Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne Biuro Podkarpackie

Konieczność prowadzenia firmy w określonym mieście 

Wirtualne biuro w jednym z miast Podkarpacia jest niejednokrotnie warunkiem otrzymania dotacji unijnych. Nasze województwo znajduje się na ścianie wschodniej naszego kraju, a tym samym ze względu na słaby rozwój gospodarczy w porównaniu województw zachodnich części Polski prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podkarpacia jest dofinansowywane przez wiele projektów realizowanych na podstawie programów tworzonych przez administrację Unii Europejskiej.

Nasza oferta      

Oferujemy wirtualne biuro zarówno w dużym, wojewódzkim mieście jakim jest Rzeszów, a także w mniejszych miastach takich jak Jarosław oraz Przeworsk. Nasza oferta nie zamyka się tylko na obszary zurbanizowane, ale oferuje również przestrzeń biurową i adres korespondencyjny na terenach wiejskich.

Dlaczego warto wybrać Podkarpacie? 

Wybór Podkarpacia jako miejsca prowadzenia działalności gospodarczej zapewnia możliwość ubiegania się o dotacje unijne. Jednocześnie minimalizujemy formalności związane z zawarciem umowy do niezbędnego minimum, w szczególności możesz zawrzeć umowę na ile chcesz. Nie narzucamy naszym współpracownikom długiego okresu trwania umowy bez możliwości jej wypowiedzenia.

Charakterystyka Podkarpacia 

Podkarpacie to wspaniałe województwo, które w dynamicznym i zadziwiającym tempie się rozwija. Nie jest prawdą, że to województwo zapóźnione, zwłaszcza Rzeszów jest przykładem innowacyjnego miasta stawiającego na nowe technologie. Zaletą Podkarpacia jest również fakt, że sąsiaduje ze Słowacją i Ukrainą. W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy niedaleko granicy, ze względu na możliwości pozyskania Klientów z zagranicy bardzo korzystne i zapewniające długofalowy rozwój działalności gospodarczej. Pomagamy również importerom w zakresie przeprowadzenia czynności związanej ze sprowadzeniem towarów z poza granicy UE korzystając z usług Kancelarii Radcy Prawnego zatrudniającej agenta celnego (nie mylić z celnikiem, który jest funkcjonariuszem publicznym, agent celny jest to osoba zajmująca się reprezentowaniem importerów przed Urzędami i Izbami Celnymi oraz gromadzeniem dokumentacji potrzebnej do odprawy celnej).

Dlaczego wybrać naszą ofertę? 

Podsumowując wirtualne biuro to dokonała oferta dla Twojej firmy. Ponadto masz do wyboru lokalizację w centrum kilku miast różniących się pod względem ilości mieszkańców co pozwala na dobór właściwego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej pod względem możliwości uzyskania środków z funduszy będących w dyspozycji organów Unii Europejskiej.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas