Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Bezpieczna poczta e-mail

Bezpłatna poczta elektroniczna

W dzisiejszych czasach wielu operatorów serwerów oferuje dostęp do bezpłatnej poczty e-mail. Na rynku funkcjonuje również bardzo ciekawa i szeroko oferta płatnych serwerów. Z pewnością zaletą pierwszego rozwiązania są bardzo niskie koszty utrzymania bezpłatnego serwera poczty, a właściwie ich brak. Niestety jednak bezpłatne poczty e-mail mają swoje ograniczenia. Przede wszystkim korzystając z takiej poczty nie można wysyłać załączników, których rozmiar przekracza pewną wartość. Jest to dość uciążliwe bowiem w przypadku potrzeby wysłania większego pliku istnieje konieczność jego spakowania, podziału na mniejsze części i wysyłania w ratach. Czynność ta jest niepraktyczna, a ponadto w toku kompresji plików może dojść do ich uszkodzenia co w przypadku braku posiadania danych naprawczych może wywołać wyjątkowo ciężkie skutki. Dodatkowym minusem korzystania z bezpłatnych serwerów jest otrzymywanie bardzo dużej ilość informacji handlowych i reklam, których treścią niekoniecznie jesteśmy zainteresowani. Powoduje to sytuację, w której musimy bardzo starannie selekcjonować informację przydatne oraz te, które stanowią bardziej lub mniej nachalną formę natarczywego spamu. Wysyłanie reklam jest jednak dozwolone w związku z faktem, że przy zakładaniu bezpłatnej poczty e-mail musimy wyrazić na to zgodę. Ponadto wszelkiego rodzaju, często bardzo krzykliwe reklamy lub utrudniające prawidłowe użytkowanie poczty treści reklamowe pojawiają się w okienku przeglądarki internetowej gdy otwieramy skrzynkę e-mail online. Tych treści i utrudnień możemy się jednak łatwo pozbyć korzystając z programu pocztowego.

Zalety płatnej poczty

Podstawową zaletą korzystania z płatnej usługi poczty jest brak reklam co znacznie zwiększa komfort użytkowania skrzynki e-mail. Nasze wirtualne biuro w Rzeszowie udostępnia naszym Klientom płatny serwer, a na życzenie Klienta dokonujemy także konfiguracji unikalnej domeny, co pozwala na użytkowanie przez Klienta własnego adresu pocztu. Dodatkowo dane przechowywane na serwerach, które są w jak najwyższym stopniu zabezpieczone przed przypadkową utratą, zniszczeniem, uszkodzeniem lub uzyskaniem do nich dostępu przez osoby niepowołane. np. konkurencyjne firmy. Serwery są również ubezpieczone co pozwala na naprawienie szkody w przypadku awarii oprogramowania, które nie mniej jednak się nie zdarzają ze względu na wysoką jakość wynajmowanych przez nas serwerów.

Więcej informacji 

Jeżeli chcesz uzyskać więcej informacji o charakterze szczegółowym skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailowo. W trosce o wysoki standard usług jesteśmy dostępni 24 godziny na dobę. Nasza oferta obejmuje wirtualne biuro w Rzeszowie, Jarosławiu oraz Przeworsku. 

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas