Wirtualne biuro plus wynajem

Wynajem fizycznego lokalu

W niektórych przypadkach przedsiębiorca musi wynajmować konkretny, fizyczny lokal tylko dla siebie. Z drugiej jednak strony nie stać go na pracownika w postaci sekretarki, który będzie odbierał korespondencję i przyjmował Klientów. W takich sytuacjach najczęściej mali przedsiębiorcy wykonują te czynności samodzielne bez udziału osób trzecich. Czasami jednak nie ma takich możliwości, zwłaszcza gdy osoba prowadząca działalność gospodarcza działa w terenie. W takich sytuacjach najlepszym rozwiązaniem jest wynajęcie biura połączone z usługą wirtualnego biura. To rozwiązanie zapewnia zarówno zalety wynajmu lokalu jak i wirtualnego biura. Trzeba się jednak w takich przypadkach liczyć z dodatkowymi kosztami, gdyż przedsiębiorca musi zapłacić zarówno za wynajem powierzchni biurowej jak i za wirtualne biuro. W przypadku opłaty za najem do należności z tytułu odstępnego trzeba także doliczyć koszty eksploatacyjne lokalu, w szczególności rachunki za prąd, ogrzewanie, opcjonalnie także z tytułu dostępu do szerokopasmowego Internetu. Opłaty te zwykle są niewielkie, zwłaszcza gdy biuro użytkowane jest rzadko i mało intensywnie. Zasadą jest również to, że laptopy zużywają znacznie mniej energii niż komputery stacjonarne. Wynika to z faktu, że urządzenia te są zasilane innymi źródłami prądu. Niestety jednak laptopy mają też swoje wady, między innymi wysoką awaryjność i brak modułowej budowy. Oznacza to, że w przypadku uszkodzenia jednego z podzespół niejednokrotnie konieczna jest wymiana całego urządzenia. W przypadku komputerów stacjonarnych nie ma natomiast problemu z jego naprawą w przypadku ujawnienia się większości rodzajów usterek w sprzęcie.

Jak skorzystać z unikalnego rozwiązania? 

Najlepszym rozwiązaniem jest sytuacja gdy wirtualne biuro znajduje się w tym samym budynku i na tej samej kondygnacji co wynajmowany lokal, wówczas nie ma bowiem przeszkód, aby skierować otrzymywaną w wynajmowanym lokalu korespondencję do wirtualnego biura. Pracownik wirtualnego biura może również załatwić wszelkie formalności związane z wynajmem oraz monitorować stan płatności faktur co umożliwia zachowanie płynności finansowej i prawidłowego obiegu informacji o stanie ekonomicznym podmiotu. Przedsiębiorca korzystający z naszych usług nie musi martwić się formalnościami, co pozwala mu na zaoszczędzenie cennego czasu. Wszelkie czynności wykonujemy z poszanowaniem najwyższych standardów obsługi Klienta.

Jak nawiązać współpracę z najtańszym wirtualnym biurem w Rzeszowie? 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą wirtualne biuro plus zgłoś się do naszej firmy. Znajdziemy dla Ciebie dogodny lokal do wynajęcia, a ponadto będziesz mógł korzystać z pełnej funkcjonalności wynikającej z umowy o wirtualne biuro. Nasze placówki znajdziesz w miastach takich jak Rzeszowie, Jarosław i Przeworsk.