Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne Biuro w centrum miasta

Lokalizacja wirtualnego biura

Lokalizacja wirtualnego biura jest bardzo ważna. Jednocześnie wynajem tradycyjnego biura w dobrej lokalizacji jest trudne i wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Jeżeli już decydujemy się na usługi wirtualnego biura sensu stricte, czy inne usługi co-workingowe warto wybrać ofertę która zapewnia dostęp do przestrzeni biurowej w centrum miasta. Jest to ważne po primo ze względu na wygodny dojazd i możliwość bieżącego odbierania korespondencji przychodzącej, a po sekundo wzrost prestiżu firmy, co uwiarygodnia Twoja pozycję w oczach Kontrahentów. Dobrze również posiadać biuro w centrum Województwa, jeżeli zatem chcesz prowadzić firmę na Podkarpaciu doskonałym rozwiązaniem jest wynajęcie biura w centrum Rzeszowa, a jeżeli zależy nam na prowadzeniu działalności  gospodarczej na terenie Powiatu Przeworskiego lub Powiatu Jarosławskiego odpowiednia jest usługa wirtualnego biura w Przeworsku lub Jarosławiu.

Zalety posiadania biura w centrum miasta

Warto pamiętać, że w centrum miasta znajduje się wiele firm, a tym samym wiele ludzi przechodzi lub przejeżdża w tamtymi okolicami dlatego istnieje szansa, aby Twoja firma pozyskała nowych Klientów. Ponadto wybór wirtualnego biura w centrum miasta spowoduje, że osoby zainteresowane usługami świadczonymi przez twoją indywidualna działalność lub spółkę prawa handlowego będą identyfikowane z konkretnym miejscem co stanowi duży atut. Często Klienci nie mogą trafić do biur, które nie są zlokalizowane w centrum miasta, bowiem to wymaga dużej orientacji w terenie. Minusem jestem oczywiście nieco mniej miejsc parkingowych, ale aspekt ten w pełni rekompensuje możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej, która korzystnie wpływa na środowisko naturalne, o które powinien dbać każdy człowiek. W centrum miasta istnieje również swobodny dostęp do usług prawników takich jak radcy prawni, czy adwokaci, a także biur rachunkowych którzy mogą poprowadzić rachunkowość Twojej firmy. Natomiast w sprawach podatkowych pomagają Kancelarie Doradców Podatkowych.

Nasza oferta 

Centrum miasta jest również atrakcyjnym miejscem dla Ciebie. Nie będziesz miał bowiem problemów z dojazdem do biura w celu skorzystania z usług co-workingowych. Zalet takiego doskonałego rozwiązania jest bardzo dużo. Dzięki skorzystaniu z tej oferty oszczędzisz na benzynie. Nie będziesz miał również problemu ze znalezieniem naszego biura.  Nie czekaj bowiem nasza oferta jest ograniczona czasowo, z uwagi na fakt że cieszy się dużym zainteresowaniem. Na rynku usług świadczonych przez firmy jest coraz mniej miejsca, dlatego warto rozpocząć swoja przygodę z biznesem już dziś, aby za kilka lat korzystać z zysków, które ona przyniesie.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas