Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne Biuro w centrum miasta

Lokalizacja wirtualnego biura

Lokalizacja wirtualnego biura jest bardzo ważna. Jednocześnie wynajem tradycyjnego biura w dobrej lokalizacji jest trudne i wiąże się z bardzo dużymi kosztami. Jeżeli już decydujemy się na usługi wirtualnego biura sensu stricte, czy inne usługi co-workingowe warto wybrać ofertę która zapewnia dostęp do przestrzeni biurowej w centrum miasta. Jest to ważne po primo ze względu na wygodny dojazd i możliwość bieżącego odbierania korespondencji przychodzącej, a po sekundo wzrost prestiżu firmy, co uwiarygodnia Twoja pozycję w oczach Kontrahentów. Dobrze również posiadać biuro w centrum Województwa, jeżeli zatem chcesz prowadzić firmę na Podkarpaciu doskonałym rozwiązaniem jest wynajęcie biura w centrum Rzeszowa, a jeżeli zależy nam na prowadzeniu działalności  gospodarczej na terenie Powiatu Przeworskiego lub Powiatu Jarosławskiego odpowiednia jest usługa wirtualnego biura w Przeworsku lub Jarosławiu.

Zalety posiadania biura w centrum miasta

Warto pamiętać, że w centrum miasta znajduje się wiele firm, a tym samym wiele ludzi przechodzi lub przejeżdża w tamtymi okolicami dlatego istnieje szansa, aby Twoja firma pozyskała nowych Klientów. Ponadto wybór wirtualnego biura w centrum miasta spowoduje, że osoby zainteresowane usługami świadczonymi przez twoją indywidualna działalność lub spółkę prawa handlowego będą identyfikowane z konkretnym miejscem co stanowi duży atut. Często Klienci nie mogą trafić do biur, które nie są zlokalizowane w centrum miasta, bowiem to wymaga dużej orientacji w terenie. Minusem jestem oczywiście nieco mniej miejsc parkingowych, ale aspekt ten w pełni rekompensuje możliwość skorzystania z komunikacji miejskiej, która korzystnie wpływa na środowisko naturalne, o które powinien dbać każdy człowiek. W centrum miasta istnieje również swobodny dostęp do usług prawników takich jak radcy prawni, czy adwokaci, a także biur rachunkowych którzy mogą poprowadzić rachunkowość Twojej firmy. Natomiast w sprawach podatkowych pomagają Kancelarie Doradców Podatkowych.

Nasza oferta 

Centrum miasta jest również atrakcyjnym miejscem dla Ciebie. Nie będziesz miał bowiem problemów z dojazdem do biura w celu skorzystania z usług co-workingowych. Zalet takiego doskonałego rozwiązania jest bardzo dużo. Dzięki skorzystaniu z tej oferty oszczędzisz na benzynie. Nie będziesz miał również problemu ze znalezieniem naszego biura.  Nie czekaj bowiem nasza oferta jest ograniczona czasowo, z uwagi na fakt że cieszy się dużym zainteresowaniem. Na rynku usług świadczonych przez firmy jest coraz mniej miejsca, dlatego warto rozpocząć swoja przygodę z biznesem już dziś, aby za kilka lat korzystać z zysków, które ona przyniesie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas