Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro plus wynajem

Wynajem fizycznego lokalu

W niektórych przypadkach przedsiębiorca musi wynajmować konkretny, fizyczny lokal tylko dla siebie. Z drugiej jednak strony nie stać go na pracownika w postaci sekretarki, który będzie odbierał korespondencję i przyjmował Klientów. W takich sytuacjach najczęściej mali przedsiębiorcy wykonują te czynności samodzielne bez udziału osób trzecich. Czasami jednak nie ma takich możliwości, zwłaszcza gdy osoba prowadząca działalność gospodarcza działa w terenie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie biura połączone z usługą wirtualnego biura. To rozwiązanie zapewnia zarówno zalety wynajmu lokalu jak i wirtualnego biura. Trzeba się jednak w takich przypadkach liczyć z dodatkowymi kosztami, gdyż przedsiębiorca musi zapłacić zarówno za wynajem powierzchni biurowej jak i za wirtualne biuro. W przypadku opłaty za najem do należności z tytułu odstępnego trzeba także doliczyć koszty eksploatacyjne lokalu, w szczególności rachunki za prąd, ogrzewanie, opcjonalnie także z tytułu dostępu do szerokopasmowego Internetu. Opłaty te zwykle są niewielkie, zwłaszcza gdy biuro użytkowane jest rzadko i mało intensywnie. Zasadą jest również to, że laptopy zużywają znacznie mniej energii niż komputery stacjonarne. Wynika to z faktu, że urządzenia te są zasilane innymi źródłami prądu. Niestety jednak laptopy mają też swoje wady, między innymi wysoką awaryjność i brak modułowej budowy. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia jednego z podzespół niejednokrotnie konieczna jest wymiana całego urządzenia. W przypadku komputerów stacjonarnych nie ma natomiast problemu z jego naprawą w przypadku ujawnienia się większości rodzajów usterek w sprzęcie.

Jak skorzystać z unikalnego rozwiązania? 

Najlepszym rozwiązaniem jest sytuacja gdy wirtualne biuro znajduje się w tym samym budynku i na tej samej kondygnacji co wynajmowany lokal, wówczas nie ma bowiem przeszkód, aby skierować otrzymywaną w wynajmowanym lokalu korespondencję do wirtualnego biura. Pracownik wirtualnego biura może również załatwić wszelkie formalności związane z wynajmem oraz monitorować stan płatności faktur co umożliwia zachowanie płynności finansowej i prawidłowego obiegu informacji o stanie ekonomicznym podmiotu. Przedsiębiorca korzystający z naszych usług nie musi martwić się formalnościami, co pozwala mu na zaoszczędzenie cennego czasu. Wszelkie czynności wykonujemy z poszanowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta.

Jak nawiązać współpracę z najtańszym wirtualnym biurem w Rzeszowie? 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualne biuro plus zgłoś się do naszej firmy. Znajdziemy dla Ciebie dogodny lokal do wynajęcia, a ponadto będziesz mógł korzystać z pełnej funkcjonalności wynikającej z umowy o wirtualne biuro. Nasze placówki znajdziesz w miastach takich jak Rzeszowie, Jarosław i Przeworsk. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas