Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro sklep internetowy

Rozwój sklepów internetowych 

Prowadzenie dochodowego biznesu w Internecie to dzisiaj nie nowość. Funkcjonuje wiele sklepów internetowych, które sprzedają swoje towary za pośrednictwem środków komunikacji na odległość. Zwykle sklepy takie nie mają fizycznej siedziby, wynajmują tylko magazyny gdzie składują towary. W ostatnim czasie powstają również sklepy, które istnieją wyłącznie wirtualnie. Dotyczy to głównie importerów, którzy sprowadzają towary z Chin, których dostawa odbywa się bezpośrednio od eksportera. Dzięki temu sklepy te nie muszą wynajmować powierzchni magazynowych, zatrudniać pracowników do pakowania i wysiłki towarów, a cała ich działalność sprowadza się do wysiłku logistycznego.

Rozwiązania dla sklepów internetowych 

Wirtualne Biuro w Jarosławiu jest dokonałbym  rozwiązaniem dla takich sklepów. Sprzedawcy oszczędzają dzięki temu bardzo dużo pieniędzy, które zostałyby wydane na wynajem biura. Jednocześnie nie ma sensu płacić za najem lokalu, gdy sklep istnieje tylko wirtualnie, bowiem nie potrzebuje fizycznej siedziby. Wirtualne Biuro w Przeworsku to dobre rozwiązanie zarówno dla sklepów internetowych pełniących jedynie funkcje pośrednika wirtualnego w imporcie towarów sprowadzanych zza granicy, jak i tradycyjnych sklepów internetowych, które niejednokrotnie mają również zwyczajne sklepy w miastach. Natomiast wirtualne biuro w Rzeszowie daje konieczny do pozyskania bardzo dużej ilość Klientów prestiż i zaufanie kontrahentów. Jednocześnie właściciele takich sklepów mogą wygodnie odbierać swoją korespondencję w centrum Rzeszowa.

Nasza oferta 

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, lub masz w planach założyć biznes tego rodzaju skontaktuj się z nami. Dzięki usługom wirtualnego biura również prowadzenie obsługi księgowej przez biuro rachunkowe oraz obsługi prawnej przez adwokata lub radcę prawnego stanie się prostsze. Nie powinieneś czekać i zwlekać bo wirtualne biuro zapewni Ci wielką wygodę za bardzo małe pieniądze.

W jakiej formie możesz prowadzić sklep internetowy?

Sklep internetowy to prawdopodobnie działalność, która najczęściej korzysta z usług wirtualnego biura. Nie ważne czy prowadzisz sklep w formie indywidualnej działalności gospodarczej, czy spółki osobowej takiej jak spółka jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna. Możesz również prowadzić spółkę cywilną, bądź kapitałową, np. spółkę z. o. o. (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) lub spółkę akcyjną (w skrócie S.A.), a także prowadzić działalność w formie spółki cywilnej i skorzystać z usług wirtualnego biura w Przeworsku, wirtualnego biura w  Rzeszowie czy też bardzo popularnej usługi w postaci Wirtualnego biura w Jarosławiu. Zapraszamy do kontaktu, na pewno pomożemy Ci w rozwijaniu Twojego biznesu.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas