Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla polityka

Początki w polityce

Nie każdy zwłaszcza początkujący polityk posiada środki na wynajem własnego biura. Posłowie czy Senatorowie otrzymują na ten cel środki i to nie małe, natomiast kandydaci do pełnienie funkcji przedstawicielskich w organach kolegialnych takich jak sejm, senat, rada gminy, czy też jednoosobowych takich jak Wójt, Burmistrz czy Prezydent Miasta nie dostają z budżetu państwa lub budżetu komunalnego żadnych środków na prowadzenie działalności politycznej. Początkujący polityk nie ma obowiązku utrzymywania biura, ale jak każdy obywatel ma do tego prawo. W takim wirtualnym biurze może spotykać się z wyborcami, może również wynająć sale konferencyjną na wiec wyborczy, nic nie stoi na przeszkodzie. Polityk najczęściej działa w terenie, agituje wyborców na różnych uroczystościach państwowych czy społecznych, aby pozyskać ich tak cenne głosy, nie ma więc czasu na siedzenie w biurze i odbiór korespondencji. Często otrzymuje przesyłki polecone, które musi ktoś podpisać, bo w innym przypadku będą awizowane, dla takich ludzi wirtualne biuro jest bardzo pomocne i zapewnia wygodę oraz prestiż.

Prawnik w polityce 

Dużo polityków jest również Prawnikami, adwokatami labo radcami prawnymi. W takich przypadkach, aby zachęcić wyborców do oddania na nich głosu udzielają bezpłatnych porad prawnych. Taką obsługę prawną można również prowadzić w wirtualnym biurze. Dużo polityków działa na terenie Rzeszowa, czy okolicznych miast takich jak Jarosław lub Przeworsk, co pozwala im na korzystanie z usługi co-workingowej zwanej w polskich realiach wirtualnym biurem.

Innowacje w polityce 

Ostatnio dużo mówi się również o innowacyjności. Polityk w swojej karierze powinien wykazać, że nie boi się zmian polegających na korzystaniu z nowych technologii oraz usług, zwłaszcza tych znanych już w Stanach Zjednoczonych czy Niemieckiej Republice Federalnej. Wirtualne Biuro jest właśnie taką innowacyjną usługą, zwłaszcza na obszarach wiejskich oraz w miastach średniej wielkości takich jak Jarosław, czy Przeworsk.

Odciążenie od czynności administracyjnych związanych z prowadzeniem biura

Dzięki korzystaniu  usługi jaką jest wirtualne biuro polityk będzie mógł skupić się na polityce i wymyślaniu jak zmienić prawo, aby było lepsze, sprawiedliwsze oraz jak zaspokajać potrzeby społeczności lokalnej. Natomiast jego formalności związane wynajmem lokalu ograniczą się do zapłacenia tylko i wyłącznie jednej faktury miesięcznie za wirtualne biuro. To naprawdę kusząca propozycja zapewniająca wygodę i oszczędność czasu osoby działającej w sferze polityki, z zwłaszcza dla ludzi którzy aspirują do tego elitarnego grona. Dobrze jest mieć swoją siedzibę w centrum miasta, to wie każdy przedsiębiorca, a powinien wiedzieć również polityk.        

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas