Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro teren wiejski

Wspieranie inicjatyw na terenach wiejskich 

W dzisiejszych czasach państwo oraz Unią Europejska wspiera inicjatywy gospodarcze na terenach wiejskich. Głównie z tego powodu, że obszaru wiejskie chociaż nie zawsze często są zacofane pod tym względem. Wirtualne biuro na wsi to usługa skierowana do firm, które chcą otworzyć działalność na wsi, a także do indywidualnych działalności gospodarczych, które mają być prowadzone na obszarze wiejskim. Często prowadzenie działalności na terenie wiejskim, a tym samym posiadanie lokalu lub wirtualnego biura jest warunkiem koniecznym do uzyskania dotacji z UE. W takim wirtualnym biurem, które fizycznie istnieje można spotkać się z Klientami, a także zorganizować posiedzenie zarządu spółki. Również adwokat, czy radca prawny praktykujący na wsi może skorzystać z usługi wirtualnego biura na  terenie wiejskim. W takim biurze można również prowadzić koordynację usług biura rachunkowego czy stałej obsługi prawnej.

Wirtualne biuro dla pisarzy

Wirtualne Biuro w takiej formie jest również bardzo popularne wśród ekologów, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku. Swoje biura na terenach wiejskich mogą również posiadać pisarze, którzy chcą uciec od zgiełku wielkiego miasta. A więc nie tylko firmy mogą skorzystać z usługi co-workingowej, ale także wolne zawody wykonujące zawód np. na podstawie umowy zlecenia czy też umowy o dzieło. Nie musisz być firmą, aby skorzystać z naszej usługi.

Projekty unijne 

Dużo projektów unijnych kładzie nacisk na prowadzenie działalności gospodarczej na wsi. Unia chce aby europejska wieś się rozwijała. O ile tereny wiejskie w zachodnich państwach UE są bardzo rozwinięte pod tym względem Polska wieś ma jeszcze bardzo duże zalęgłości, które pokonamy dopiero za wiele lat. Wirtualne Biuro na wsi to również szansa na rozwój wsi.

Względy natury ekonomicznej

Za wirtualnym biurem na wsi przemawiają również względy natury ekonomicznej, zatrudnienie sekretarki która będzie odbierała korespondencje to w dzisiejszych czasach zbędny luksus. Koszty zatrudnienia są bardzo wysokie, dlatego lepiej zlecić obsługę administracyjną i korespondencyjną, podobnie jak usługi prawne oraz rachunkowe zewnętrznej firmie. Każda indywidualna działalność gospodarcza powinna skupiać się na swojej działce, to właśnie specjalizacja jest kluczem do sukcesu.

Zapytaj się o ofertę 

Jeżeli jesteś zainteresowany wirtualnym biurem na wsi zadzwoń pomożemy Ci i udostępnimy adres na terenach wiejskich. Wiele firm korzysta z wirtualnych biur, bądź innowacyjny i dołącz do ich grona.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas