Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro sklep internetowy

Rozwój sklepów internetowych 

Prowadzenie dochodowego biznesu w Internecie to dzisiaj nie nowość. Funkcjonuje wiele sklepów internetowych, które sprzedają swoje towary za pośrednictwem środków komunikacji na odległość. Zwykle sklepy takie nie mają fizycznej siedziby, wynajmują tylko magazyny gdzie składują towary. W ostatnim czasie powstają również sklepy, które istnieją wyłącznie wirtualnie. Dotyczy to głównie importerów, którzy sprowadzają towary z Chin, których dostawa odbywa się bezpośrednio od eksportera. Dzięki temu sklepy te nie muszą wynajmować powierzchni magazynowych, zatrudniać pracowników do pakowania i wysiłki towarów, a cała ich działalność sprowadza się do wysiłku logistycznego.

Rozwiązania dla sklepów internetowych 

Wirtualne Biuro w Jarosławiu jest dokonałbym  rozwiązaniem dla takich sklepów. Sprzedawcy oszczędzają dzięki temu bardzo dużo pieniędzy, które zostałyby wydane na wynajem biura. Jednocześnie nie ma sensu płacić za najem lokalu, gdy sklep istnieje tylko wirtualnie, bowiem nie potrzebuje fizycznej siedziby. Wirtualne Biuro w Przeworsku to dobre rozwiązanie zarówno dla sklepów internetowych pełniących jedynie funkcje pośrednika wirtualnego w imporcie towarów sprowadzanych zza granicy, jak i tradycyjnych sklepów internetowych, które niejednokrotnie mają również zwyczajne sklepy w miastach. Natomiast wirtualne biuro w Rzeszowie daje konieczny do pozyskania bardzo dużej ilość Klientów prestiż i zaufanie kontrahentów. Jednocześnie właściciele takich sklepów mogą wygodnie odbierać swoją korespondencję w centrum Rzeszowa.

Nasza oferta 

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, lub masz w planach założyć biznes tego rodzaju skontaktuj się z nami. Dzięki usługom wirtualnego biura również prowadzenie obsługi księgowej przez biuro rachunkowe oraz obsługi prawnej przez adwokata lub radcę prawnego stanie się prostsze. Nie powinieneś czekać i zwlekać bo wirtualne biuro zapewni Ci wielką wygodę za bardzo małe pieniądze.

W jakiej formie możesz prowadzić sklep internetowy?

Sklep internetowy to prawdopodobnie działalność, która najczęściej korzysta z usług wirtualnego biura. Nie ważne czy prowadzisz sklep w formie indywidualnej działalności gospodarczej, czy spółki osobowej takiej jak spółka jawna, partnerska, komandytowa, komandytowo-akcyjna. Możesz również prowadzić spółkę cywilną, bądź kapitałową, np. spółkę z. o. o. (spółka z ograniczoną odpowiedzialnością) lub spółkę akcyjną (w skrócie S.A.), a także prowadzić działalność w formie spółki cywilnej i skorzystać z usług wirtualnego biura w Przeworsku, wirtualnego biura w  Rzeszowie czy też bardzo popularnej usługi w postaci Wirtualnego biura w Jarosławiu. Zapraszamy do kontaktu, na pewno pomożemy Ci w rozwijaniu Twojego biznesu.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas