą historię lotnictwa polskiego i jego związki z Ochotą.

Gospodarka Ochoty charakteryzuje się przede wszystkim sektorem usługowym, edukacyjnym i badawczym. Obecność ważnych instytucji edukacyjnych, takich jak Politechnika Warszawska czy Warszawski Uniwersytet Medyczny, przyciąga liczne firmy z sektora nowych technologii, co sprzyja rozwojowi innowacji i przedsiębiorczości.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas