Załóż i zarejestruj z Nami spółkę w stolicy Podkarpacia czyli Rzeszowie i poznaj naszą ofertę, w zakresie księgowości i wirtualnego biura już od 39 zł miesięcznie. 

Założymy i zarejestrujemy dla Ciebie spółkę, a potem poprowadzimy jej księgowość w cenie od 450 zł miesięcznie i wirtualne biuro od 39 zł.


Wirtualne biuro dla ankietera

Badania opinii publicznej

W dzisiejszych czasach badania opinii publicznej mają duże znaczenie. Badania takie przeprowadzane są zarówno na potrzeby określenia preferencji wyborczych jak i w celu badania rynku. Przedsiębiorcy również korzystają z badań opinii publicznej w celu określenia zapotrzebowania Konsumentów oraz przedsiębiorców na określony produkt.  Przedsiębiorca przed wprowadzeniem określonego produktu na rynek musi ocenić, czy będzie to opłacalne przedsięwzięcia, tj. czy towar ten znajdzie nabywców. Oczywiście można wprowadzić małą partie produktów na rynek i właśnie w taki sposób to określić. Niestety jednak w niektórych sytuacjach jest to niemożliwe, gdyż ze względu na uwarunkowania rynku oraz konkurencję konieczne jest wprowadzenie masowej ilości produktów oraz zakup bardzo kosztownego sprzętu takiego jak np. linie i hale produkcyjne. Przeprowadzenie anonimowych ankiet jest bez wątpienia mniejszym wydatkiem niż tzw. prowadzenie działalności gospodarczej na dużą skalę na próbę. Oczywistym jest jednak to, że badania opinii publicznej nie zawsze odzwierciedlają rzeczywisty stan. Wynika to z faktu, że większość ludzi zapracowanych odmawia udziału w ankietach z uwagi na brak czasu. Można więc powiedzieć, że osoby takie nie są reprezentowane w toku badań, a ich poglądy i preferencje nie są uwzględniane w tym przypadku.

Firmy zajmujące się ankietami

Firmy zajmujące się przeprowadzaniem badań opinii publicznej zatrudniają ankieterów. Osoby takie przeprowadzają rozmowy telefoniczne z reprezentatywnymi grupami ludzi. Sondaże mogą być także przeprowadzane za pośrednictwem różnego rodzaju formularzy zamieszczanych na stronie Internetowej. Najczęściej jednak użytkownicy Internetu nie mają czasu bądź ochoty odpowiadać na określone pytania. Zdarzają się jednak osoby, które chętnie biorą udział w ankiecie. Dobrym rozwiązaniem jest tutaj również stosowanie określonych form gratyfikacji finansowych dla uczestników ankiet. W takim przypadku w ankietach brać będą udział będą głównie osoby niezamożne, studenci lub osoby bezrobotne.

Sondaże polityczne 

W przypadku sondaży poparcie politycznego usługi sondażowe zamawia najczęściej stacja telewizyjna, aby potem móc opublikować jej wyniki. Sondaże takie nie zawsze w pełni się sprawdzają jednak stanowią istotny wskaźnik poparcia politycznego, który daje możliwość opracowania kierunku dalszych działań, czy eliminację zjawisk niepożądanych, których co widać po sondażach nie są popierane społecznie.

Formy zatrudnienia ankietera 

Ankieter może być zatrudniony na podstawie umowy o pracę, umowę zlecenia, ale także prowadzić własny biznes świadcząc usługi dla sondażowi. Jeżeli ankieter prowadzi własną firmę warto ją zarejestrować w wirtualnym biurze w Rzeszowie.


Chcesz z Nami współpracować? Zadzwoń lub napisz.

Formularz  kontaktowy 

Podane przez Państwa dane osobowe przetwarzane będą tylko i wyłącznie w celu i w zakresie niezbędnym do udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Szczegóły znajdziesz tutaj.

Skontaktuj się z nami

Poznaj doktora Adama Orłowskiego – eksperta w branży coworkingowej i współautora naszego Bloga

Doktor Adam Orłowski, pełniący rolę Prezesa Zarządu w Conventia sp. z o.o., jest doświadczonym liderem w sektorze usług coworkingowych. Jego bogata, ośmioletnia praktyka w zarządzaniu podmiotami branżowymi zdobyła uznanie na rynku, czego dowodem są liczne innowacyjne projekty i inicjatywy, które miały miejsce pod jego kierownictwem. 

Przed objęciem roli prezesa spółki  Adam Orłowski zdobywał doświadczenie akademickie, prowadząc zajęcia na Uniwersytecie Rzeszowskim. Jego głębokie zrozumienie teorii zarządzania oraz praktyczne podejście do biznesu przyczyniły się do rozwijania kreatywnych i efektywnych przestrzeni pracy wspólnej, które odpowiadają na potrzeby współczesnych przedsiębiorców i freelancerów.


O Firmie

Conventia Sp. z o.o. to firma działająca w sektorze biurowych usług administracyjnych i księgowych. Spółka została założona 30 lipca 2018 roku i od tego czasu oferuje różnorodne usługi związane z administracyjnym wsparciem biura, przetwarzaniem danych, oraz działalnością wspomagającą ubezpieczenia i fundusze emerytalne (Aleo)​.
Conventia jest wpisana na listę Działalności na rzecz spółek i trustów prowadzoną przez Dyrektora Izby Skarbowej pod numer RDST-243 (slaskie.kas.gov.pl).

Firma wykazała stabilny wzrost przychodów netto ze sprzedaży, który w 2022 roku osiągnął 17,96%, a także znaczący wzrost całkowitych aktywów o 48,87%  (EMISdatalinq). 

Conventia Sp. z o.o. zarządzana jest przez  Adama Orłowskiego. 

Wśród oferowanych przez firmę usług znajduje się też szeroka gama działalności związanych z obsługą biura, które obejmują dostarczanie usług wirtualnego biura, księgowości oraz inne specjalistyczne działania wspomagające prowadzenie biura.

Znajdź Nas