Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro – Warszawa Ursus

Dzielnica Warszawa Ursus składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Skorosze
  2. Czechowice
  3. Szamoty
  4. Niedźwiadek
  5. Gołąbki

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy w Warszawa-Bemowo oraz ZUS Warszawa Inspektorat Ochota

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Dzielnica Ursus w Warszawie jest jednym z dynamicznie rozwijających się rejonów stolicy Polski. Charakteryzująca się zarówno nowoczesną infrastrukturą mieszkalną, jak i rozbudowanym sektorem usługowym i przemysłowym, Ursus staje się coraz bardziej atrakcyjnym miejscem do życia i prowadzenia działalności gospodarczej.

Powierzchnia dzielnicy Ursus wynosi około 9,35 km², co czyni ją jedną z mniejszych jednostek administracyjnych Warszawy. Mimo to, jej strategiczne położenie i dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta sprzyjają rozwojowi.

Liczba ludności Ursusa przekracza 60 000 mieszkańców, co świadczy o gęsto zaludnionym i dynamicznie rozwijającym się obszarze. Znaczący przyrost ludności w ostatnich latach jest wynikiem intensywnego rozwoju budownictwa mieszkaniowego oraz poprawy infrastruktury miejskiej.

Wśród ciekawych miejsc w Ursusie na uwagę zasługują: Park Czechowicki, będący jedną z największych i najbardziej malowniczych przestrzeni zieleni w dzielnicy, oraz Fabryka Norblina, która jest przykładem udanej rewitalizacji postindustrialnych obiektów na cele kulturalne i usługowe. Ursus słynie również z organizacji licznych wydarzeń kulturalnych i społecznych, które integrują lokalną społeczność.

Gospodarka Ursusa charakteryzuje się silnym sektorem usługowym, rozwiniętą małą i średnią przedsiębiorczością oraz obecnością ważnych zakładów produkcyjnych. Historycznie, dzielnica była znana z produkcji ciągników w Fabryce Ciągników „Ursus”, co do dzisiaj wpływa na jej tożsamość przemysłową. Obecnie, dzięki inwestycjom w nowe technologie i rozbudowie infrastruktury biznesowej, Ursus przyciąga coraz więcej przedsiębiorców i inwestorów.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas