Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Biznesplan

Kiedy konieczne jest sporządzenie biznesplanu? 

Przed podjęciem decyzji o zamiarze założenia działalności gospodarczej dobrze jest najpierw sporządzić biznesplan. Biznesplan jest to dokument, w którym znajdują się wszystkie informacje ważne z punktu widzenia zakładanej firmy oraz prognozy jej rozwoju. Przede wszystkim w dokumencie tym musimy oszacować koszty działalności oraz przewidywane przychody. Są to jednak dane tylko i wyłącznie prognostyczne i szacunkowe nie możemy bowiem przewidzieć dokładnie jak funkcjonować będzie nasza firma na rynku. W niektórych sytuacjach sporządzenie biznesplanu jest obligatoryjne. Ma to miejsce w szczególności w przypadku gdy nasza przyszła firma stara się o dotację z UE na rozwój biznesu. W taki przypadkach dokument ten musi spełniać wszystkie wymogi, które określa organ dysponujący funduszami unijnymi. Zwykle programy takie przewidują przeprowadzenie konkursu, w którym oceniany jest właśnie biznesplan. Przedsiębiorcy, których biznes plan uzyska najwyższą ocenę otrzymuje decyzje o przyznaniu dotacji. W ocenie biznesplanu brane są różne kryteria, ale podstawowym czynnik, który brany jest pod uwagę jest to, czy dana firma dobrze rokuje, czy będzie generowała przychód i stworzy miejsca pracy. Dotacje z UE wspierają rozwój nowych technologii, dlatego działanie w sferach innowacji na pewno jest przesłanką pozytywnie rokującą dla wygrania konkursów o dotacje unijne.

Zabezpieczenie finansowe 

Przed założeniem własnej firmy powinniśmy się również zabezpieczyć finansowo. Na początku prowadzenia działalności gospodarczej najczęściej trzeba się uzbroić w cierpliwość. Nie od razu nasza firma będzie przynosić dochody, wręcz przeciwnie w początkowej fazie działalności może przynosić straty i wymagać dużego nakładu finansowego. Nie należy jednak się zrażać, gdyż początkowe niepowodzenia nie świadczą o tym, że działalność gospodarcza zawsze będzie nierentowna. Na pozyskanie Klientów i rozwój biznesu potrzeba czasu. Nasze wirtualne biuro i biuro rachunkowe w Przeworsku, Jarosławiu oraz Rzeszowie świadczy usługi dla przedsiębiorców.

Satysfakcja z prowadzenia własnej firmy

Prowadzenie własnego biznesu łączy się z wielką odpowiedzialnością, ale daje też sporo satysfakcji. Dzięki własnej firmie przedsiębiorcy są niezależni w podejmowaniu decyzji co pozytywnie wpływa na ich rozwój intelektualny. To właśnie przedsiębiorcy dając prace rozwijają polską gospodarkę. Z uwagi na ten fakt osoby prowadzące własną firmę są darzone przez nas najwyższym szacunkiem i uznaniem. Polscy przedsiębiorcy są pracowici, a z odprowadzanych przez nich podatków utrzymuje się państwo. Już dziś podejmij decyzje o dołączenie do grona ludzi sukcesu i załóż własną firmę dołączając do elitarnego grona przedsiębiorców. Z naszej strony otrzymasz niezbędne wsparcie w postaci wirtualnego biura oraz biura rachunkowego.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas