Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Bezpieczna poczta e-mail

Bezpłatna poczta elektroniczna

W dzisiejszych czasach wielu operatorów serwerów oferuje dostęp do bezpłatnej poczty e-mail. Na rynku funkcjonuje również bardzo ciekawa i szeroko oferta płatnych serwerów. Z pewnością zaletą pierwszego rozwiązania są bardzo niskie koszty utrzymania bezpłatnego serwera poczty, a właściwie ich brak. Niestety jednak bezpłatne poczty e-mail mają swoje ograniczenia. Przede wszystkim korzystając z takiej poczty nie można wysyłać załączników, których rozmiar przekracza pewną wartość. Jest to dość uciążliwe bowiem w przypadku potrzeby wysłania większego pliku istnieje konieczność jego spakowania, podziału na mniejsze części i wysyłania w ratach. Czynność ta jest niepraktyczna, a ponadto w toku kompresji plików może dojść do ich uszkodzenia co w przypadku braku posiadania danych naprawczych może wywołać wyjątkowo ciężkie skutki. Dodatkowym minusem korzystania z bezpłatnych serwerów jest otrzymywanie bardzo dużej ilość informacji handlowych i reklam, których treścią niekoniecznie jesteśmy zainteresowani. Powoduje to sytuację, w której musimy bardzo starannie selekcjonować informację przydatne oraz te, które stanowią bardziej lub mniej nachalną formę natarczywego spamu. Wysyłanie reklam jest jednak dozwolone w związku z faktem, że przy zakładaniu bezpłatnej poczty e-mail musimy wyrazić na to zgodę. Ponadto wszelkiego rodzaju, często bardzo krzykliwe reklamy lub utrudniające prawidłowe użytkowanie poczty treści reklamowe pojawiają się w okienku przeglądarki internetowej gdy otwieramy skrzynkę e-mail online. Tych treści i utrudnień możemy się jednak łatwo pozbyć korzystając z programu pocztowego.

Zalety płatnej poczty

Podstawową zaletą korzystania z płatnej usługi poczty jest brak reklam co znacznie zwiększa komfort użytkowania skrzynki e-mail. Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie udostępnia naszym Klientom płatny serwer, a na życzenie Klienta dokonujemy także konfiguracji unikalnej domeny, co pozwala na użytkowanie przez Klienta własnego adresu pocztu. Dodatkowo dane przechowywane na serwerach, które są w jak najwyższym stopniu zabezpieczone przed przypadkową utratą, zniszczeniem, uszkodzeniem lub uzyskaniem do nich dostępu przez osoby niepowołane. np. konkurencyjne firmy. Serwery są również ubezpieczone co pozwala na naprawienie szkody w przypadku awarii oprogramowania, które nie mniej jednak się nie zdarzają ze względu na wysoką jakość wynajmowanych przez nas serwerów.

Więcej informacji 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o charakterze szczegółowym skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailowo. W trosce o wysoki standard usług jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Nasza oferta obejmuje wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. 


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas