Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro - Warszawa Bielany

Dzielnica Warszawa Bielany składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Lotnisko
  2. Fort Radiowo
  3. Boernerowo
  4. Bemowo-Lotnisko
  5. Fort Bema
  6. Groty
  7. Górce
  8. Chrzanów
  9. Jelonki Północne
  10. Jelonki Południowe.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany oraz ZUS Inspektorat Warszawa- Żoliborz.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Warszawa Bielany to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic stolicy, położona w północno-zachodniej części miasta. Dzielnica ta jest ceniona przez mieszkańców za wysoką jakość życia, dostęp do obszarów zielonych oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską.

Powierzchnia Bielan wynosi około 32 km², co sprawia, że jest to jedna z większych dzielnic Warszawy. Na tym obszarze żyje blisko 132 000 mieszkańców, co świadczy o jej dużej popularności i gęstości zaludnienia.

Wśród ciekawych miejsc na Bielanach na szczególną uwagę zasługuje Las Bielański – duży kompleks leśny, który jest ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców miasta. Las oferuje liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, a także stanowi oazę spokoju i zieleni w zgiełku wielkiego miasta. Innym ważnym punktem na mapie Bielan jest Klasztor Kamedułów na Bielanach, który z jego zabytkową architekturą i cennymi dziełami sztuki religijnej przyciąga wielu turystów i pielgrzymów.

Gospodarka Bielan charakteryzuje się przede wszystkim sektorem usługowym, edukacyjnym oraz zdrowotnym. Dzielnica jest siedzibą wielu instytucji edukacyjnych, w tym kampusu głównego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, co czyni ją ważnym centrum akademickim Warszawy. Ponadto, na Bielanach znajdują się liczne placówki medyczne, w tym Szpital Bielański, który jest jednym z kluczowych punktów opieki zdrowotnej dla mieszkańców północnej Warszawy.

Podsumowując, Warszawa Bielany to dzielnica, która łączy w sobie bliskość natury z dynamicznym rozwojem gospodarczym i kulturalnym. Jest to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, a zielone tereny oferują mieszkańcom przestrzeń do odpoczynku i rekreacji. Dzięki swoim atutom, Bielany stanowią jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy zarówno do życia, jak i do rozwoju działalności gospodarczej.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas