Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro w Rzeszowie

Rzeszów jako dynamicznie rozwijające się miasto 

Rzeszów to dynamicznie rozwijająca się metropolia, także dzięki środkom z Unii Europejskiej. W latach 90 ubiegłego wieku Rzeszów nie przypominał dzisiejszej stolicy Podkarpacia. Wiele się zmieniło na lepsze, zwłaszcza jeżeli chodzi o infrastrukturę drogową, odnowione również ulice i chodniki. Powstało wiele nowych firm, a ile wielu przedsiębiorców utworzyło w Rzeszowie swoje oddziały. W Rzeszowie działa wiele kancelarii radcowskich oraz kancelarii adwokackich. Tysiące firm korzysta z usług biur rachunkowych. Jeżeli chcesz założyć firmę Rzeszów jest bez wątpienia najlepszym miejscem. Jest tu zarówno duża ilość potencjalnych Klientów na Twoje usługi, a także Kontrahentów gotowych do współpracy z Tobą w celu rozwoju obu firm.

Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie 

Również w Rzeszowie utworzyliśmy wirtualne biuro, aby wyjść naprzeciw potrzebą nowo powstałych firm i ich oddziałów. Nie każdego stać na wynajęcie drogiego lokalu w centrum Rzeszowa, zapłatę wszelkich opłat związanych i ich usługą, czy zatrudnienie sekretarki, która będzie odbierać korespondencje przychodzącą. Właśnie aby tych opłat uniknąć powstała usługa: Wirtualne Biuro Rzeszów, która łączy udostępnienie fizycznego adresu z obsługą administracyjną. W dzisiejszych czasach potrzebne są sekretarki, jednak koszty ich zatrudnienia są kolosalne. Obsługa administracyjna jest czymś innym niż obsługa prawna czy księgowa, ale jest równie ważna dla Twojej firmy, która tak bardzo chcesz rozwinąć.

Prestiżowy adres w Rzeszowie 

Jeżeli chcesz mieć firmę w tak prestiżowym mieście jak Rzeszów nie czekaj zadzwoń do Nas, a przedstawimy Ci ofertę wirtualnego biura, które jest tańsze od kosztów najmu tradycyjnego lokalu, a ma te same zalety. Będziesz mógł się spotykać w wirtualnym biurze z innymi biznesmanami, czy osobami zainteresowanymi Twoją ofertą. Wszędzie będziesz miał blisko, bo wirtualne biuro znajduje się w centrum Rzeszowa. Gdy podpiszesz z nami umowę pracownik kancelaryjny będzie odbierał za Ciebie korespondencje i wysyłał Ci skany, a wszystko będzie zawarte w cenie. Nie pobieramy dodatkowych opłat za skanowanie, ani za wysyłkę korespondencji przychodzącej na wskazany adres. Wirtualne Biuro w Rzeszowie to naszym zadaniem najkorzystniejsza oferta na rynku łącząca niską cenę oraz szeroki zakres wykonywanych czynności. Po co płacić tysiące złotych za biuro w prestiżowym miejscu, lepiej podpisać umowę na wirtualne biuro i cieszyć się prestiżem firmy za niewielką cenę. Z usługi tej skorzystało już wiele firm na całym świecie, również w Polsce cieszy się ona coraz większą popularnością. Jeżeli chcesz skorzystać z innowacyjnego rozwiązania na miarę naszych czasów skorzystaj z wirtualnego biura w Rzeszowie.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas