Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla wydawnictwa

Zapotrzebowanie na książki

W dzisiejszych czasach coraz mniej osób czyta książki. Związane jest to głównie z tym, że literaturę pisaną wypierają seriale i filmy. Na rynku funkcjonuje wiele wydawnictw. Niektóre z nich specjalizują się w wydawaniu określonego rodzaju książek, inne zaś drukują w zasadzie pozycję z różnych dziedzin. Na rynku funkcjonuje wiele wydawnictw prowadzących działalność gospodarczą na terenie całej Polski. Małe wydawnictwa mają trudności z konkurowaniem z wielkimi wydawnictwami, zwłaszcza tymi sprzedającymi książki przez Internet. Wydanie książki jest zadaniem kosztownym i wymagającym dużego nakładu pracy. Wydawnictwa bardzo chętnie wydają książki znanych autorów. Inaczej jest w przypadku debiutantów, którzy musza zabiegać o to aby ich książka została wydana. W takich sytuacjach wydawnictwa są niechętne do wydania książki i najczęściej proponują, aby autor w całości lub w znacznej części samodzielnie sfinansował koszty wydania książki. Jednak w takich przypadkach gdy książka osiągnie sukces autor książki będzie w znacznym stopniu partycypował w zyskach ze sprzedaży publikacji.

Siedziba dla małego wydawnictwa 

Wydawnictwo może również posiadać siedzibę w wirtualnym biurze w Rzeszowie. W biurze takim mogą być przyjmowane zamówienia od księgarni. Popularne są też oddziały i przedstawicielstwa wydawnictw w różnych częściach Polski. W oddziałach tych mogą odbywać się również spotkania z autorami. Jest to bardzo popularna forma promocji zarówno autorów debiutujących na rynku wydawniczym jak i tych, którzy funkcjonują na rynku już od wielu lat.

Powierzchnie magazynowe dla wydawnictwa 

Oprócz wirtualnego biura wydawnictwo musi wynajmować powierzchnie magazynowe gdzie będą przechowywane już wydrukowane książki. Potrzebne jest także nawiązanie współpracy z zakładem poligraficznym. Zakład poligraficzny zajmuje się drukowaniem książek, prasy, materiałów reklamowych oraz innych dokumentów oraz druków. Warto wybrać zakład poligraficzny, który posiada nowoczesne maszyny drukujące zapewniające najwyższy standard i jakość produkowanych druków. W dzisiejszych czasach dominują duże zakłady drukarskie ze względu na fakt, iż z uwagi na masową produkcję są one w stanie zapewnić bardzo niskie ceny. Małe zakłady nie są konkurencyjne bowiem nie dysponują zaawansowanymi maszynami gwarantującymi automatyzacje procesu drukowania oraz pakowania gotowych produktów drukarskich.

Nasza oferta 

Więcej informacji na temat naszej oferty skierowanej do wydawnictw uzyskasz po bezpośrednim kontakcie z naszą firmą. Szczegółowe informację na temat możliwych form kontaktu znajdziesz tutaj.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Znajdź Nas