Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro - Warszawa Bielany

Dzielnica Warszawa Bielany składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Lotnisko
  2. Fort Radiowo
  3. Boernerowo
  4. Bemowo-Lotnisko
  5. Fort Bema
  6. Groty
  7. Górce
  8. Chrzanów
  9. Jelonki Północne
  10. Jelonki Południowe.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Bielany oraz ZUS Inspektorat Warszawa- Żoliborz.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.

Warszawa Bielany to jedna z najbardziej zielonych i spokojnych dzielnic stolicy, położona w północno-zachodniej części miasta. Dzielnica ta jest ceniona przez mieszkańców za wysoką jakość życia, dostęp do obszarów zielonych oraz dobrze rozwiniętą infrastrukturę miejską.

Powierzchnia Bielan wynosi około 32 km², co sprawia, że jest to jedna z większych dzielnic Warszawy. Na tym obszarze żyje blisko 132 000 mieszkańców, co świadczy o jej dużej popularności i gęstości zaludnienia.

Wśród ciekawych miejsc na Bielanach na szczególną uwagę zasługuje Las Bielański – duży kompleks leśny, który jest ulubionym miejscem wypoczynku dla mieszkańców miasta. Las oferuje liczne ścieżki spacerowe i rowerowe, a także stanowi oazę spokoju i zieleni w zgiełku wielkiego miasta. Innym ważnym punktem na mapie Bielan jest Klasztor Kamedułów na Bielanach, który z jego zabytkową architekturą i cennymi dziełami sztuki religijnej przyciąga wielu turystów i pielgrzymów.

Gospodarka Bielan charakteryzuje się przede wszystkim sektorem usługowym, edukacyjnym oraz zdrowotnym. Dzielnica jest siedzibą wielu instytucji edukacyjnych, w tym kampusu głównego Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego, co czyni ją ważnym centrum akademickim Warszawy. Ponadto, na Bielanach znajdują się liczne placówki medyczne, w tym Szpital Bielański, który jest jednym z kluczowych punktów opieki zdrowotnej dla mieszkańców północnej Warszawy.

Podsumowując, Warszawa Bielany to dzielnica, która łączy w sobie bliskość natury z dynamicznym rozwojem gospodarczym i kulturalnym. Jest to miejsce, gdzie nowoczesność spotyka się z historią, a zielone tereny oferują mieszkańcom przestrzeń do odpoczynku i rekreacji. Dzięki swoim atutom, Bielany stanowią jedną z najbardziej atrakcyjnych dzielnic Warszawy zarówno do życia, jak i do rozwoju działalności gospodarczej.Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas