Wirtualne Biuro Podkarpackie

            Wirtualne biuro w jednym z miast Podkarpacia jest niejednokrotnie warunkiem otrzymania dotacji unijnych. Nasze województwo znajduje się na ścianie wschodniej naszego kraju, a tym samym ze względu na słaby rozwój gospodarczy w porównaniu województw zachodnich części Polski prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podkarpacia jest dofinansowywane przez wiele projektów realizowanych na podstawie programów tworzonych przez administrację Unii Europejskiej.

            Oferujemy wirtualne biuro zarówno w dużym, wojewódzkim mieście jakim jest Rzeszów, a także w mniejszych miastach takich jak Jarosław oraz Przeworsk. Nasza oferta nie zamyka się tylko na obszary zurbanizowane, ale oferuje również przestrzeń biurową i adres korespondencyjny na terenach wiejskich.

            Wybór Podkarpacia jako miejsca prowadzenia działalności gospodarczej zapewnia możliwość ubiegania się o dotację unijne. Jednocześnie minimalizujemy formalności związane z zawarciem umowy do niezbędnego minimum, w szczególności możesz zawrzeć umowę na ile chcesz. Nie narzucamy naszym współpracowników długiego okresu trwania umowy bez możliwości jej wypowiedzenia.

            Podkarpacie to wspaniałe województwo , które w dynamicznym i zadziwiający tempie się rozwija. Nie jest prawdą, że to województwo zapóźnione, zwłaszcza Rzeszów jest przykładem innowacyjnego miasta stawiającego na nowe technologię. Zaletą Podkarpacia jest również fakt, że sąsiaduje ze Słowacją i Ukrainą. W dzisiejszych czasach prowadzenie firmy niedaleko granicy, ze względu na możliwości pozyskania Klientów z zagranicy bardzo korzystne i zapewniające długofalowy rozwój działalności gospodarczej. Pomagamy również importerom w zakresie przeprowadzenia czynności związanej ze sprowadzeniem towarów z poza granicy UE korzystając z usług Kancelarii Radcy Prawnego zatrudniającej agenta celnego (nie mylić z celnikiem, który jest funkcjonariuszem publicznym, agent celny jest to osoba zajmująca się reprezentowaniem importerów przed Urzędami i Izbami Celnymi oraz gromadzeniem dokumentacji potrzebnej do odprawy celnej).

            Podsumowując wirtualne biuro to dokonała oferta dla Twojej firmy. Ponadto masz do wyboru lokalizację w centrum kilku miast różniących się pod względem ilości mieszkańców co pozwala na dobór właściwego miejsca prowadzenia działalności gospodarczej pod względem możliwości uzyskania środków z funduszy będących w dyspozycji organów Unii Europejskiej.