Wirtualne biuro na spotkanie biznesowe

  W wirtualnym biurze może również z powodzeniem odbyć się spotkanie biznesowe. Takie rozwiązanie gwarantuje prestiż przy jednoczesnym ograniczeniu kosztów. Spotykanie się z Klientami w miejscach publicznych takich jak restauracji, czy kawiarnie nie świadczy dobrze o kondycji naszej firmy. Ponadto w takich miejscach trudno o zachowanie poufności. Dodatkowo w wirtualnym biurze możliwe jest również wykonanie kserokopii dokumentów. W takim lokalu mamy także dostęp do szerokopasmowego Internetu bezprzewodowego oraz przewodowego dzięki czemu możemy podłączyć laptopa do sieci. Lokale takie są zwykle również przystosowane do prowadzenia prezentacji bowiem wyposażone są w rzutniki multimedialne oraz wystarczająca liczbę krzeseł dla słuchających.

  Wystarczy zarezerwować wcześniej biuro na godziny, dzięki czemu będziemy mogli skorzystać z pełni wyposażonego lokalu za niewielkie pieniądze. W wirtualnym biurze możemy przeprowadzić również rekrutacje pracowników. Jednocześnie nasze wirtualne biura w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie położone są w centrum miasta co umożliwia łatwy i szybki dojazd zainteresowanym oraz uniemożliwia sytuację, że osoba która ma wziąć udział w prezentacji, rekrutacji pracowników, czy też innym spotkaniu biznesowym nie trafi do wymienionego miejsca na czas.

  Nasza oferta obejmuje również usługi sekretarskie związanie z wykonywaniem połączeń wychodzących oraz odbieraniem połączeń przychodzących. Dzięki temu możemy zapewnić powiadomienie wszystkich uczestników o spotkaniu, które ma się odbyć oraz o ewentualnym zmianach jego terminu. Jest to duża wygoda dla organizatora, który może przygotować się do spotkania, czy prezentacji nie tracąc czasu na niezbędne formalności. Jeżeli chcesz zorganizować event w wirtualnym biurze wystarczy skontaktować się z naszą firmą telefoniczne lub wysłać maila na adres poczty elektronicznej. Rezerwacja biura zajmie Ci tylko kilka minut, wówczas posiadasz gwarancje, że wirtualne biuro będzie dla Ciebie dostępne na wyłączność w określonych godzinach.

  Stosujemy stawki dopasowane do potrzeb Klienta, które mogą podlegać negocjacją. Dla stałych Klientów oraz abonentów usługi wirtualne biuro lub innych usług znajdujących się w naszej ofercie przewidujemy bardzo korzystne rabaty i obniżki, a także dodatkowe, bezpłatne usługi związane z usługą główną. Dysponujemy pełnym wyposażeniem biurowym co gwarantuje wysoką jakość świadczonych usług i niezbędny komfort dla obsługiwanych przez nas Klientów indywidualnym, a przede wszystkim podmiotów prowadzących małe i średnie przedsiębiorstwa zajmujące się prowadzeniem działalności gospodarczej.