Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Dzielnica Warszawa Wola

Dzielnica Warszawa Wola składa się z następujących obszarów administracyjnych:

  1. Koło
  2. Ulrychów
  3. Odolany
  4. Powązki
  5. Młynów
  6. Czyste
  7. Nowolipki
  8. Mirów.

Dla dzielnicy tej właściwy jest Urząd Skarbowy Warszawa-Wolaoraz ZUS Inspektorat Warszawa- Wola.

Zapraszamy na stronę naszego wirtualnego biura w Warszawie.


Warszawa Wola to jedna z centralnych dzielnic stolicy, która w ostatnich latach przeszła dynamiczną transformację z przemysłowej części miasta na nowoczesne centrum biznesu i kultury. Wola jest symbolem postępu Warszawy, łącząc w sobie nowoczesną architekturę z historycznym dziedzictwem.

Powierzchnia Woli wynosi około 19,26 km², co sprawia, że jest to stosunkowo duża dzielnica, biorąc pod uwagę jej centralne położenie. Liczba ludności Woli to około 140 000 mieszkańców, co świadczy o jej dużej gęstości zaludnienia oraz popularności jako miejsca zamieszkania.

Dzielnica ta oferuje wiele ciekawych miejsc i atrakcji. Do najważniejszych z nich należy Muzeum Powstania Warszawskiego, które jest jednym z najbardziej znaczących miejsc pamięci narodowej, prezentując historię powstania i życie codzienne mieszkańców Warszawy w czasie II wojny światowej. Wola jest także domem dla nowoczesnych kompleksów biurowych, takich jak WarsawSpire, który stał się jednym z symboli nowoczesnej architektury miasta. Nie można pominąć Hali Mirowskiej i Hali Gwardii, które są ważnymi punktami na kulinarnej mapie Warszawy, oferując szeroki wybór produktów i potraw z różnych stron świata.

Gospodarka Woli charakteryzuje się silnym skupiskiem działalności biznesowej, zwłaszcza w sektorach finansowym, usługowym i kreatywnym. Wielkie polskie i międzynarodowe firmy wybrały Wolę na siedzibę swoich biur, co przyczyniło się do wzrostu znaczenia dzielnicy jako centrum biznesowego Warszawy. Rozwój infrastruktury biurowej idzie w parze z rozbudową usług i udogodnień dla mieszkańców oraz pracowników, co dodatkowo podnosi atrakcyjność tej części miasta.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas