Jeżeli interesuję Cię rejestracja spółki Kraków lub Rzeszów to dobry wybór. Oferujemy także wirtualne biuro, księgowość, pomoc w zakładaniu firm i zakup gotowych spółek.

Zapraszamy do naszych Oddziałów. 


Oddział w Krakowie

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 299 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.

Oddział w Rzeszowie

Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Wirtualne biuro dla szopera

Zakupy w dzisiejszym świecie 

W dzisiejszych czasach ludzie bardzo dużo pracują. Z uwagi na ten fakt najczęściej nie mają czasu na robienie zakupów. Ludzie pracujący w dużych międzynarodowych korporacjach robią zakupy w soboty oraz w niedziele. Są to zakupy na cały tydzień. Nie mniej jednak na weekendach najczęściej w sklepach, zwłaszcza tych wysokopowieszchniowych zakupy robi bardzo wielu ludzi. W dni wolne od pracy ludzie chcą odpocząć, a nie stać godzinami w kolejkach. Dodatkowo nie każdy posiada własny samochód, aby przywieźć do domu zakupione towary. Dotyczy to zwłaszcza osób starszych. Drugą sprawą jest to, że nie zawsze możemy znaleźć określony produkt w danym sklepie lub nie wiemy gdzie można kupić określony towar. W takich sytuacjach bardzo przydatna jest pomoc szopera, czyli osoby, która zawodowo zajmuje się wykonywaniem zakupów w imieniu oraz na rachunek swoich Klientów. Szoper co oczywiste dowozi zakupy do miejsca zamieszkania swojego Klienta.

Zasady wykonywania zawodu szopera 

Szoper nie musi posiadać własnego biura. Jednak z uwagi na fakt, iż taki wymóg stawiają przepisy o swobodzie działalności gospodarczej jest zobowiązany do wskazania adresu siedziby. Taki adres dla szopera zapewnia, w szczególności wirtualne biuro. Szoper nie musi także wynajmować przestrzeni magazynowej z uwagi na fakt, że nie prowadzi on sprzedaży, a jedynie wykonuje pewien rodzaj umowy o dzieło lub zlecenie. Z tym zastrzeżeniem, że szoper otrzymuje wynagrodzenie zwykle wyłącznie za rezultat swoich prac. W przypadku gdy szoperowi nie uda się znaleźć danego produktu na półce sklepowej oraz go zakupić musi liczyć się z tym, że nie otrzyma stosowanego wynagrodzenia.

Wykonywanie zakupów na zamówienie w innych, rozwiniętych krajach 

W krajach europy zachodniej oraz w Japonii działalność gospodarczą polegającą na wykonywaniu zakupów na zamówienie jest bardzo popularna. Korzystają z niej główne osoby, które nie mają czasu na samodzielne wykonywanie zakupów. W Polsce instytucja ta dynamicznie rozwija się w większych miastach. Dodatkowo szoperzy współpracują z określonymi sieciami handlowymi, które oferują między innymi dostarczenie towarów do miejsca zamieszkania Klienta na terenie miasta gdzie się znajduje. W przypadku gdy zakupu przekroczą określoną wartość, np. 300 zł to wówczas  usługa ta jest zupełnie darmowa, w innym sytuacjach natomiast pobrana jest nieduża opłata.

Skontaktuj się z Nami

Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat oferty wirtualnego biura w Rzeszowie adresowanej do osób wykonujących omawiany w niniejszym artykule zawód zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy otwarci na współpracę z micro-przedsiębiorcami działającymi w innowacyjnym, nowych branżach usługowych. Doradzamy także przedsiębiorcą w zakresie dopełniania formalności związanych z rejestracją firmy.

Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Współautorem bloga jest doktor Adam Orłowski - Prezes Zarządu Conventia sp. z o. o., od 8 lat zarządza podmiotami z branży usług coworkingowych, wcześniej prowadził zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim, posiada tytuł naukowy doktora.  

O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas