Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne Biuro dla Cudzoziemca

Zasady prowadzenia działalności gospodarczej przez Cudzoziemców na terenie Polski

Cudzoziemcy mogą co do zasady prowadzić działalność gospodarczą na terenie Polski. Jest to zrozumiałe, bowiem państwo dąży do rozwoju gospodarki, a tym samym zakładania nowych działalności gospodarczych. O ile wykonywanie przez Cudzoziemców pracy na terenie RP podlega reglamentacji założenie firmy nie wiąże się z pewnymi wyjątkami obowiązkiem spełnienia dodatkowych formalności. Ponadto obywatele UE mają zagwarantowane, że mogą prowadzić działalność gospodarczą na takich samych zasadach jak obywatele Polscy.

Miejsce zamieszkania Cudzoziemców

Cudzoziemcy najczęściej nie mają w Polsce stałego miejsca zamieszkania, nie mogą więc zarejestrować biura w swoim mieszkaniu. Zwykle osoby takie wynajmują mieszkanie tymczasowo, dlatego nie mają możliwości prowadzenia działalności gospodarczej w tym mieszkaniu. Rozwiązaniem dla takich ludzi jest usługa wirtualnego biura, dzięki temu uzyskają oni adres do rejestracji firmy w Polsce w bardzo korzystnej cenie.

Formalności związane z prowadzeniem firmy

Współpracująca z Nami Kancelaria prawna pomaga dodatkowo Cudzoziemcom w załatwieniu niezbędny formalności związanych z założeniem i prowadzeniem działalności gospodarczej. Cudzoziemcy często nie znają języka polskiego co utrudnia im kontakt z administracją rządową i samorządową. Współpracujemy również z tłumaczami języka ukraińskiego, dzięki czemu nawet osoby nie znające języka polskiego i angielskiego mogą się z nami porozumieć.

Zakres usług 

Cudzoziemcom oferujemy szeroki zakres usług, takich jak udostępnienie adresu do korespondencji w wybranym mieście, tj. Rzeszowie, Jarosławiu, bądź Przeworsku, obsługę korespondencji przychodzącej oraz inne usługi związane z usługą podstawową takie jak skany korespondencji. Polska jest dobrym środowiskiem dla przedsiębiorców. W ostatnich latach nasz kraj awansował w rankingach pod względem łatwości procedur związanych z założeniem firmy.

Rejestracja w CEIDG i KRS

Pomagamy również przedsiębiorcom w obsłudze Elektronicznej Platformy Administracji Publicznej oraz systemu CEIDG. Współpracujący z nami radca prawny natomiast dokonuję w imieniu naszych Klientów rejestracji w Krajowym Rejestrze Sądowym. Rejestracja taka jest obligatoryjna dla spółek, fundacji i stowarzyszeń działających  na terenie Polski. Zapraszamy do naszego biura, przygoda z Polską dzięki skorzystaniu z naszych usług na pewno przyczyni się do powstania pozytywnym wspomnień związanych z naszym krajem. Jesteśmy również pod telefonem.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas