Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Unikalna domena

Dlaczego warto mieć własną domenę? 

Praktycznie każdy przedsiębiorca w dzisiejszych czasach posiada własną stronę internetową. Wielu operatorów oferuje bezpłatne domeny oraz bezpłatny hosting. Darmowe rozwiązania mają swoje wady. Przede wszystkim w takim przypadku domena, pod którą podpięta jest strona internetowa przedsiębiorcy nie jest do końca unikalna ponieważ zawiera przedrostek. Korzystanie z bezpłatnej domeny nie świadczy jednak o prestiżu firmy. Dodatkowym minusem takiego rozwiązania jest to, że nazwę domeny, która nie jest w pełni unikalna trudno zapamiętać. Domena jest znakiem rozpoznawczym firmy, dlatego powinna się w niej znaleźć informacja o nazwie marki przedsiębiorstwa. Należy również zapamiętać, że chociaż nie jest to zabronione w nazwie domeny nie powinno się używać polskich znaków specjalnych, gdyż wpływa to niekorzystnie na pozycjonowanie danej strony. Dodatkowo użytkownicy nie są przyzwyczajeni do używania w adresach polskich znaków, dlatego gdy adres zawiera takie znaki często adres ten jest wpisywany błędnie czego skutkiem jest nieprawidłowe wyświetlanie strony internetowej. Aby uniknąć takiej sytuacji adres strony internetowej, czyli nazwa domeny powinna być która jest łatwa do zapamiętanie, podobnie jak nazwa firmy.

Pomoc naszej firmy 

Nasza firma zajmuje się rejestracją domen. Załatwiamy za przedsiębiorców wszystkie formalności związane z rejestracją domeny i tworzeniem strony internetowej, a także przedłużeniem domeny oraz utrzymaniem strony internetowej, w tym wprowadzaniem do niej treści. Przy skorzystaniu z usługi wirtualnego biura w Rzeszowie oferujemy szczególnego rodzaju rabaty. Adres domeny może znajdować się na wizytówce firmy podobnie jak adres siedziby firmy. Posiadanie unikalnej domeny pozwala także na zarejestrowanie skrzynki mailowej pod unikalnym adresem. Jeżeli przedsiębiorca nie posiada wiedzy informatycznej najlepiej skorzystać z pomocy fachowców. Konfiguracja poczty oraz rejestracja domeny nie wymaga przeprowadzenia wielu operacji jednak w celu uniknięcia błędów, które mogą negatywnie wpłynąć na pozycje strony internetowej w wyszukiwarce najlepszym rozwiązaniem jest skorzystanie z pomocy profesjonalisty

Współpraca z wirtualnym biurem 

Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą wirtualnego biura w Rzeszowie serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami. Naszą zaletą jest to, że działamy kompleksowo. Nasze usługi dotyczą zarówno obsługi administracyjnej w ramach wirtualnego biura, ale także usług informatycznych. W dzisiejszych czasach branża nowych technologii bezpośrednio wpływa na toczące się proces gospodarcze. W wielu przypadkach to poziom innowacyjności decyduje o przewadze nad konkurencją

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas